Je nutný kondicionér?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=279ceeedc5cb3f31842b16e94c7d704fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 8:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
Kondicionéry už nepoužívám dlouho.
POslední dobou si dávám na vlasy po umytí (tak jednou za týden, jednou za pět dní) olejový zábal (takový ten co se potom smyje http://www.queenhelene.com/haircare_product_detail.php?id=18 )
a vlasy se pak fantasticky rozčesávají.
Nacíc asi po čtyřech dnech dám na vlasovou pokožku naředěný riciňák (který pak po dvou až čtyřech dnech umyju) a vlasy se fantasticky zozčesávají. (Kančák mi to z pokožky rozčeše až ke konečkům)

Globální výsledky uvidím tak za rok, z krátkodobého hlediska - příjemná "lehceúdržbová" úprava Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 11:50 am    Předmět: Citovat

Já používám kondicionér kvůli rozčesávání, bez něj mám hned dredy Confused
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

Bez kondiše nemyslitelné = neučesatelné! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 2:36 pm    Předmět: Citovat

lenkahrabalkova: Naprostý souhlas, ty olejíčky jsou snad zázrak Laughing Čim dýl je nechám na hlavě, tim lepší je výsledek...dokonce se nechaj i dobře rozčesat a jsou takový...jak bych to...měkoučký, jak vata a zmizely mi moje nenáviděný slámovitý konce. Pěkně vlasy to vlasy hydratuje Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

já mám ten divný typ vlasů - jemné, vlnité, snadno se ničí a hrozně blbě po mytí češou...takže určitě+ kokosák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 3:56 pm    Předmět: Citovat

Pro mě taky absolutní nutnost po každém mytí, dřív jsem je nepoužívala vůbec, ale jakmile vlasy překročily linii kolem lopatek, začaly svévolně vytvářet ze spodních vrstev přírodní dredovitý útvar, takže bez kondiše ani ránu. Ale dost mi po těch hodně pečovacích plihnou vlasy, takže spásou jsou alverďácké lehoučké kondiše, které vůbec nezatěžují Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 4:17 pm    Předmět: Citovat

Používam raz za čas, radšej mám ale oleje či už pred mytím alebo trochu po ňom. Hlavne ho nenechávam na vlasoch moc dlho a poriadne vymývam, ináč by sa konal nepríjemný zlepenec a splih Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 8:58 am    Předmět: Citovat

ja teraz testujem, čo urobí na mojich mega-suchých vlasoch, keď vynechám kondiš a dám len jojobák do mokrých vlasov. zatiaľ je to dosť dobré, dokonca sa mi krajšie vlnia Smile ak sa to viac osvedčí, tak vynechám kondiš a budem ho používať iba v prípade nedostupnosti olejíkov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 9:22 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Lilly, těžko uvěřit, že Tvoje vlasy měly někdy takové období, jsou naprosto úchvatné, ale přesně jsi ty důsledky přehnané péče vystihla - tedy já mám aspoň naprosto obdobné zkušenosti...

Dřív jsem patlala kondiš skutečně pokaždé, když jsem myla hlavu, a na moje už tak jemné, rozlítané a zplihlé vlasy to opravdu nebylo. Potom, co jsem ustřihla zničenou délku a změnila návyky, takže kondicionér dávám tak 1x za 3 nebo 4 mytí, mi to přijde tak akorát a vlasy jsou teda podstatně lepší. Takže za sebe můžu jeho občasné vynechání jen a jen doporučit.


Ono se to nezdá, ale moje vlasy jsou mršky přecitlivělé. Závidím každému, kdo si může umýt vlasy čímkoliv a jejich vlasy nijak nezmění svoji strukturu, ale ty moje - po jednom šamponu splihlé, po druhém zase načechrané, po třetím suché atd. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Wentyl - jojo, čím déle jsou oleje ve vlasech tím lépe, po mytí dám ještě pár kapek jojobového do mokré délky a je to mnohem lepší než kondicionéry a navíc mám i delší interval mytí. A ten lesk a hebkost, okolí si toho všimlo a ptá se, co s nimi dělám Very Happy . Wentyl, ty používáš mýdlo na vlasy, že? A smyje ti ty olejové zábaly? A jak se s tím pracuje? Já zatím používám šampony od Urtekramu, Logony a Alverde, ale chtěla jsem vyzkoušet i mýdlo na vlasy. Mám vyhlídnuté Lví mýdlo na vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.