Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01142d19cb6c2c3cb3539518775ac30cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 4:09 pm    Předmět: Citovat

Philogia: přesně!!!
Naprosto nechápu lidi, co mluví o migréně v souvislosti s dl. vlasy. Když musím půl dne pobíhat v drdolu navíc s kovovou flexi sponou, žádná bolest hlavy nenastane. Zato když se mění tlak, je před bouřkou, nebo mě něco vyhodí z konceptu, migréna je tu v tom okamžení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 6:23 pm    Předmět: Citovat

Ještě že netrpímna bolesti hlavy... jak to tu tak čtu, ráda si to nechám ujít i s těmi vlasokomentáři okolí. Na druhou stranu, patřím k těm, co mají vlasy lehoučké jako pírko, obávám se, že ani s větší délkou by to u mě nikoho nenapadlo svádět na vlasy. Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

potvrzuji, že "přetažený interval mytí" vede k migréně. Koupel to napraví téměř okamžitě.

Jinak "bolesti hlavy z těžkých vlasů" ( ten pocit jsem prostě měla) vyřešila rehabilitace krční páteře ( cvičení, masáže) Od té doby mám klid, a to vlasy zhoustly a poporostly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 6:45 pm    Předmět: Citovat

Nicole: Jó, konkrétně k migréně vám já ale nic neřeknu, protože tu jsem nikdy neměla (naštěstí). Moje bolest hlavy je taková "dutá" a pulzující - jako by mi někdo mlátil rovnoměrně kladivy zevnitř do hlavy. Podle doktorů se mi pravděpodobně ta moje silná "hlavocitlivost" na světlo, hluk a stres spustila kvůli úrazu v dětství. Ale ne, tetička to ví líp než jakýkoli doktor nebo já, můžou za to vlasy a basta fidli Evil or Very Mad

Jako jo - když existují lidi, co mají alergii na čistou vodu, třeba existují i lidi, které fakt ta hlava bolí z dlouhých vlasů, co my víme Smile Ovšem troufám si říct, že ve většině případů je jaksi problém jinde, takže když si někdo stěžuje na bolest hlavy, doporučit mu jako první věc ostříhání... To je poněkud hloupé.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 6:56 pm    Předmět: Citovat

wensdy: Ano, častý případ - to, co se jeví dotyčnému jako "bolí mě hlava, protože mám dlouhé a těžké vlasy", je ve skutečnosti problém s krční páteří a nikoli doopravdická "dlouhovlasá bolest", za kterou můžou jen a pouze dlouhé vlasy a vyřeší ji jenom radikální ostříhání. Doporučuji po vzoru wensdy: nestříhejte na ježka, ale napravte krk!

Vlastní zkušenost: Přesně takhle se mi přihodila moje jediná bolest hlavy, které by se dalo říkat "z těžkých dlouhých vlasů". Byla jsem líná si jít umýt vlasy odpoledne, tak jsem umyla v jedenáct večer, lehla si na pohovku, hlavu položila na vyvýšený kraj pohovky a vlasy přehodila přes kraj ven (nemůžu jít normálně spát s mokrými vlasy, nebo z nich mám koudel). Probudila jsem se ráno, zvedla hlavu a Aůůůůůůůů! Pocit strašně těžké hlavy a bolest na rozhraní hlavy a krku. Vlasy jsem pochopitelně nestříhala, den a půl jsem strávila s hlavou opřenou, už nikdy nespala na pohovce a hlava mě "z dlouhých těžkých vlasů" nebolí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 5:21 pm    Předmět: Citovat

To mávam aj ja. Drdola a cop po dlhšej dobe proste tahajú vlasy a potom to bolí. Mna niekedy bolia až po rozpustení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 8:09 pm    Předmět: Citovat

Bohužel se musím přidat. Hlava mě nebolí, zato za krkem. Zdá se mi, že nejlepší je vlasy rozpustit, protože jak leží na zádech a ramenou, odlehčí se krční páteři.

Babička mi taky říkala, že se mám ostříhat, že se mi budou /a teď pozor/ míň mastit vlasy! Že se ty dlouhý rychleji urousají.Laughing

Ještě jsem chtěla napsat, jak tu některé z vás psaly, že je vlasy bolí z culíku, mě se to stává, když pořádně nepročešu vlasy v okolí gumičky a pod ní. Halabala culík bolí, učesaný nebolí. Ale mám to tak já, tak nechci zlehčovat problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.