Capimin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93276a6c03e35431f86d74e947404aadZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:48 pm    Předmět: Citovat

hmmm... zajímavý ... no, svojí zděšenou reakcí nad ročním užíváním biosilu jsi mě asi přesvědčila, že se na nějáký "vitamíny" asi na nějákej čas vykšalu a zůstanu u zdravý stravy, no.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
hmmm... zajímavý ... no, svojí zděšenou reakcí nad ročním užíváním biosilu jsi mě asi přesvědčila, že se na nějáký "vitamíny" asi na nějákej čas vykšalu a zůstanu u zdravý stravy, no.. Smile


Ano, a i myslím, že ti to prospěje. Však je tam vždy napsáno "nejedná se o náhradu pestré stravy" a tak se všemi vitamínovími doplňky třeba zacházet. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:54 pm    Předmět: Citovat

jasný, no .. Smile stejně ani nevm, jestli to vůbec pomáhá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 7:04 am    Předmět: Citovat

Mám Capimin koupený doma už asi měsíc, ale ještě jsem se ho neodvážila začít zobat. Bojím se právě toho methioninu, četla jsem, že podporuje nabírání svaloviny a může pomáhat při hubnutí, je doporučovaný pro kulturisty, tak to asi o něčem svědčí. Do samotného methioninu bych proto nešla. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 7:13 am    Předmět: Citovat

no, to si nemyslim, že bys po tom nabrala, jedin pokud chodíš fakt posilovat někam do posilky.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 8:18 am    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Mám Capimin koupený doma už asi měsíc, ale ještě jsem se ho neodvážila začít zobat. Bojím se právě toho methioninu, četla jsem, že podporuje nabírání svaloviny a může pomáhat při hubnutí, je doporučovaný pro kulturisty, tak to asi o něčem svědčí. Do samotného methioninu bych proto nešla. Very Happy


Já užívám samotný methionin, 2x denně 500mg (L-methionin) už 3. měsíc. Zachránil mi vlasy, přestaly po něm padat a lámat se. I nehty mám po něm pěkné, dříve se mi zatrhávaly, teď jsou pevné. Rozhodně žádnou svalovinu nenabírám, z toho fakt neměj strach Smile To bys asi musela k tomu makat v posilovně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

Holly napsal:
Ivet napsal:
Mám Capimin koupený doma už asi měsíc, ale ještě jsem se ho neodvážila začít zobat. Bojím se právě toho methioninu, četla jsem, že podporuje nabírání svaloviny a může pomáhat při hubnutí, je doporučovaný pro kulturisty, tak to asi o něčem svědčí. Do samotného methioninu bych proto nešla. Very Happy


Já užívám samotný methionin, 2x denně 500mg (L-methionin) už 3. měsíc. Zachránil mi vlasy, přestaly po něm padat a lámat se. I nehty mám po něm pěkné, dříve se mi zatrhávaly, teď jsou pevné. Rozhodně žádnou svalovinu nenabírám, z toho fakt neměj strach Smile To bys asi musela k tomu makat v posilovně.


Ivet, když mi padají vlasy po lécích, beru právě čistý methionin. Ale bohatě mi stačí balení 50capslí a vyberuho stylem jedna tabletka denně. Víc nepotřebuju. Jak beru víc, trpím nechutenstvím a obávám se, že když nejíš nic, sotva nabereš svalovou, či tukovou tkáň Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 10:03 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Holly napsal:
Ivet napsal:
Mám Capimin koupený doma už asi měsíc, ale ještě jsem se ho neodvážila začít zobat. Bojím se právě toho methioninu, četla jsem, že podporuje nabírání svaloviny a může pomáhat při hubnutí, je doporučovaný pro kulturisty, tak to asi o něčem svědčí. Do samotného methioninu bych proto nešla. Very Happy


Já užívám samotný methionin, 2x denně 500mg (L-methionin) už 3. měsíc. Zachránil mi vlasy, přestaly po něm padat a lámat se. I nehty mám po něm pěkné, dříve se mi zatrhávaly, teď jsou pevné. Rozhodně žádnou svalovinu nenabírám, z toho fakt neměj strach Smile To bys asi musela k tomu makat v posilovně.


Ivet, když mi padají vlasy po lécích, beru právě čistý methionin. Ale bohatě mi stačí balení 50capslí a vyberuho stylem jedna tabletka denně. Víc nepotřebuju. Jak beru víc, trpím nechutenstvím a obávám se, že když nejíš nic, sotva nabereš svalovou, či tukovou tkáň Wink


No budu vám věřit, ale běda vám, jestli ze mě bude kulturistka!! Laughing Wink Už takhle mi rostou svaly dost, aniž bych je jakkoliv posilovala, asi mají něčeho dostatek, tak aby to další aminokyseliny ještě nezhoršily. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Já si nedávno koupila dvě balení Capiminu, protože Biosil plus, který jsem užívala asi půl roku, žádnou službu vlasům neudělal. Samotný methionin mi taky moc nepomohl, tak jsem hledala něco víc, co vyjde v poměru složení/cena nejlépe a vyšel mi právě Capimin. Tak ho asi 2 týdny užívám, takže jsem zvědavá Smile Revalid, GS Eladen a podobné srandy bych hodnotila jako málo muziky za hodně peněz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 4:32 pm    Předmět: Citovat

Berušák napsal:
Já si nedávno koupila dvě balení Capiminu, protože Biosil plus, který jsem užívala asi půl roku, žádnou službu vlasům neudělal. Samotný methionin mi taky moc nepomohl, tak jsem hledala něco víc, co vyjde v poměru složení/cena nejlépe a vyšel mi právě Capimin. Tak ho asi 2 týdny užívám, takže jsem zvědavá Smile Revalid, GS Eladen a podobné srandy bych hodnotila jako málo muziky za hodně peněz Smile


tak pak ´dej vědět, jak to fungovalo a jestli si přibrala a co vlásky Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.