Nightwish
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b13e7f06651552cb7b4ed3d9ed2f9600Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Síce NW už dlhšiu dobu veľmi aktívne nepočúvam (len občas si pustím z nostalgie nejakú tú skladbu), toto ma prekvapilo. Ale len prekvapilo, nič viac, odkedy počúvam viac neaktívnych kapiel, sú mi nejaké personálne zmeny na háku (a aj obavy o ich budúcnosť). V podstate pokiaľ sa kapela bude dať naďalej počúvať, je mi to jedno.
A keď nebude, tak ma to zamrzí, i keď samozrejme viac v prípadoch, keď tú kapelu stále aktívne počúvam.

Anette som mala síce celkom rada, ale stále ju môžem počúvať na predošlých albumoch, na jednej skladbe od Swallow the sun, na NW naživo ma to nikdy nelákalo, takže pre mňa je to len ďalšou kapitolou v ich histórii.

Ktovie, možno pred pár rokmi by som to brala inak (podobne ako ma doteraz trocha mrzí odchod Vibeke z Tristanie).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

Vibeke mě taky mrzí Sad měla úplně andělský hlas. Ach jo....zrovna nedávno jsem si na ni vzpomněla, když jsem poslouchala nějaké starší písničky z Tristanie.
Od té doby, co je tam ta italská zpěvačka, je neposlouchám vůbec, zkusila jsem, ale nelíbí se mi to moc.
Lulu Nixe napsal:
Ale prý to bude jenom na ta turné, co teď mají, a ne na trvalo, takže potom budou hledat zas někoho dalšího...?

Já myslím, že si ji nechají Smile Ona se Floor do té kapely docela hodí. Více než Anette.
Zarytí fandové starých časů budou nadšení.
I vizuálně tam více zapadá, Anette měla občas takový prapodivný styl...
ale je mi Anette trochu líto, měla to těžké, i po letech ji mnozí nepřekousli, a stejně nakonec odchází. To je blbé, já být v takové situaci, hodně mě to mrzí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 5:16 am    Předmět: Citovat

Že byla vyhozena Tarja, to mi bylo líto, i když jsem se o Nightwish začala zajímat až potom. Teď je mi to líto taky. Neumím si představit třeba The poet and the pendulum s někým jiným, než s Anette, i když by to byla dobrá zpěvačka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:23 pm    Předmět: Citovat

Já mám hlavně pocit, že to spíše nemá v pořádku Holopainen v makovici, než že by byla chyba stále v těch zpěvačkách.
Opakovat takový hnusný vyhazov je normální jen u Nightwish.
Tuomas si žije v úplně jiných sférách a najednou mu po letech (to teda brzo!) došlo něco, co pochopili mnozí už tehdy když v Nightwish nabírali Anette.
Nepochybuju, že ten vyhazov je jeho práce, jeho plán, že to promýšlel a stejně o všem rozhodl zase sám. Prostě už se mu Anette nehodí. A on si může dělat co chce, protože Nightwish, to je Tuomasova hudba, ne zpěv zpěvaček, a on to dobře ví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím Anette měla potíže s hlasem, do toho má malé děti, možná chce ještě další (něco kolem mě šlo) a prostě už uvažuje o jiném způsobu života. Zatímco Tuomas potřebuje do kapely někoho, kdo do toho dá všechno a bude muzikou doslova žít, tak jako on. Takže já být jím, uvažuju podobně.
Nejsem žádný NW fanatik a do odchodu Tarji jsem je ani neposlouchala, protože mi ten ječák překážel v té hudbě. Osobně je mi šumák, kdo tam zpívá, pokud mi nepřebíjí hudbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:34 pm    Předmět: Citovat

Nicole ale, to ji potom vůbec neměl do té kapely brát. Věděl že je starší, že má dítě, že se o něj bude chtít starat. On podle mě nedomýšlí důsledky a žije si v nějaké úplně jiné sféře.
A že ty koncerty odehráli bez Anette chápu, ale některé, ty více v budoucnu, mohli odložit, až se uzdraví.
Ale to on ne. Pískl na Floor a ta přiletěla, protože stejně nemá kde zpívat.
A navíc, okamžitě po příchodu Floor zvedli cenu VIP lístků na vystoupení Laughing Už je fakt trapné, jak se na tom snaží vydělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:36 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tuomas si žije v úplně jiných sférách a najednou mu po letech (to teda brzo!) došlo něco, co pochopili mnozí už tehdy když v Nightwish nabírali Anette.

Ak sa smiem spytat... Konkretne mu doslo akoze co?
Osobne mi vtedy myslou prechadzalo vela veci, od nadavok az po vecne sklamanie, tak sa len chcem presnejsie informovat. Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

Déscantes:Proč se snažíš toho člověka tolik démonizovat? Znáš ho? Setkala ses s ním někdy? Víš, co utvářelo jeho osobnost? Jsi si jistá, že má na starost věcko kolem byznysu?
Nebo sis o něm vytvořila jakousi sci-fi představu a tu prezentuješ jako skutečnost? Vím, že fanoušci umělců mají takové tendence, ale i tak mi to přijde hloupé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:41 pm    Předmět: Citovat

To, že se Anette k Nightwish zas tak nehodí Smile a že ji mnoho lidí nepřijme a nepřijalo.
Anebo druhá možnost, to mě napadlo nedávno - došly mu nápady na písničky, ve kterých vynikne její hlas, a potřebuje zase schrastit zpěvačku s výškama Razz - protože chce psát hudbu v rozsahu, do kterého se bude hodit jiný hlas, jiný typ zpěvačky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:45 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Déscantes:Proč se snažíš toho člověka tolik démonizovat? Znáš ho? Setkala ses s ním někdy? Víš, co utvářelo jeho osobnost? Jsi si jistá, že má na starost věcko kolem byznysu?
Nebo sis o něm vytvořila jakousi sci-fi představu a tu prezentuješ jako skutečnost? Vím, že fanoušci umělců mají takové tendence, ale i tak mi to přijde hloupé.

Neber to tak vážně, je to jenom diskuse Nicole Smile A nesnažím se nikoho démonizovat, (co bych z toho měla?) - říkám jen svůj názor, který není zas tak ojedinělý.
A ne, překvapivě jsem se s ním nesetkala a co ho utvářelo skutečně nevím Laughing
Jen vím, že vedení Nightwish třímá pevně v rukou on (obecně známá věc), že nepěkným způsobem vyhazují zpěvačky (obecně známá věc) a že využívají nové popularity s Floor (zdražili lístky).
To je všechno. Pokud ho máš ráda, chápu že se tě může negativní názor dotknout, ale vztahovat to takto nemusíš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.