byl-li by mobil?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c37b946f86af8cd110b806e286fe730Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

Už mám aspoň nový mobil. Moc pěkný. Smile
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Už mám aspoň nový mobil. Moc pěkný. Smile


Jee, gratuluji Laughing Já jsem úplný mobilový maniak, nejraděj bych si kupovala každý rok nový, což bohužel není možné. Moc mě baví prozkoumávat co vlastně umí( a že toho mobilky umí rok od roku víc a víc). Tak aspoň něco pozitivního na tom tvém jinak velmi negativním zážitku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Fairy napsal:
Už mám aspoň nový mobil. Moc pěkný. Smile


Jee, gratuluji Laughing Já jsem úplný mobilový maniak, nejraděj bych si kupovala každý rok nový, což bohužel není možné. Moc mě baví prozkoumávat co vlastně umí( a že toho mobilky umí rok od roku víc a víc). Tak aspoň něco pozitivního na tom tvém jinak velmi negativním zážitku.


No tak to já jsem úplný antimobilák... pro mě mobil zaručeně nevymysleli... kdybych nemusel být 24 hodin na služebním telefonu, tak jej asi ani nevlastním... "umím" pouze telefonovat, přijímat zprávy a to je asi tak vše... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 8:19 pm    Předmět: Komentar Citovat

ilona napsal:
Fairy napsal:
Už mám aspoň nový mobil. Moc pěkný. Smile


Jee, gratuluji Laughing Já jsem úplný mobilový maniak, nejraděj bych si kupovala každý rok nový, což bohužel není možné. Moc mě baví prozkoumávat co vlastně umí( a že toho mobilky umí rok od roku víc a víc). Tak aspoň něco pozitivního na tom tvém jinak velmi negativním zážitku.


Ilono, Arrow Ja uz se tesim, az bude v mobilech i televizni vysilani - jen si tak rok budu muset pockat, nez ty mobily, ktere to umeji, budou levnejsi. Ve Spanelsku jsem si koupil mistni kartu Vodafone a dal ji do mobilu, ktery jsem si doma nechal odblokovat - a ne zadarmo... Mel jsem si tu rovnou koupit i novy mobil a vyslo by me to nastejno... Takhle mam ten svuj, ktery ma pres dva roky - mam ho rad, ale mohl jsem mit za stejne penize novy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Fairy napsal:
Už mám aspoň nový mobil. Moc pěkný. Smile


Jee, gratuluji Laughing Já jsem úplný mobilový maniak, nejraděj bych si kupovala každý rok nový, což bohužel není možné. .


Já taky ráda mobily! A ráda si s nimi hraju Very Happy Tento můj nový je Sony Ericsson K750i ve stříbrno-světlemodré barvě a mám z něj radost. Měla jsem velký zálusk na LG čokoládu, ale Vlkůň a prodejce v obchodě, jakož i funkční nevybavenost mě z toho nakonec vyléčili...
Jinak Vlkůň nesnáší mobilomaniaky, takže vás varuji. Když jsem si včera ve vlaku pouštěla Vedoucího a Sonatu Arcticu, skoro se se mnou rozešel Very Happy
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

jojojo, Sony Ericson je dobrá značka, neteř má teď Sony Ericson 810i, je úžasný. Předtím měla právě LG - a to opravdu není nic moc, řekla bych, že cena neodpovídala kvalitě. Já mám Nokii, s touto značkou mám ty nejlepší zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
jojojo, Sony Ericson je dobrá značka, neteř má teď Sony Ericson 810i, je úžasný. Předtím měla právě LG - a to opravdu není nic moc, řekla bych, že cena neodpovídala kvalitě. Já mám Nokii, s touto značkou mám ty nejlepší zkušenosti.


ILONKO, O ČEM JSI TO VLASTNĚ NYNÍ PSALA ???? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Tonic, Clondyku, to byla tajná řeč mobilomaniaků. Ilonko, Nokii jsem měla snad jen jednou, nějak mi nevyhovoval jejich systém psaní SMS, na které mě užije hlavně. LG je prý vůbec nekvalitní značka, přesto musím říci, že designově na to jdou dobře. Líbil se mi jejich "automobil", škoda, že byl i vybavením spíš pro malé kluky. A čokoláda je opravdu efektní, taky získala nějaké designérské ceny. Ericssony jsou na tom dobře technicky, ale zase tam kulhá ten design. Takové krabice neforemné to jsou. (už skoro větřím nové téma) Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tonic, Clondyku, to byla tajná řeč mobilomaniaků. Ilonko, Nokii jsem měla snad jen jednou, nějak mi nevyhovoval jejich systém psaní SMS, na které mě užije hlavně. LG je prý vůbec nekvalitní značka, přesto musím říci, že designově na to jdou dobře. Líbil se mi jejich "automobil", škoda, že byl i vybavením spíš pro malé kluky. A čokoláda je opravdu efektní, taky získala nějaké designérské ceny. Ericssony jsou na tom dobře technicky, ale zase tam kulhá ten design. Takové krabice neforemné to jsou. (už skoro větřím nové téma) Very Happy Very Happy Very Happy


????????????????????????????????????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Clondyku, z toho si nic nedělej, já mám už několik let svůj starý Panasonic a hrozím se toho, až se mi rozbije, protože ho už nevyrábějí. Má spoustu výhod, například nemůže chytit mobilový virus, protože je na to moc hloupý Wink Můj tchán má zase strašlivě starou a obrovskou Motorolu a nehodlá se jí vzdát, protože na novější mobil má moc velkou ruku a mačkal by několik čudlíků najednou (on je z bačovského rodu Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.