Vzájemná podobnost některých celebrit
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63c8393d521d28301140fc443e8b22adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 9:32 am    Předmět: Vzájemná podobnost některých celebrit Citovat

Dávám to sem, protože je to taková blbost, ale nepřipadá vám, že jsou si někteří známí lidé velmi podobní? Já jsem objevila toto:
Co třeba trenér Hřebík a Ivan Mládek?
Nebo, neukamenujte mě, ale já vidím i malou podobnost mezi trenérem Uhrinem starším a Karlem Gottem.
Tuhle koukám na fotku zesnulé herečky Libuše Geprtové a dost mi tam připomínala Kathy Kelly z kdysi velmi slavné skupiny Kelly Family.
Vůbec kapely pro mladé mi nejsou cizí. Když onehdy vyhrála Renata Langmannová Českou miss, tak mi hodně připomínala Estonku Triinu Kivilaan, modelku, zpěvačku a krátce i basistku skupiny Vanilla Ninja. Jedna měla vysoké čelo, druhá nízké, ale jinak si byly velmi podobné.
Neobjevili jste něco podobného?


Naposledy upravil osminka dne so červenec 11, 2009 10:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Objevili ... herecka Ana de la Reguera je moc podobna herecce Penelope Cruz Laughing

Ana -> http://models.femalemodels-hq.com/wp-content/uploads/2009/01/ana-de-la-reguera.jpg

Penelope -> http://www.highlifers.com/art/penelope-cruz.jpg

a znam plno jinych latinskoamerickych hercu, kteri jsou nekomu podobni, ale tim vas tu radsi nebudu zahrnovat
Laughing Embarassed Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

Zaměnitelné asi nejsou, ale já nikdy nevím, která je která - Mesarošová a Mašlíková ... "proslavily" se hlavně svými silikony... a jsou všudééé, všudéé - jako mor!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

Tak o těch dvou se stále píše, ale nenapadlo mě je porovnávat. Jinak škoda, že jsem nedala odkazy, ale asi bych stejně nenašla zrovna ty dva snímky, kde je ta podobnost těch osob vidět.
Ještě, když jsem u Vanilla ninja, úplně první basistka byla Maarja Kivi, dnes sólová zpěvačka s uměleckým jménem Marya Roxx. Ne že by jí byla podobná jiná celebrita, ale jedna soutěžící z někdejšího pořadu Udělám cokoliv. Ta co provozovala adrenalinový sport, zvaný zorbing, jmenovala se Marie. Byla jí podobná hodně, úplně stejný úsměv, asi by jí to měl někdo říct. Tu zpěvačku možná někteří mladí muži tady budou znát, ale na tu soutěžící už se zapomnělo, vždyť ten pořad už neexistuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

Babu napsal:
Objevili ... herecka Ana de la Reguera je moc podobna herecce Penelope Cruz Laughing

Ana -> http://models.femalemodels-hq.com/wp-content/uploads/2009/01/ana-de-la-reguera.jpg

Penelope -> http://www.highlifers.com/art/penelope-cruz.jpg

a znam plno jinych latinskoamerickych hercu, kteri jsou nekomu podobni, ale tim vas tu radsi nebudu zahrnovat
Laughing Embarassed Laughing Laughing


Mně spíš ta první připomíná Salmu Hayek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 6:35 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Babu napsal:
Objevili ... herecka Ana de la Reguera je moc podobna herecce Penelope Cruz Laughing

Ana -> http://models.femalemodels-hq.com/wp-content/uploads/2009/01/ana-de-la-reguera.jpg

Penelope -> http://www.highlifers.com/art/penelope-cruz.jpg

a znam plno jinych latinskoamerickych hercu, kteri jsou nekomu podobni, ale tim vas tu radsi nebudu zahrnovat
Laughing Embarassed Laughing Laughing


Mně spíš ta první připomíná Salmu Hayek.


Jak já Cruzovou nesnáším, to jen tak OT Evil or Very Mad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 7:12 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:


Mně spíš ta první připomíná Salmu Hayek.


to me taky napadlo, ty hispansky vyhlizejici zeny maji vesmes docela podobne rysy ...

tady srovnani obou v jednom Laughing a ana v pohybu je cela penelope http://img.timeinc.net/pespanol/i/galeria/2007/julio/ana_penelope.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

keira knightley a natalia portman,

mila jovovich a linda evangelista

(za jména se omlouvám, nechce se mi dohledávat)
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, Keira a Natalia, ty mě taky napadly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 6:06 am    Předmět: Citovat

Tak pokračuju, dneska spíš o podobnosti v datech a osudech, co jsem za léta nasbírala. Někdy je to až zarážející.
1. Lucie Bílá a Iveta Bartošová - české zpěvačky, narozené den po sobě, datum se liší jedinou číslicí. Obě měly syna za svobodna se ženatým mužem. Tito muži se kvůli nim ale nerozvedli, za to se však rozvedli později kvůli jiným ženám. Do jisté doby byl osud obou zpěvaček stejný.
2. Michal David a Karel Gott. Oba narozeni 14. 7. , oba významní čeští zpěváci. Oba dlouho tajili nemanželské děti. K. Gottovi se letos narodil vnuk, M. David se taky ještě letos dočká vnuka.
3. Michal David a Karel Svoboda - podobnost v datu narození asi nebude, ale oba byli hitmakeři, oba autoři muzikálů, oběma zemřely dcery, obě na leukémii a obě v roce 2000.
4. Tarja Turunen a Vibeke Stene - obě narozené 17. 8., rozdíl 1 rok, datum se tedy liší jednou číslicí. Obě seveřanky, obě zpěvačky symfonicko-metalových kapel a obě tyto kapely opustily.
A co teprv ta písnička, kde se vypráví o dvou atentátech na americké prezidenty, co tam bylo podobností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.