Účes maskující klapaté uši?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=57c42655251e0dd7d9e6f736ef2d89c0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:57 am    Předmět: Účes maskující klapaté uši? Citovat

Nic takového jsem tu nenašla, takže zakládám nové téma Very Happy (jestli jsem se přehlédla, tak mě smažte).
A teď k problému - vždycky jsem nosila krátké vlasy a ty mi ty moje odstávájící uši celkem zamaskovaly, jenže teď jsem se rozhodla pro dlouhé a tak řeším, co s nima?? Jakkoliv stáhnout vlasy dozadu, do jednoho copu nejde, vypadá to strašně - v nejvyšší nouzi aspoň těmy přednímy vlasy špičky uší překryju a stáhnu, chvíli je to OK, ale samozřejmě to z nich sjíždí Mad (no taky to není žádné oslňující řešení, ale lepší než je nechat vystrčené). Neměl by někdo tip na něco jiného než rozpuštěné, popř. dva culíky pro stranách? Embarassed (v těch si zase připadám jak "školačka") Mr. Green.
Budu ráda za každý nápad a kdyby se snad nic kloudného nevymyslelo, doufám že aspoň zjistím že v tom nejsem sama... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 12:48 pm    Předmět: Citovat

a ake dlhe vlasy uz mas? ked ich mas rozpustene, tak usi vyskakuju von?
pokial ti to kratsie vlasy zakryvali, tak mozno nejaky postupne zostrihany strih, ale len okolo tvare....aj ked niesom velmi zastancom tohto strihu Embarassed
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:24 pm    Předmět: Citovat

Ne, píšu že rozpuštěné jsou OK, měla jsem na mysli účes, ne střih... Wink
(právě proto že chci ty vlasy taky občas nosit jinak než rozpuštěné)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

já díky svým odstátým ušímnosím vlasy v 90% rozpuštěné. Sem tam si dám čelenku (uši za ni se pěkně skryjí Laughing Laughing ) a nebo nosím 2 zapletené copy, ty uši taky krásně zamaskují, samozřejmě se musí zaplétat přes uši, jestli víte jak to myslím Laughing a nebo si občas sepnu jen ty "přední" vlasy, moc je nestahuju ať mi mírně přepadávají přes uši. jde to z toho pochopit? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:56 pm    Předmět: Citovat

kdyžtak se mi koukni do galerie, mám tam ty dva copy a ještě účes "timošenková", který taky zakrývá uči Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
já díky svým odstátým ušímnosím vlasy v 90% rozpuštěné. Sem tam si dám čelenku (uši za ni se pěkně skryjí Laughing Laughing ) a nebo nosím 2 zapletené copy, ty uši taky krásně zamaskují, samozřejmě se musí zaplétat přes uši, jestli víte jak to myslím Laughing a nebo si občas sepnu jen ty "přední" vlasy, moc je nestahuju ať mi mírně přepadávají přes uši. jde to z toho pochopit? Laughing


Jasně, jelikož víceméně dělám to samé Very Happy. Ta čelenka je super, mám takovou tu co dá roztáhnout a udělat se z ní jakoby šátek, ale musím pořídit nějakou "větší", protože má dost pevnou gumu a tím že nosím brýle, celkem to tlačí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

Rain napsal:
porcelainswan napsal:
já díky svým odstátým ušímnosím vlasy v 90% rozpuštěné. Sem tam si dám čelenku (uši za ni se pěkně skryjí Laughing Laughing ) a nebo nosím 2 zapletené copy, ty uši taky krásně zamaskují, samozřejmě se musí zaplétat přes uši, jestli víte jak to myslím Laughing a nebo si občas sepnu jen ty "přední" vlasy, moc je nestahuju ať mi mírně přepadávají přes uši. jde to z toho pochopit? Laughing


Jasně, jelikož víceméně dělám to samé Very Happy. Ta čelenka je super, mám takovou tu co dá roztáhnout a udělat se z ní jakoby šátek, ale musím pořídit nějakou "větší", protože má dost pevnou gumu a tím že nosím brýle, celkem to tlačí...


jj,dnes jsem měla čelenku a úplně mě bolí hlava, taky mám brýle Rolling Eyes jsme holt "postižení" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Becky
0-7
0-7


Založen: 18.8.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:07 pm    Předmět: Já taky :-D Citovat

Holky, tak vítejte v klubu... Mám vlasy tak zhruba po zapínání podprsenky a taky je nosím věčně rozpuštěné.. někdy si dělám klasický vysoký culík nebo drdol s tím, že mám přes uši takovou tu látkovou čelenku, ale zítra předtancováváme s holkama na školním plese a holky se rozhodly, že budeme mít vyčesané vlasy.. pomoc! Jdu ke kadeřnici před tím plesem, tak doufám že mi nějaký drdol přes ty uši vymyslí nebo jednoznačně umřu.. Very Happy nemáte nějaký rychlotip? prosíím Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

podľa mňa najlepším riešením pre odstavajúce uši čo môžem povedať z vlastnej skúsenosti je objem Smile alebo aspoň donútenie účesu vyzerať objemne..čím ti uši vôbec vidno nebude pri rozpustených vlasoch:) ja svoje uši nemám vôbec rada:D som zmierená s tým že nemôžem nosiť účesy ako plno dievčat viď,vyčesaný drdol úplne dohora, alebo vysoký cop. či hocičo kde idú vlasy za uši..ale zase som si na to zvykla a tento "nedostatok" som sa naučila maskovať účesmi kde idú vlasy cez uši..či pri cope,drdle alebo len vzopnutí pramienku do zadu:) a dodnes mnoho ľudí nevie ani, že niaké komplexy s ušami mám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 6:19 pm    Předmět: Citovat

Keď som bola malá, tiež som mala riadne ušiská .. .a potom som do nich neako dorástla Very Happy .... a teraz s tým problém nemám Smile ... (ale nebojte, vykompenzovalo sa mi to tak že mi od 16tich narástol frňák ako hrom a dovtedy bol rovný Very Happy, zlaté odstávajúce uši veru ... nechápem vývoj mojej hlavy vôbec, príde mi neaký neskorý Very Happy )............... Ale teda najlepšie sú tie látkové čelenky a nízke copy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.