Zaslechnuto/odposlechnuto v okolí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e54f70dcf6733d273b2d17bfab41de53Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 1:16 pm    Předmět: Zaslechnuto/odposlechnuto v okolí Citovat

Takové fórum jsem tu nenašla a omlouvám se pokud již je..Kolikrát člověk na ulici v MHD zaslechne ,uvidí tak neuvěřitelné či vtipné věci, že se chce podělit:)

Začnu:Byla jsem si před měsícem na chirurgii, kde maminka s asi 3letým chlapečkem míjí starší paní o berlích..synek (zcela vážně) :"Mami, to byla Polednice"? Very Happy Very Happy byl zlatý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

Ted po přečtení příspěvku pop.art jsem si vzpomněla na pražskou zoo asi před dvěma lety: Stojím s kamarádem v pavilonů savců u zaskleného výběhu Psouna liščího. A malý chlapeček povídá mamince: Mamííí to je liška? A maminka bez váháni: Ano broučku to je liška Very Happy

Tak nevím co mu řekne že je liška Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 3:11 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem na zastávce tramvaje čekala s fretákem v přepravce, jeli jsme od veterináře. A kolem šel člověk s hrozně ošklivým boxerem, nemám nic proti boxerům, ale tenhle byl dost divvně flekatý a vůbec vypadal děsně, on jeho páníček taky Laughing
No, a páníček procházel okolo nás, a najednou dost hlasitě vykřikl: "No, fuj, co to je, to jsem ještě neviděl!"

Měla jsem chuť mu říct, že jeho pes je mnohem ošklivější, ale nechtěla jsem vyvolávat konflikt...
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 5:21 pm    Předmět: Citovat

stojící odpolední metro ... do skoro prázdného vagónu vstoupí paní (cca. 75let a více), v ruce 2x200Kč.. "Nevypadly někomu čtyři stovky? Ležely tu..".. Nic, nic, nic...zvedne se hoch...divadelně si sáhne do kapsy na zadku ..tam jakože nic, vytrhne jí peníze...v rychlosti poděkuje...nasadí si sluchátka a mizí.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so leden 29, 2011 12:32 pm    Předmět: Citovat

KOukám ,že dlouho žádný příspěvek a to je škoda .. já jsem si vzpoměla na 2 zážitky v mém životě ,tak vám je sem napíšu..

1.. Když jsem byla malá (nepomatuju se mamka mi vyprávěla) jely jsem někam vlakem s mamkou a sestrou a naproti nám seděl černoch ... a já suveréně nahlas před ním na mamku .. mamííí ten pán je hrozně černý on se nemyje ? .. chudák mamka se pak tomu pánovi omlouvala

2... Chodím na zdravotnickou školu , takže naše škola se hodně zapojuje dobročiných akcí.. jednoho dne jsmě po trojcích vydali prodávat srdíčka lidem a prodávat za peníze se pořizovaly inkubároty pro miminka.. tak jsme bloumaly všude možně po městě ,rozhodly jsme se ,že pojedem do jiný části města MHD a na zastavce seděli dva chlapi starší a jeden mé kamarádce která má velký hezký prsa na ně pořád koukal ,tak jsem se naklonila a pošeptala jsem ji to a ona jen tak úchyl .. a najednou ten chlap a na nás vy jste děvky ? mně málem spadla čelist říkám prosím? a on no jestli jste děvky? jen děvky říkají slovo úchyl.. tak jsm se tam sním tak pohádala ,že jsem si myslela ,že mi každou chvili dá pěstí.. naštěstí přijelo MHD no pořádně mu hnul s žlučí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2013 1:56 pm    Předmět: Citovat

Sice je to tu nějakou dobu nefunkční, ale jak jinak to zase rozjet než příspěvkem? Wink

Moje spolužačka na střední asi ve třeťáku v hodině biologie prohlásila. "Já když mrkám do světla, tak vidím takový malý tečky. To jsou ty mikroorganismy, že?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2015 11:55 pm    Předmět: Citovat

Doma mi vyprávěli, že když byl strejda malý, tak ho babička vzala do kina na Limonádového Joea. A po větě: ,,...a se mnou přijde zákon," se na celé kino ozvalo: ,,Mamí, a kdo je to Zákon?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.