Capimin
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7852054c7d45bf438fac1b1c9fd7aaddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renn
0-7
0-7


Založen: 5.3.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 8:02 am    Předmět: Capimin Citovat

Ahoj, objevila jsem v inzerátu Capimin na vlasy a nehty, je to doplněk stravy a podle toho, co jsem se o něm dočetla na netu má obsahovat aminokyseliny, které podpoří tvorbu keratinu ve vlasu. To mě celkem zaujalo, protože vlasy mám celkem slabé, což mě nutí pořád je zkracovat a zkracovat... Sad Dřív vlasy do pasu, ted po lopatky.
Nemáte s ním někdo nějakou zkušenost prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 7:48 am    Předmět: Citovat

Tak to vůbec neznám Sad ale zkus zdejší ověřené rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malutko
21-40
21-40


Založen: 3.3.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

Hmmm, Capimin má v sobě určitě hodně potřebných složek, ale spíš záleží, co Ti chybí. Byla jsi na krevních testech? Pokud máš něčeho nedostatek, proč nekoupit raději přímo hořčík, vápník, zinek... zkrátka jednu z těch věcí, co jsou v Capiminu obsaženy. Aminokyseliny jsou fajn, Capimin pokud je mi známo obsahuje L-cystin a L-methionin, methionin je na vypadávání vlasů účinný, ale dá se koupit i sám o sobě.
Mimoto, z mé zkušenosti, zákazníci většinou po užívání Capiminu stejně přejdou k Revalidu a v konečné fázi často k Biosilu. Ten má sice "pouze" dvě účinné látky, ale často bývá problémem právě nedostatek biotinu, který poskytne v bohaté míře Biosil. GS Eladen, Capimin, je spousta podobných léků, které toho v sobě zahrnují hodně, to působí hrozně lákavě. Já jsem spíš zastánce správného jídelníčku, ale pokud máš i přes správné stravování chronický nedostatek nějaké látky, tak ber ty konkrétní látky, ne spolu s x dalšími, kterých má Tvé tělo až až. Je třeba znát svůj krevní obraz, to hodně pomůže k porozumění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dopa
0-7
0-7


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 2:42 pm    Předmět: capimin Citovat

zaujal mě poslední příspěvek a myslím, že by bylo vhodné uvést trošku věci na pravou míru. Předně nejdůležitější pro růst a kvalitu vlasů je dostatek aminokyselin. Vše ostatní (vitamíny, minerály apod.) může fungovat jen tehdy, pokud aminokyselin bude dostatek. Nejdůležitější aminokyselinou je skutečně cystein, kterého je v potravě relativně málo (pokud někdo nejí denně 3 vejce nebo hodně masa). Z methioninu si tělo dokáže cystein vyrobit, ale musí k tomu mít ještě další aminokyselinu serin, které je v potravě také relativně málo. Samotný methionin nemá pro vlasy téměř žádný význam, analýzy potvrzují jeho velice nízký obsah. Methioninem se strava doplňuje proto, aby si bylo schopno tělo vyrobit cystein, pokud je ho potravou přijato málo. Zmiňovaný biotin je pro vlasy dobrý, ale POZOR !!! Nadbytek biotinu spolehlivě podporuje tvorbu a ukládání podkožního tuku a to ani nemusíme jíst tučná jídla. Díky nadbytku biotinu si totiž tělo vytváří tuky i z jakéhokoliv sladkého nebo moučného jídla. Co se týče zmiňovaných krevních testů, marně lovím v paměti, kterého testu by se to mohlo týkat. Nemohu si vybavit, který test by mohl mít takovou vypovídací hodnotu směrem k vlasům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 2:48 pm    Předmět: Citovat

dopa: potřebuje se všechno, a ničeho by neměl byt nadbytek, přejídaním se potravinových doplnků si můžeme např. zatížit játra. A ano, krevní testy se udělat dají, pokud lékař, ke kterému chodíme má má zajem pečovat o naše zdraví...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dopa
0-7
0-7


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 3:47 pm    Předmět: Citovat

mluvíme o zdraví nebo o vlasech? krevní testy jsou úžasná věc, zejména pokud s výsledky pracuje odborník a ví, jak s nimi naložit. Bez krevních testů není moderní medicína možná, v tom se asi shodneme. Laboratorní rozbory krve jsou zacíleny na průkaz nějakého onemocnění, proto jsem na pochybách, že by bylo možné těchto výsledků využít k definování nějakého závěru týkajícího se růstu a kvality vlasů. Přiznám se, že takový test mě nenapadá. Pokud existuje, rád se s ním seznámím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 3:50 pm    Předmět: Citovat

dopa.. dobře zkusím to polopatě. Nadměrné padání vlasů muže vypovídat o něčem horším, a to je to, co se těmi krevními testy hledá. On totiž nedostatek vitamínů a to trvale, nekončí jen u nějakeho řídnutí vlasového porostu a ano, zaleží na závažnosti věci....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 4:31 pm    Předmět: Re: capimin Citovat

dopa napsal:
zaujal mě poslední příspěvek a myslím, že by bylo vhodné uvést trošku věci na pravou míru. Předně nejdůležitější pro růst a kvalitu vlasů je dostatek aminokyselin. Vše ostatní (vitamíny, minerály apod.) může fungovat jen tehdy, pokud aminokyselin bude dostatek. Nejdůležitější aminokyselinou je skutečně cystein, kterého je v potravě relativně málo (pokud někdo nejí denně 3 vejce nebo hodně masa). Z methioninu si tělo dokáže cystein vyrobit, ale musí k tomu mít ještě další aminokyselinu serin, které je v potravě také relativně málo. Samotný methionin nemá pro vlasy téměř žádný význam, analýzy potvrzují jeho velice nízký obsah. Methioninem se strava doplňuje proto, aby si bylo schopno tělo vyrobit cystein, pokud je ho potravou přijato málo. Zmiňovaný biotin je pro vlasy dobrý, ale POZOR !!! Nadbytek biotinu spolehlivě podporuje tvorbu a ukládání podkožního tuku a to ani nemusíme jíst tučná jídla. Díky nadbytku biotinu si totiž tělo vytváří tuky i z jakéhokoliv sladkého nebo moučného jídla. Co se týče zmiňovaných krevních testů, marně lovím v paměti, kterého testu by se to mohlo týkat. Nemohu si vybavit, který test by mohl mít takovou vypovídací hodnotu směrem k vlasům.



ono asi i s tim biotinem je to složitější....já zase patřím mezi ty, kteří mají v těle nadbytek bílkoviny avidin, která váže biotin a tímpádem je biotin nestravitelný a jsem zase u jeho nedostatku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 4:55 pm    Předmět: Citovat

jinak koukam na ten capimin...přijde mi že to vyjde nastejno jako levnější vitamíny...

-Vápník, hořčík, zinek, extrakt přesličky rolní (zdroj vodorozpustného křemíku), kyselina pantothenová, biotin, vitamín B6, L-methionin , L-cystein, PABA, přírodní multiminerální komplex Aquamin (zdroj více než 75 minerálních prvků - analyticky stanoveno).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

No ono není úměra mezi cenou a kvalitou výrobku Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.