Capimin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11b065453ae337c8236dec2b2b3583c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 5:08 pm    Předmět: Citovat

wensdy: no já si myslim že nějakej ten novější biosil kde je křemík i biotin udělá stejnou službu a peněženka nebude trpět....jen na něj holt neni taková reklama:DSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 5:12 pm    Předmět: Citovat

Kejtlin napsal:
wensdy: no já si myslim že nějakej ten novější biosil kde je křemík i biotin udělá stejnou službu a peněženka nebude trpět....jen na něj holt neni taková reklama:DSmile


No právě, reklama a cena o kvalitě nic nevypovídá, jen že je na to rekla a je to drahé Laughing
Jsou i levnější přípravky, které skutečně dokážou pomoci Wink pokud samozřejmě řeší problém. Což nemusí být pravidle, třeba anemici potřebují zase něco jiného Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dracek
0-7
0-7


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 11:31 am    Předmět: moje zkušenost Citovat

Chtěla bych se podělit osvou zkušenost. Více než 2 roky jsem na doporučení své paní doktorky brala Revalid. Žádný velký zázrak, ale brala jsem ho. Na podzim mi přítel koupil Capimin, moc jsem se na to netvářila, jsem už trochu ostražitá, ale byl to dárek, tak se nedá nic dělat. Teď už beru třetí balení, je to o něčem jiném a jsem moc spokojená. Mohu jedině doporučit. K Revalidu už se nevrátím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malutko
21-40
21-40


Založen: 3.3.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 1:02 pm    Předmět: Re: capimin Citovat

dopa napsal:
Co se týče zmiňovaných krevních testů, marně lovím v paměti, kterého testu by se to mohlo týkat. Nemohu si vybavit, který test by mohl mít takovou vypovídací hodnotu směrem k vlasům.


Krevní testy se v dermatologii užívají běžně, i při hledání příčiny padání vlasů. Informace o tom, zda má pacient nedostatek např. hořčíku nebo zinku, totiž rozhodně není zanedbatelná. Mluvila jsem o tom proto, že někomu Capimin pomáhá třeba právě proto, že obsahuje látku, která mu chybí, ale přitom by úplně stačilo brát něco na to konkrétně zaměřeného a výrazně levnějšího. Capimin toho nabízí hodně, určitě je fajn, ale proč platit za něco, co mé tělo dávno má, když stačí koupit něco cenově příznivějšího a bude to mít stejný efekt.
Mluvila jsem pouze o konkrétním výrobku a jen ze zkušenosti, co jsem vypozorovala v lékárně a co si mí zákazníci pochvalují a co ne. Sama jsem ho neužívala, takže z osobní zkušenosti samozřejmě nemluvím. Serinu je v potravě sice málo, pravda, ale jeho nedostatkem netrpíváme, takže právě methionin lidem často s problémy pomůže. Každý jsme ale individuál, takže rozhodně negeneralizuji, kéž by třeba mě samotnou spasil takový methionin Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renn
0-7
0-7


Založen: 5.3.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 7:36 am    Předmět: Capimin Citovat

Díky moc za rady! Spíš než jednotlivé vitamíny nebo minerální látky, jsem chtěla komplexnější přípravek, protože opravdu nedokážu říct, co přesně mi může chybět. Podle toho, co jsem se dočetla, by mi mohl Capimin vyhovovat (a jeho cena je pro mě přijatelná). Krevní obraz si nechám udělat až v případě, že mi nezaberou doplňky stravy. Přiznávám, že jsem nejspíš trochu zanedbala správnou životosprávu a odnesly to vlasy... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Kejtlin napsal:
wensdy: no já si myslim že nějakej ten novější biosil kde je křemík i biotin udělá stejnou službu a peněženka nebude trpět....jen na něj holt neni taková reklama:DSmile


Já se nechci hádat, ani podporovat doplňky stravy, vyvážený jídelníček je určitě mnohel lepší, než zobání tabletek, ale Biosil neobsahuje to hlavní pro růst vlasů a to jsou právě ty aminokyseliny, které tenhle doplněk obsahuje. Nedostatkem biotinu trpí opravdu hodně málo lidí, kdežto aminokyseliny jsou větší problém, jak už tu tuším někdo zmiňoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

"POZOR !!! Nadbytek biotinu spolehlivě podporuje tvorbu a ukládání podkožního tuku a to ani nemusíme jíst tučná jídla. Díky nadbytku biotinu si totiž tělo vytváří tuky i z jakéhokoliv sladkého nebo moučného jídla"
tak jestli je tohle pravda, tak už vim, proč tloustnu a nejde mi hubnout.. už asi rok do sebe cpu biosil, pravidelně.. je to možný? že by tobylo tim? Shocked Shocked Shocked Shocked ... bezva ... Very Happy chci mít dlouhý vlasy ale nechci bejt jak sud Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
"POZOR !!! Nadbytek biotinu spolehlivě podporuje tvorbu a ukládání podkožního tuku a to ani nemusíme jíst tučná jídla. Díky nadbytku biotinu si totiž tělo vytváří tuky i z jakéhokoliv sladkého nebo moučného jídla"
tak jestli je tohle pravda, tak už vim, proč tloustnu a nejde mi hubnout.. už asi rok do sebe cpu biosil, pravidelně.. je to možný? že by tobylo tim? Shocked Shocked Shocked Shocked ... bezva ... Very Happy chci mít dlouhý vlasy ale nechci bejt jak sud Sad


Tak na tohle holky vážně pozor! Brát vitamíny rok v kuse! Já nic takového neprovozoji a neprovozovala jsem ani an chemoterapii, ve škole nás před takovýhle "stravováním" farmakoložka dokonce varovala. je to doplněk, tři měsíce pak pauza, minimalně měsíc..pak klidně zase tři měsíce...já neberu pravidelně vitamíny ani ted, když jsem těhotná
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:39 pm    Předmět: Citovat

a je teda pravda, že ten biotin způsobuje nadměrný ukládání tuku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:43 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
a je teda pravda, že ten biotin způsobuje nadměrný ukládání tuku?


Biotin je vitamín skupiny B, vylučeje s emočí, neměl by se tedy ukládat. Ale ještě se na to zkusím kouknout.

Spíš by mohl podporovat chuť k jídlu...

Edit, našla jsem toto: Pouze u střední a starší věkové hranice se může projevit jedna vlastnost biotinu svým způsobem nežádoucím způsobem. Je však třeba zdůraznit, že se nejedná v žádném případě o projev předávkování ve smyslu vyvolání zdravotního problému. Pouze při vyšším příjmu biotinu (jednorázový příjem nad 100 μg, celkem 200 μg a více za den) tělo reaguje tak, že stimuluje procesy tvorby mastných kyselin z cukrů a škrobů, zejména, není-li současně vynakládaná fyzická zátěž odpovídající příjmu cukrů a škrobů v potravě. Vede to v konečném důsledku k tvorbě tuků a jejich ukládání především do podkožních částí těla (nejčastěji do oblasti pasu, břicha, hyždí a stehen). Tato informace je uvedena spíše jako námět k zamyšlení v souvislosti s nastupujícím celospolečenským problémem týkajícím se nadváhy.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.