Nightwish
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e574dffb524cafa7e3b84c3c0011b1bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 9:31 pm    Předmět: Citovat

Nevi kdo z vas uz to zaregistroval, ale NW budou vydavat asi v zari pristiho roku nove CD...

Muj nazor na Anette je tento:
1. Urcite zpivat umi jinak by ji nevzali
2. Stare pisnicky byly psane pro Tarju a nove(z DPP) byly napsane jeste nez Anette prisla, takze je Tuomas nemohl napsat Anette na "miru"(i kdyz nektere bych od nej necekel napr. Meadows Of Heaven), navic "ujede" to i jinym zpevakum a na to poukazuje malokdo(a nekteri si nepamatuji vlastni texty)
3.Jestlize je blondyna a vlasy mela nabarvene nacerno tak ji chapu ze si je nenechala, i kdyz ji sedely vic(precejen se nici a museji se stale dobarvovat)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

to zas bude tragédie...tarja bez nightwish a nightwish bez tarji se prostě nedá, jak jsme se již před pár dny přesvědčili....je to fakt škoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 6:24 am    Předmět: Citovat

Můj názor na Anette je, že ji tam neměli brát, to spíš Evu Urbanovou (ta má v repertoáru asi 4 písně od NW). Anebo se měli přejmenovat. Tohle není Nightwish. I když zpívá písničky po Tarje, nejsou to už ony, to je něco jiného. Nejen, že má úplně jiný hlas, ještě mi vadí to vylepšování a ty kudrlinky, a nemá ani ten smutek v hlase, jako Tarja, ona se u toho snad i směje, ne to nemá cenu o tom mluvit. Z nových písní snad jedině The Poet And The Pendulum (vždycky slyším kousíček v pořadu Autosalón), ale takový Amaranth je popová písnička. Jinak je zajímavé, že v kapele původně složené z mladých lidí se už dva nahradili někým starším, to se často nevidí. Tohle mi nevadí, vzhledem k mému věku, ale vadí mi to, jak ta kapela upadá. Ještě se mi zdá, jak na Anette trpělivě čekají, až porodí, odkojí, atd, že Tarje by to jen tak neprošlo, že by tak trpěliví nebyli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 9:58 am    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Nejen, že má úplně jiný hlas, ještě mi vadí to vylepšování a ty kudrlinky, a nemá ani ten smutek v hlase, jako Tarja, ona se u toho snad i směje, ne to nemá cenu o tom mluvit.


Já mám chuť pomalu i brečet, když slyším, jak "odhejkává" Nemo Evil or Very Mad

Jinak s tím smutkem v hlase - četla jsem rozhovor s Tuomasem a ten se tam vyjádřil ve smyslu, že má Anette hlas mnohem emotivnější než Tarja Shocked Ehm, ten chlap je asi hluchej, že tohle může říct.

Proti Anette nic nemám, je mi sympatická, ale neměla by zpívat písničky po Tarje Embarassed Ale oproti Tarje je zase lepší bavič na podiu, víc komunikuje s publikem, prostě každá má něco Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

Ten chlap není hluchej, ale dělá to schválně. Třeba taky jednou řekl, že pokud Tarja odejde, tak se přejmenují. No a pak ji vyhodili sami a název si nechali. A viděla jsem nějaké video s Anette a té komunikace bylo až moc. Na koncertě se přece zpívá, ne? Ale to by se to muselo umět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:16 am    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Ten chlap není hluchej, ale dělá to schválně. Třeba taky jednou řekl, že pokud Tarja odejde, tak se přejmenují. No a pak ji vyhodili sami a název si nechali.


Zase chápu, že tu kapelu chce udržet pohromadě, tak Anette propaguje, co to dá, ale občas se mi zdá, že i on sám je z toho trochu rozpačitý - přijde mi, že na koncertech už tolik nepaří a co mu občas ujede za ksichty taky stojí za to Very Happy

Jinak fakt se mi Anette líbí jako člověk, ale jsem v tomhle tak trochu konzerva, takže NW bez Tarji je pro mě něco jako Rammstein bez Tilla, HIM bez Villeho nebo Marilyn Manson bez Marilyna Mansona.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:20 am    Předmět: Citovat

osminka napsal:
A viděla jsem nějaké video s Anette a té komunikace bylo až moc. Na koncertě se přece zpívá, ne? Ale to by se to muselo umět.


Hezký Laughing Jo jo, povídá hodně, ale je vidět, že si tím dokáže publikum dostat na svojí stranu.

Jinak pokud fakt začali mít v době Tarji v kapele takové rozbroje, jak se říká (já tomu teda moc nevěřím, každá strana tvrdí něco jiného, takže pravda asi bude někde uprostřed), tak bych pochopila, že sice slevili z nároků na zpěv, ovšem za cenu pohody v kolektivu a to si myslím, že je taky docela důležité, když spolu tráví tolik času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Ona ta pohoda v kapele taky nebude kdovíjaká, Anette má asi teď svých starostí dost. A ostatní členové hrají i v jiných kapelách. Anette se mi nelíbí ani jako člověk, zdá se mi taková vulgární až primitivní, je to můj názor, na mě tak působí. A z písniček snad nejvíc domršila She s My Sin, udělala z toho něco jiného. Pak už jsem ji přestala poslouchat, co nechci, to už nevyhledávám. A myslím si, že Tarja a Nightwish si nejsou lhostejní, ani po 5 letech, ale že se provokují a dělají si schválnosti. Co názvy písní Sahara x Oasis? Nebo Bye, Bye Beautiful?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Ona ta pohoda v kapele taky nebude kdovíjaká, Anette má asi teď svých starostí dost. A ostatní členové hrají i v jiných kapelách. Anette se mi nelíbí ani jako člověk, zdá se mi taková vulgární až primitivní, je to můj názor, na mě tak působí. A z písniček snad nejvíc domršila She s My Sin, udělala z toho něco jiného. Pak už jsem ji přestala poslouchat, co nechci, to už nevyhledávám. A myslím si, že Tarja a Nightwish si nejsou lhostejní, ani po 5 letech, ale že se provokují a dělají si schválnosti. Co názvy písní Sahara x Oasis? Nebo Bye, Bye Beautiful?


Pokud vím, tak o Bye, Bye Beautiful se Tuomas oficiálně vyjádřil, že je to rozlučková píseň s Tarjou. Nepřijde mi to jako provokace, přeci jen, byla s nimi pěknou řádku let, to člověk jen tak nesmaže, ani kdyby se na hlavu stavěl, takže to chápu jako takovou oficiální tlustou čáru za těmi lety s Tarjou.

Jinak s těmi písněmi Sahara a Oasis asi netuším, o čem mluvíš, znám jen Saharu a ani nevím, o čem je text, nezaujala mě natolik, abych si to zjišťovala.
V čem tam spočívá provázanost těch písní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Žádná provázanost asi nebude, jen ty protikladné názvy, toho si někde už někdo povšiml, už nevím, kde. A na žádnou akci nejede Tarja i NW najednou, ale rok po sobě, to ano, aby publikum mohlo porovnávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.