Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ee96deadbac7356c4d58aa17567e60bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

No já to mám asi stejně jako Juanitta, ale teda nevím, jak by mi to chtěla holička sestříhat postupně Twisted Evil Já už delší dobu koukám, že bych si měla dát tak 30 centimetrový zdravotní zástřih - ne že bych měla tak zničené konečky, ale bolí mě kůže na temeni, omezuje mi to dost účesy, protože to nevydržím a následná bolest hlavy stojí za to. Navíc těch posledních 20-30 čísel je oproti vlasům u hlavy fakt pár chlupů, fuj. Ale zas bojuju s tím, že když si to budu každý měsíc zastřihávat o 2 čísla, tak se o ozdraví už za 2,5 roku... Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

Mě vlasy tahají celkem hodně. Tím spíš mi vadí, že tahají, i když jsou ještě krátké Smile ale i v zapleteném copu, nebo v culíku, mě začne po nějaké době tak bolet kůže na hlavě, že to musím rozpustit. Většinou je to tak po dvou, po třech hodinách. Když si zapletu nějaký drdol z copů, tak to vydrží třeba šest hodin, ale pak už to musím rozpustit. A zas vypadám jak ježibaba Razz protože ty vlasy se tak zkřiví a udělají takové hnusné nepravidelné křivé vlny, podle toho, jak byly nacpané v tom drdolu.
Nenapadá mě žádné řešení. Buď chci dlouhé vlasy a prostě to vydržím, nebo to ostříhat. Ale to zas ne.
Nicméně někdy je to opravdu otravné. A blbé je, že s každou vrstvou henny jsou ty vlasy těžší a těžší. Sice zdravější, ale zas víc tahají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 11:09 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No já to mám asi stejně jako Juanitta, ale teda nevím, jak by mi to chtěla holička sestříhat postupně Twisted Evil Já už delší dobu koukám, že bych si měla dát tak 30 centimetrový zdravotní zástřih - ne že bych měla tak zničené konečky, ale bolí mě kůže na temeni, omezuje mi to dost účesy, protože to nevydržím a následná bolest hlavy stojí za to. Navíc těch posledních 20-30 čísel je oproti vlasům u hlavy fakt pár chlupů, fuj. Ale zas bojuju s tím, že když si to budu každý měsíc zastřihávat o 2 čísla, tak se o ozdraví už za 2,5 roku... Twisted Evil Laughing


Morg, pri tvojej dĺžke si ani ja neviem predstaviť postupku Wink ale že mám ten "migrenózny prameň vlasov" kratší, je fakt poznať. inak sranda, že si akúkoľvek zmenu na mne nikto nevšimol, ten zostrih je vidieť až pri podrobnom skúmaní Laughing

edit: a na neurčito som dala KO aj henne, i keď s ťažkým srdcom Twisted Evil


Naposledy upravil Juanitta dne po červen 11, 2012 11:14 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

Jediný okamžik, kdy cítím nějakou váhu, je, když si dělám na noc vysoký cop. Takže teď z vás mám normálně mindras Laughing Prostě nemám asi pořádné vlasy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tak se spaním nemám problém, spím v rozpuštěných (= nic mě netlačí) a v noci už asi ze spaní automaticky přehazuju, protože nic nepřilehávám Smile


Mne trvalo nekolik let, nez jsem se na horni palande naucila prevracet z boku na bok tak, aby to neznelo jako kdyz se nam nekdo dobyva do baraku ... (aka kazdou chvilu prasknuti hlavou ci kopnuti nohou do dreveneho "zbrdleni" fakt stalo za to. A nejlip, kdyz sem se tim budila sama Embarassed Laughing)
Je fakt, ze tedka uz si ze spani nejdriv sednu, nez se zacnu vrtet a tim padem se "tocim na miste" Laughing
Ale vlasy se mi vzdycky nekde chytnou Evil or Very Mad a to je pak au.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 1:27 pm    Předmět: Citovat

Ty jo, to mě překvapuje, kolik z nás má ten samý problém - a stejně nám stojí dlouhé vlasy za to Wink Jsem zvědavá jak dlouho to vydržím nechat růst, chtěla bych do pasu, ale vzhledem k té tíze vlasů nevím. To je paradox, spousta lidí si asi myslí, že dlouhé vlasy by měly být husté a silné, aby byly hezké, ale když jsou potom taaak nepraktické, aspoň v mém případě.
Juanita - mohla bys prosím hodit fotku? Já se tedy chcu naopak zbavit sestříhání, ale kdyby to jinak nešlo, tohle je taky varianta než stříhat všechno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 1:36 pm    Předmět: Citovat

Teri, fotka bude, ale trošku neskôr, lebo momentálne ma nemá kto fotiť. ale myslím na to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:06 pm    Předmět: Citovat

Stejně je to zvláštní, je tady i spousta lidí, kteří mají velmi dlouhé, nebo velmi husté (anebo velmi dlouhé i husté) vlasy a nijak si na ty bolesti nestěžují... Ale zase si pamatuju, že třeba taková Káťa snad tehdy i kvůli tomu musela stříhat.

Možná, že příčina není jen v dlouhých těžkých vlasech, ale v síle kořínků, což je asi genetické. Když má někdo slabší kořínky, může je táhnout i menší množství vlasů i třeba kratší, někdo je má tak silné, že může mít vlasů 2m a moc ho to tahat nebude. Ale těžko říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:12 pm    Předmět: Citovat

Ano, vlasy jsou těžké a zatěžují krční páteř.
A z mé zkušenosti zas vím, že záleží i na tom zda dotyčný trpí na krční páteř či s tím nikdy neměl problém. A i když problémy byly, tak se to dá řešit - stačí cvičit, nehrbit se u pc/chůze a střídat účesy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:17 pm    Předmět: Citovat

ťažko to nejako zovšeobecňovať, u mňa je to napríklad fakt tou migrénou. mám pomerne silné vlasy, ale ťah zvrchu hlavy, ktorý vyvolával tú bolesť, som proste musela eliminovať. moje normálne fungovanie mi je prednejšie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.