byl-li by mobil?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9ea2414cb50b9c126d01b31c623ee5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2015 3:03 pm    Předmět: Citovat

Milí, drazí, minulý čtvrtek mě ve věku požehnaných pěti let opustil můj jedinečný, skvělý a dokonalý Sony Ericsson W508. Čest jeho památce! Smile Nicméně jeho skon mě postavil před úkol sehnat si důstojného nástupce. Existuje tlačítkový (dotykáče ani nenavrhujte, je to zavrženíhodný vynález a do kabelky mi to nesmí) telefon, který má následující vlastnosti (a úplně ideálně je to taky SE)?
- pochňape MicroSD (M2) paměťovku
- má paměť 100 MB a více
- QWERTZ klávesnici
- modrozub
- sms v podobě konverzace
- slušný foťák (nic superextravychytaného)

Tohle můj starý tydlifon splňoval a byla jsem s tím naprosto spokojená. (Jo, ještě taky celkem hezky vypadal, ale pokud bude mít všecko výše uvedené, krásu oželím). Telefon používám kromě sms a volání víceméně jen jako mp3 přehrávač. Podařilo se mi vygůglit SE W705 a WE 995, ale nedaří se mi je sehnat nikde v e-shopech.
Budu vděčná za pomoc Smile Embarassed Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 1:49 pm    Předmět: Citovat

...tak ted budu napjatě čekat, co kdo poradí.

Se mi zdá, že klasické mobily začínají být tak okleštěné, že už se hodí fakt jen pro seniory... mají základní funkce a šlus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 2:58 pm    Předmět: Citovat

Morgyš, zkus mrknout na některé starší Blackberry, možná to budou splňovat. Já mám od nich dotykáč s QWERTZ klávesnicí a jsem spokojená jako želva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 9:00 pm    Předmět: Citovat

No taky jsem si myslela na ostružinu, protože nic klasického jsem nenašla.

Ještě, pokud nechceš wifi a tak, tak mě napadla Nokia 515, ta se mi hodně líbí, ale nemá querty, má pouze klasická tlačítka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 10:27 pm    Předmět: Citovat

Adluska - díky za tip, ale Nokie obecně jsou pro mě značka, která spadá do kategorie "vývojáři neumí vymyslet originální krabici na telefon" Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 10:42 pm    Předmět: Citovat

Pokud bys nechtěla Nokii ani BB, tak ti zbývá jen toto: http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-gw300-etna-2/specifikace/#section
QWERTZ klávesnici ovšem neseženeš vůbec (maximálně QWERTY), bohužel žijeme v době patlacích mobilů.

Jinak kdybys přeci jen uvažovala nad BB, tak ty máš tady:
http://mobilni-telefony.heureka.cz/f:1651:387359;2479:1079945,390498/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 10:55 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Milí, drazí, minulý čtvrtek mě ve věku požehnaných pěti let opustil můj jedinečný, skvělý a dokonalý Sony Ericsson W508. Čest jeho památce! Smile Nicméně jeho skon mě postavil před úkol sehnat si důstojného nástupce.

môžeš sa pozrieť v takých tých predajniach, kde majú použité telefóny, záruka je síce len na rok, ale tie veci sú v dobrej kvalite a len boli vymenené za novší model.... ja som tam objavila svoju nokiu c5, ako náhradu za tú, čo mi spadla do wc, a ktorá sa už asi ani nevyrába, takže je celkom veľká šanca, že na jeden z tých mobilov, čo si spomínala, tam natrafíš....
teda ak ti nevadí mať použitý mobil
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2015 7:28 am    Předmět: Citovat

Seelya - já v jedné prodejně s bazarovýma byla, ale tam měli všecko, jen ne SE Very Happy a i tam měli převážně dotykáče, to je morcholeratyfus, chjo Mad použité mi nevadí, i ten poslední byl kupovaný po roce používání. Problém je, že v Ostravě nějak nedokážu natrefit na prodejny s mobilama. V centru jsem takhle potkala jen tu jednu. Jinak je všude výkup nebo servis, popřípadě jsou to obchody přímo značkové (nokia, samsung). Uaa
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2015 10:41 am    Předmět: Citovat

Já bych se asi příští týden mohl podívat do jednoho bazaru, kde bych celkem i očekával úspěch (snad). Jen jestli by nevadilo, že bych ho pak musel poslat z Prahy poštou/kurýrem...
Omrknu situaci a dám vědět, jak to vypadá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2015 11:04 am    Předmět: Citovat

Tyjo, děkuju Smile
Já zatím zvolila poněkud neotřelé řešení a z bazosu si objednala za pár šupů dva různé. Který bude fungovat lépe a nadto přežije mé zacházení, ten vyhrává doživotní pobyt v hotelu pod jménem Morgyšina kabelka... Twisted Evil Ale kdyby to s nimi neklaplo, vzala bych tě za slovo Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.