Pracovní pohovor a zkušenosti se zaměstnáním
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bf015a933b00093ed99ade4de582a7e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

No ale s tím peďákem to snad tak neuvěřitelný není, že o tu práci opravdu stojím a že opravdu učit nechci Wink Kdybych chtěla učit, tak myslím, že bych práci našla vcelku rychle. Učitelky jsou potřeba, krize nekrize.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:07 pm    Předmět: Citovat

Aha
Díky, je to vážně zajímavé, vidět to takhle z druhé strany Smile
Já právě o tu práci stojím, baví mě všelijaký papírování a tak...Pečlivá jsem až dost. Myslím, že se na tu pozici vcelku hodím. Nehlásila bych se třeba na manažerku atp., protože vím, že nejsem vůdčí typ.
Na chyby si dávám bacha, čeština mi myslím docela jde. Sama jsem na hrubky vysazená, asi deformace tím učitelstvím Very Happy Mě málem trefilo, když jsem viděla na jedný diskuzi (ne tady!) vÝkend Very Happy Asi to byl hodně drsný vÝkend...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:13 pm    Předmět: Citovat

No a když to stejně tak přirozeně jako tady řekneš zítra, tak tě prostě nemůžou nevzít Smile (((pokud to nejsou nějaká manažerská telátka Smile))
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:21 pm    Předmět: Citovat

Až za týden Wink Budu dělat, co umím (jako vždy) a děj se vůle boží Razz Třeba vezmou někoho, kdo jim bude sympatičtější/bude mít praxi/chlapa, kterej jim nikdy nezdrhne na mateřskou...Ale aspoň se neztrapním a nebudu si připadat jak největší idiot Smile Zatím jsem byla jen na dvou pohovorech, ty sice nevyšly, ale nemyslím, že bych je nějak pokazila (a to jsem sebekritická dost). Konkurence velká a člověk se holt musí snažit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:23 pm    Předmět: Citovat

Aha
Jen tak mimochodem, necháš se ovlivnit i vlasy? Very Happy Kdybys třeba váhal mezi kandidátkama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:24 pm    Předmět: Citovat

Jéééj, dej pohovorů tak 20, a budeš jakž takž ostřílená Smile)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:24 pm    Předmět: Citovat

Zaměstnavatelé obecně upřednostňují pracovní zkušenosti před vzděláním. VŠ je někdy handicap. Někde jsem četla, že je pro to na trhu práce používají termín "overeducated" = mají více schopností a vědomostí, než je pro tuto pozici třeba, jsou potenciálně nebezpeční - budou chtít hodně peněz, budou se chtít realizovat ve svém oboru, budou ohrožovat co do postavení stávající nadřízené....

Když jsem byla opravdu zoufalá, napadlo mě tu VŠ do CV vůbec nedat, místo toho si tam přimyslet nějaké pracovní zkušenosti (nikdy jsem to ale neudělala). Ty bys tam mohla třeba napsat, že jsi jela po maturitě do Anglie hlídat děti a zdokonalovat si jazyk. Nikdo si to nikdy nebude ověřovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:29 pm    Předmět: Citovat

Můj poslední pracovní pohovor do současného zaměstnání byl oproti ostatním hodně atypický. Very Happy Jelikož jde o práci v česko-latinskoamerické firmě, celý pohovor sestával s více méně přátelského popovídání si o literatuře a kultuře latinskoamerických zemí. I takto může vypadat prac. pohovor. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:35 pm    Předmět: Citovat

Jediné hledání práce, které sem viděla zblízka bylo to, když drahá polovička ještě před koncem školy napsala mail, jestli nemají místo, a oni mu druhý den odepsali, že je přijatý Laughing Sem mu to musela několikrát přečíst a vysvětlit, pořád tomu nevěřil Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:36 pm    Předmět: Citovat

Judy
No nějaké pracovní zkušenosti mám, o prázdninách jsem doma neseděla, k tomu několikaměsiční pobyt v zahraničí. Lhát radši nebudu, co potom, až bych žádala třeba o volno na státnice Very Happy A titul v budoucnu používat chci.
Jak říkám, ten pajdák žádný terno není, peněz se tím taky moc nevydělá. Spíš mi to dalo obecný rozhled a naučila jsem se komunikovat, prezentovat...Jiná věc by byla, kdybych studovala na Harvardu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.