Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7fe9ed6bc44c0e2cbeec98f45c5bfd8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

Juanitta - to mi dělalo vždycky, i u krátkých vlasů. A bylo to většinou z moc utaženého culíku či drdolu. To chce promasírovat a uvolnit ty vlasy. Ale jestli z toho máš až migreny, tak to je jiná. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:33 pm    Předmět: Citovat

Moje vlasy asi nic neváží - vůbec si nevzpomínám, že by mě kdy z nich bolela hlava Laughing
Nebo je to důkaz, že ač se tváří bohatě, ve skutečnosti jsou spíše řidší. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

Sid, aha, no blbo som sa vyjadrila, ja teda vlasy väčšinu času nosím len rozpustené. a na vrcholku hlavy mám miesto, z ktorého na mňa útočia migrény. samozrejme, nie je to jediná príčina, že ju mám... je to skôr súhra rôznych faktorov (hlavne hormonálnych), ku ktorým tie vlasy v poslednej dobe výrazne prispeli. veď uvidím spoľahlivo až časom, či to zastrihovanie k niečomu bolo Wink v osemnástke som mala vlasy do pásu, migrošky ma netrápili, všetko bolo v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

Sid - já třeba nikdy neměla problém s bolestí skalpu předtím, než ty vlasy dosáhly cca pasu a níž. Kratší vlasy pohoda - celý den klidně utažený drdol s hůlkama, všelijak pospínané vlasy. To teď prostě nejde, hergot fix Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

Já na migrény naštěstí netrpím, hlava mě bolívá občas, krční páteř často, ale bez souvislosti s vlasy myslím. Jen mě trápí ty bolestivé prameny při účesech, hlavně copu. Asi to bude utáhnutím a tahem, hledám fígl jak uplést cop tak, aby netáhl Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devildriverka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 12:29 pm    Předmět: Citovat

ja sa čudujem že moje jemné riedke vlasy su také ťažké Sad nemôžem mať ani gumičky ani nič lebo po 5tich minútach hned dávam dole Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 2:02 pm    Předmět: Citovat

Z vlastní zkušenosti můžu říct asi tolik: Někteří lidé mají tendenci hledat příčiny všemožných zdravotních potíží v dlouhých vlasech (zajímavé je, že většinou hlavně ti s pruhovaným květákem na hlavě). Prošla jsem si tím hned třikrát...

"Bolesti zad? No to je jasné, to jsou ty do pasu dlouhé vlasy, ostříhat!" Vlasy jsem měla pořád stejně dlouhé, ale zjistili mi skoliózu, spravila se mi díky cvičení... A tramtadadá, bolest zad už se neukázala.

"Padají vlasy po hrstech? No ty jsi snad úplně blbá, to je jasné, že budou padat, když je máš do pasu! Ostříhat!!!" Drazí přátelé, když jsem se zbavila stresu a hormonálních problémů, vlasy padat přestaly, ačkoli mi mezitím narostly ještě delší.

"Trpíš už od devíti let na silné bolesti hlavy? No to je přeci z těch vlasů, ostříhat!" Ehm, od doby, co bolesti začaly, jsem se dvakrát nechala radikálně ostříhat (ovšem z jiných důvodů), nenastala absolutně žádná změna. Na druhou stranu - kupodivu - když se vyhýbám déletrvajícímu hluku, ostrému světlu a na slunce chodím jen nakrátko nebo s kloboukem (a dostatečně u toho piju), hlava mě nebolí skoro nikdy. Zato hádka s jedním konkrétním rodinným příslušníkem - bolest hlavy zaručena. Wink

Neříkám, že bolest hlavy z vlasů neexistuje, ale zároveň upozorňuju, že dlouhé vlasy rozhodně nejsou jediný možný důvod takových problémů. Pokud trpíte bolestmi hlavy, ostříhání teoreticky může pomoct, ale taky vůbec nemusí. Tak ať si na radu někoho "chytrého" z okolí neustřihnete zbytečně půl metru vlasů...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 2:30 pm    Předmět: Citovat

Osobne jsem si u sebe vsimla jedne priciny (a nasledneho reseni) bolesti hlavy v souvislosti s dlouhymi vlasy ...

Kdyz jsem totiz doma a deeesne lina si tu hlavu umyt a necham si ji zamastenou cca tyden, jednoho krasneho dne se vzbudim s krasnou migrenou ... dikybohu, ze voda a samponn tohle spravi prakticky okamzite a je mi hned lip.
Proc presne to nastava, to nevim, asi ze jsou korinky zatizene mazem vice, nez by jim bylo prijemne ...

P.S. Nejsem zadna spindira, vlasy si bezne myju cca co tri/ctyri dny a bohate jim to ke krase staci.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

čítam si, čo som tu napísala pred rokom Wink dnes už mám vlasy takmer k pásu... vlasy u mňa primárne na príčine neboli, bolo to celé migrénou, ktorá útočila vlasy-nevlasy. teraz to mám trochu pod kontrolou, ale ktovie dokedy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 2:43 pm    Předmět: Citovat

Jojo, potvrzuju. Jakmile interval mytí (náhodně, bo je mi to samotné ekl) přesáhne tři dni, tak nejen že bych se udrápala, ale taky mě začnou bolet vlasové kořínky a od toho je jen krůček k migréně.. Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.