Dobrý den vespolek
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0769ba177e141476b365a4474fc27582Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malutko
21-40
21-40


Založen: 3.3.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 12:29 pm    Předmět: Dobrý den vespolek Citovat

Při hledání informací o péči o vlasy jsem se přilepila na toto forum a už se pár týdnů nemůžu odtrhnout od čtení všemožných rad a zkušeností... a nakonec jsem neodolala a krom věčného špehování jsem se i zaregistrovala. Nu což, moc platná vám tu asi nebudu, zkušeností věru mnoho nemám. Je mi 24 let, ještě donedávna jsem byla nositelkou hustých krásných vlasů po zadek a já nevděčnice jsem si neuvědomovala, že to není samozřejmost a bezostyšně jsem na ně kašlala. A ejhle, kdosi tam nahoře mi dal pěkně přes nos a já po léčbě nemoci nakonec vlastně můžu být ještě ráda, že mě léčba stála jen kapku sil a kupu oholených vlasů Wink Tak nevím, patřím já sem vůbec? Na hlavě mám po čase vypěstovaných konečně pár chlupů, rozhodně časy dlouhovlásky jsou ty tam. A upřímně, mnoho rad vám nabídnout nemohu, vážně jsem nikdy nezkoušela žádné masky a celý život mě provází šampon Dove, víc mé vlasy neznají. Takže že by se ze mě stal takový malý, pidi parazit na tomto fóru? Nu, tím vlastně už pár týdnů jsem a skládám hlubokou poklonu k znalostem mnohých z vás a stydím se a rdím za své parazitování. Embarassed Co vám tak můžu na oplátku poskytnout? Mé vlasy nejsou a asi už ani nikdy nebudou, co byly. I když lidé často po takovémto shození vlasů pozorují, že jim vlasy zhoustly, já to štěstí nemám a podle lékaře se asi budu muset smířit s nesmírně nekvalitním porostem, slabým, prořídlým, smutným. Jak říkám, vlastně sem ani nepatřím. Ale chci zpět alespoň trochu z dřívější krásy a délky svých vlasů a budu se snažit s vámi podělit o zkušenosti, které mi snaha o to přináší a přinese. Snad alespoň k něčemu tu budu dobrá Wink Přeji hezký vlasatý den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

vitaj u nas, samozrejme ze sem patris.
a nehadz flintu do zita, co ak niektore rady zaberu a vypestujes rovnake haro ako predtym? a ked nie, tak nie , dolezitejsie su ine veci.
ak mas teraz slabsie vlasky, po pripade padaju, padali, odporucam biohar, ten si vela ludi chvali. mozno si uz citala aj to vlakno.
prajem pekny den Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 1:25 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že sem patříš.
A ano, neházej flintu do žita. To, že budeš mít supr háro za rok ti nikdo slíbit nemůže, ale já vím jedno. To co řeknou doktoři nemusí být konečné. To samé mi řekli před devíti lety. Po nevyvedené léčbě antirevmatiky mi vlasy zešedly a vypadaly a bohužel mi pak byla nasazena léková chemoterapie..a ano, měla sem se smířit s pleškama na hlavě. Už sem se vlastně smířila, když jsem zjistila, že lysinky zarůstají..dnes po nich není ani památky, vlasy jsou do pasu a to sem léky vysadila zcela ani ne před rokem Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

Tohle forum je podle mě předvším o vlasech obecně, nejen pro dlouhovlásky Smile Takže žádný ostych ani pocity ala parazit Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 1:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj malutko, vítej u nás. A jen směle mezi nás. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 4:50 pm    Předmět: Citovat

Vítej a přidej se. Žádné upejpání. Jako zasloužilá vlasatice sem patříš Wink
A na to, co tvé vlasy říkají teď, nedej. Tělo mělo jiné starosti než produkovat krásnou kštici. Až se zotaví a bude víc v pohodě, možná i ty vlasy budou:-) K tomu ti přeju hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

tak jo, ty parazite...

vítej mezi námi..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Samozřejmě, že sem patříš.
A ano, neházej flintu do žita. To, že budeš mít supr háro za rok ti nikdo slíbit nemůže, ale já vím jedno. To co řeknou doktoři nemusí být konečné. To samé mi řekli před devíti lety. Po nevyvedené léčbě antirevmatiky mi vlasy zešedly a vypadaly a bohužel mi pak byla nasazena léková chemoterapie..a ano, měla sem se smířit s pleškama na hlavě. Už sem se vlastně smířila, když jsem zjistila, že lysinky zarůstají..dnes po nich není ani památky, vlasy jsou do pasu a to sem léky vysadila zcela ani ne před rokem Wink



prave na teba som myslela, ked som pisala prispevok Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

tanka777 Very Happy občas si říkám, že je škoda, že mi všichni nedali šanci (v nemocnici/kožní/kadeřnice...) Mohla sem už tenkrát začít myslet jinak a začít se zajímat o to co a jak jím. Mohla sem si zjistit, že na léky které užívám bych neměla pít kávu a litry černého čaje- a že já obojího do sebe denně nalila Cool Dnes už vím a dávám si pozor Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 9:48 pm    Předmět: Citovat

hlavne, ze si na to dosla teraz. napr mna osvietili tieto stranky velmi. nielen o vlasoch, zacala som sa zaujmat o zlozenie vsetkych vyrobkov, o to co jem, cely zivotny styl som zmenila a spravam sa viac zodpovedne vdaka tymto strankam a hlavne ludom ako si ty, co maju vlastnu skusenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.