Je nutný kondicionér?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b35aba7c0e0ea2bed1d65a6b29e0241eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 5:43 pm    Předmět: Citovat

tak moje vlasy mají ted období, ve kterém kondicinoery vubec nechtějí, tak jim je nenutím. Péči jim ale dávat chci, takže dávám masky, nebo kondicionery před mytím, potom už jenom umyju šamponem a nechám být Smile
dokonce mi přijdou vlasy lepší ted, když nepoužívám kondicionery, než když jsem je používala, ale u mě toje hodně individální, pač mám pocit, že mejm vlasum se líbí každej měsíc něco jinýho Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 8:22 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
mám pocit, že mejm vlasum se líbí každej měsíc něco jinýho Rolling Eyes


V tom nejsi sama Laughing Já jeden čas kondicionéry nepoužívala a měla jsem hezké vlasy. Teď když ho nepoužiju jsou chlupaté a cuchají se. Doufám že vlasy jednou pochopí, že péče "umýt šamponem a učesat" nebyla tak zlá a jednou se k ní vrátím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
girl.or.element napsal:
mám pocit, že mejm vlasum se líbí každej měsíc něco jinýho Rolling Eyes


V tom nejsi sama Laughing Já jeden čas kondicionéry nepoužívala a měla jsem hezké vlasy. Teď když ho nepoužiju jsou chlupaté a cuchají se. Doufám že vlasy jednou pochopí, že péče "umýt šamponem a učesat" nebyla tak zlá a jednou se k ní vrátím Laughing


je to tak no Very Happy.. docela se mi to líbí. Smile ale ony si zase něco vymyslí v průběhu času Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 10:58 pm    Předmět: Citovat

Já si neumím moc představit být bez kondiše....asi to ale při příštím mytí zkusím...jak ale poznáte, že ty vlasy to nechtěj?Já je mám třeba takové "chlupaté" po umytí...jakoby malililinký vlnky, nevím jestli je to strukturou vlasů, nebo...?...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:29 pm    Předmět: Citovat

Imho kdyz nechteji kondicioner, jsou zplihle, "ztezkle" takove jakoby zmastene, spatne umyte nebo jak to rict ... proste prepecovane Smile

Ja, vzhledem k tomu, ze jsem po excesu s Alverde samponama vzdala veskere snahy a meju tim nejobycejnejsim (posledne dokonce damskym intimnim gelem Laughing), se bez kondise neobejdu a vlasy mam mnohem hezci, nez kdykoliv predtim.

Muj osvedceny kondicionerovy recept: Alverde citron + merunka kondis do delek, k hlave a na konecky Gestil ... mozno na tech vlasech "zmatlat" dokupy.
Za mne uz jedine tuhle kombinaci.

A ted uz jen vyresit ten sampon ... idealne dlouhodobeji nez na dalsi dve myti Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 9:39 am    Předmět: Citovat

Já sem se zase naopak dostala z fáze " co je to kondicionér?" do fáze "bez něj zlomím hřeben" Laughing
Nechápu to, je to jako by mi někdo ze dne na den vyměnil vlasy, začalo to asi před měsícem, asi je to tou zimou v kombinaci s dlouhodobým mytím šampuky, vlasy sem měla celkově přesušený. Dokonce ani kondicionér už nestačí a momentálně sem na tom tak, že umývám litrákovým šampónem z kadeřnictví (který sem myslela, že v životě nepoužiju) po KAŽDYM umytí dávám na spodních deset Gestil a ještě olejuju. A vypadá to na spokojenost.
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 10:29 am    Předmět: Citovat

Trpajzlig napsal:
Já si neumím moc představit být bez kondiše....asi to ale při příštím mytí zkusím...jak ale poznáte, že ty vlasy to nechtěj?Já je mám třeba takové "chlupaté" po umytí...jakoby malililinký vlnky, nevím jestli je to strukturou vlasů, nebo...?...


Já jsem dřív bez kondiše nemohla vůbec existovat a teď ho vůbec nepotřebuju. Možná je to technikou mytí, už nedrhnu celé vlasy, ale lehce vydrhu jen u hlavy a zbytek jen trošku promnu, tak se to tolik nechuchá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

podle mě jde prostě o to, jestli má člověk zničené vlasy, jaké je počasí a tak..
jednu dobu jsem nedala bez tuny kondiše ani ránu, teď ho dávám ob mytí nebo i ob dvě mytí a je to v pohodě... Wink prostě už nepotřebujou pečovat.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 2:13 pm    Předmět: kondicioner Citovat

a aký je vlastne rozdiel medzi kondicionérmi a maskami na vlasy? ... Kondicionéry mi ich totiž hrozne zaťažujú, mám ich skôr tvrdé a mastné, splihlé. Za to maska na vlasy mi ich krásne vyživí a obalí, tak ich mám jemné. Ja to vidím takmer iba v konzistencii. Je chyba keď namiesto po každom umytí kondicionér dávam po každom umytí masku? ... Lebo tu sú aj také názory že by to nemalo byť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 3:41 pm    Předmět: Citovat

Pokud ti to tak vyhovuje, nevidim v tom problem Smile Vlasy ti to urcite neznici Smile

Osobne si myslim, ze maska a kondicioner je defacto to same (maska mozna neobsahuje penice typu SLES a podobne, coz nektere kondicionery obsahuji, resp ruzne varianty techto chemickych tenzidu) ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.