Nightwish
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03f9d78b6f939629a3f0468eef0bb9c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:23 pm    Předmět: Nightwish Citovat

Zakládám nové téma, které možná zmizí, ale když tu je vlákno o Rammstein i jenom o Tarje, tak snad můžu, snad prominete, že ve svém věku zakládám tato témata. Psala jsem tu kdysi nějaké své žebříčky nejmilejších písní. Letos jsem díky manželovi viděla už dávno neaktuální (a taky nejsmutnější) DVD End of an era - a všechno je jinak., vůbec nevím, jak by teď vypadal nějaký můj top 10. Určitě nás tady takových bude víc, mohli bychom dát dohromady nějaký top 10 Nightwish, nebo nějaké názory na ně, ty už byly v tématu o Tarje, ale to nevadí. Co vůbec budete dělat letos 21. října, kdy uplyne 5 let od té "katastrofy"? Vzpomenete si?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 9:06 am    Předmět: Citovat

ano, já jsem velký příznivce.. ovšem jsem pro ně spíš ještě s Tarjou... ta nová nemá tak barevný hlas, tak škoda..

no ale když byla prý Tarja taková kravka.. ale hlas měla pěknej...

moje oblíbená je Ever dream a taky Over the hills and far away... pak taky miluju Moondance... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 9:29 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se nedávno dočetla, že jejich zpěvačka Anette neplánovaně otěhotněla. Oni ale plánovali další album a turné na r. 2011, tak by to měla stihnout. Žádný návrat Tarji nebude. Kdyby aspoň nějaký vzpomínkový koncert. Abych tu Anettu úplně nezavrhla, tak se mi líbí ten duet se zpěvákem Laurim, ale na Nightwish se podle mě nehodí. I když, oni tak strašně změnili styl. Třeba mně se víc líbí ty prastaré písně z konce 90. let, takové jako středověké, než ty vypalovačky pro široké masy lidí. A třeba Amaranth, nezlobte se, to mi připadá, že by to mohly zpívat i Kamélie (jestli si vzpomínáte na dvě zpěvačky z dob totality).
Jinak Anette se zdá někomu taková srdečnější, mně se zdá spíš vulgárnější, taková ne moc dáma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 9:31 am    Předmět: Citovat

Amaranth je pro mě spíš už takový popík... taky Eva je už dost na hraně.. aspoň pro mě..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 11:05 am    Předmět: Citovat

Návrat Tarji nečekejte, Marco jí nemá rád a má pádný důvod..teda leda že by se Tarja rozvedla s tím ultrapakem... Mě osobně je Tarja jako osoba silně nesympatická, nevím proč, zpívá hezky, ale vidět jí nemusím Confused
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 11:12 am    Předmět: Citovat

myslím, že i Tarje to vyhovuje sólo... když jsem četla, jaký jim dělala problémy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Návrat Tarji nečekejte, Marco jí nemá rád a má pádný důvod..teda leda že by se Tarja rozvedla s tím ultrapakem... Mě osobně je Tarja jako osoba silně nesympatická, nevím proč, zpívá hezky, ale vidět jí nemusím Confused

Mně zase sympatická je. Jestli to nebude tím, že jsem sama některým lidem protivná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 11:58 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
myslím, že i Tarje to vyhovuje sólo... když jsem četla, jaký jim dělala problémy...


Jaký jim dělala problémy? Shocked Slyšela jsem spoustu věcí, četla jem otevřené dopisy pro obě strany (teď jde o to, jestli jsou pravé nebo je to jen "něco" pro veřejnost), ale přijde mi, že pravda bude někde uprostřed...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Mně se to zdá tak, že problémy dělali chlapi. Tarjin manžel a chlapi s kapely se vzájemně nesnášeli, a myslím, když šlo o krásnou ženu, že v tom byla žárlivost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 12:22 pm    Předmět: Citovat

Koukám že vlákno o Nightwish se stejně týká Tarji Laughing Laughing
Já je nikdy neměla ráda...a Tarja je úplně mega nesympatická... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.