Je nutný kondicionér?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17acdc7d0e03af35b5eda98e3dcf3addZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Mám jednu vlezlou otázku. Kolik balíčků a hlavně jaké barvy spotřebuješ na jedno barvení?[/quote]

Wink barvím odrosty, takže jednu barvu. Obyčejnou Palette už přes 10 let..
(modročernou a teď jsem přešla na tmavě hnědou)
Když chci obarvit celé, použiji tak 4 krabičky, ale to je párkrát do roka... Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:28 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Wink barvím odrosty, takže jednu barvu. Obyčejnou Palette už přes 10 let..
(modročernou a teď jsem přešla na tmavě hnědou)
Když chci obarvit celé, použiji tak 4 krabičky, ale to je párkrát do roka... Wink Wink


Díky Wink . A barvení a růstu zdar Laughing !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

catenata napsal:
A.d.é.l. napsal:
Wink barvím odrosty, takže jednu barvu. Obyčejnou Palette už přes 10 let..
(modročernou a teď jsem přešla na tmavě hnědou)
Když chci obarvit celé, použiji tak 4 krabičky, ale to je párkrát do roka... Wink Wink


Díky Wink . A barvení a růstu zdar Laughing !


Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

citace:
Wink barvím odrosty, takže jednu barvu. Obyčejnou Palette už přes 10 let..
(modročernou a teď jsem přešla na tmavě hnědou)
Když chci obarvit celé, použiji tak 4 krabičky, ale to je párkrát do roka... Wink Wink


a to si vlasky barvis sama? jak to dokazes? vubec si nedovedu predstavit, jak si dokazes nanest rovnomerne barvu? a neobarvis si pri tom kuzu a obleceni?
proste mi to pripada cele technicky nemozne Shocked Shocked :shock
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
citace:
Wink barvím odrosty, takže jednu barvu. Obyčejnou Palette už přes 10 let..
(modročernou a teď jsem přešla na tmavě hnědou)
Když chci obarvit celé, použiji tak 4 krabičky, ale to je párkrát do roka... Wink Wink


a to si vlasky barvis sama? jak to dokazes? vubec si nedovedu predstavit, jak si dokazes nanest rovnomerne barvu? a neobarvis si pri tom kuzu a obleceni?
proste mi to pripada cele technicky nemozne Shocked Shocked :shock


Laughing kdybys viděla moje záda po každém barvení! Jak mimoplanetárník Laughing
Barvím si to sama, nenechám nikoho jiného. Já už mám takové grify... když mi to barvil někdo jiný, nemohla jsem to pak rozčesat, protože mi to zacuchal... Všude se to chytne stejně, mám štěstí, že se tmavé barvy moc nevymývají.. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

A.D.É.L: To jsem z toho paf, že si barvíš vlasy(vzhledem k délce a také vypadají na obrázku tak zdravě!). Rolling Eyes

Já bych asi bez kondicioneru/balzámu/kůry nefungovala. Pocit nezacuchaných vlasů mám velmi ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 3:56 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
A.D.É.L: To jsem z toho paf, že si barvíš vlasy(vzhledem k délce a také vypadají na obrázku tak zdravě!). Rolling Eyes

Já bych asi bez kondicioneru/balzámu/kůry nefungovala. Pocit nezacuchaných vlasů mám velmi ráda.


u mě to nikdy nebylo o barvě, ale spíš o hřebenu, péči a hodinách práce, které jsem vlasům věnovala.... Ale máš pravdu. Pocit rozcuchaných vlasů mě děsí Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Já teda kondicionér nepoužívám, chvíli jsem to zkoušela, ale měla jsem po tom splihlé vlasy.
Když tady ale píšete, že na kudrnaté, resp. vlnité vlasy je to dobré, tak se chci na to trochu víc pozeptat. Jak už jsem tu několikrát psala, přítel má kudrnaté vlasy, které sí te nechává narůst. S rozčesáváním problémy nemá, ale jsou potom takové rozlítané a afroidní, musí se několikrát denně pročesávat a uhlazovat. Myslíte, že kdyby používal kondicionér, tak by to bylo lepší a měl by vlásky trochu méně neposlušné? A pokud ano, tak jaký kondicionér použít ?(nějaké tipy už tu padly, ale nechám se klidně inspirovat víc.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
...Myslíte, že kdyby používal kondicionér, tak by to bylo lepší a měl by vlásky trochu méně neposlušné? A pokud ano, tak jaký kondicionér použít ?...


Myslím, že určitě. Ony kudrnaté vlasy jsou totiž neposlušné taky proto, že samotný vlas je stočený do spirály. Takže zabírá víc místa míň se "tulí" k ostatním vlasům, než vlas rovný. A kondicionér (aspoň mě) ty vlasy tak nějak natáhne - nejsou tak krepaté a víc drží "pospolu" takže zabírají míň místa. Taky není špatný tuhý vosk na vlasy, nenamokří je, takže se nenaprstýnkují a drží hoodně dlouho - i několik dní (pokud se nesmyje, samozřejmě) a navíc na vlasech není vidět. A opravdu drží Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Mě teda hlava kouše po barvě vždycky a spolehlivě. Při dalším mytí to zmizí Wink

Mad Mně to nezmizí asi nikdy, ani když jsem přešla na přírodní šampony!!!! Někdy se to trochu zlepší po aplikaci vlasové vody , ale jen na chvíli. Jediné období, kdy hlava nekousala, byla po splachování odvarem z kopřiv. Na jaře to zase zkusím. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.