Pracovní pohovor a zkušenosti se zaměstnáním
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=43b125b6e9112d0a26134d09f4fac571Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 12:42 pm    Předmět: Citovat

Byl to kurz od Cleverlance (Praha), pořádají ho myslím že každý rok (nejsem si jistá) právě pro začátečníky, co se do toho chtějí dostat. Tak myslím, že mi to dost pomohlo aspoň pro nějaký teoretický základ.
Dozvěděla jsem se o tom právě díky tomu, že jsem měla na LinkedInu, že chci pracovat jako tester, a někdo od nich mi o tom napsal.

Pracuji nakonec jinde než u nich, je to pestré - jsou to různé weby, mobilní appky.
Nestudovala jsem žádný obor tomu blízký a programovat neumím (prošla jsem nějaké základní kurzy online, ale zase už zapomněla), takže testování dělám manuální. (Tedy nepřipravuji skripty, které by to měly dělat, ale sama procházím aplikace a zkouším, co je možné a nemožné podle toho, co je požadováno a podle toho, jak jsem já nebo někdo jiný napsala do scénářů).

Později jsem si udělala taky certifikaci (už během zaměstnání, spolu s kolegy jsme se na to připravovali a šli na zkoušku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 3:57 pm    Předmět: Citovat

Já teď měla "zajímavou" zkušenost s domlouváním brigády. Odepsala jsem na jakousi stavbu hřiště.
Ráno jsem dostala odpověď a tam "Ahoj" a další text. Pán se představil jménem a příjmením. Pak i volal a zase ahoj, tykání a on sám byl třeba Jan Novák.
Navíc tvrdil, že v místě práce není žádný signál žádného operátora. V místě jsou dva hotely, poblíž město. Celé se mi to holt nezdálo Very Happy Že nebývá signál v přírodě, ok, ale na celkem frekventovaném místě?
Jak to máte vy s vnímáním tykání?
Nejsem citlivka nebo tak, ale když někoho vůbec neznám, a má informaci o tom, že jsem dospělá (když by to bral podle věku), tak by podle mě tykat neměl (kor když jde o práci), dokud se třeba práce nedojedná a není to oboustranné, nebo by měl třeba být hned od začátku Honza, když já jsem pro něj taky třeba Jana Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 5:45 pm    Předmět: Citovat

Signál- u nás v práci, nedaleko centra města byl tak mizerný signál, že se občas člověk nedovolal a o datech nemluvě. I když operátor tvrdil, že je to ok.
Naštěstí je to minulost.
Otázkou je, na jaké pozici je pán. U nás se to taky extra nějak neřeší a mnohdy člověk co má technické a technologické znalosti strašlivě belhá v češtině atd.

A jestli jde o stavbu hřiště- tam se tomu vůbec nedivím. Asi to bude člověk co koriguje lidi na stavbě a tam se vážně nečeká vybraný slovník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so červen 03, 2017 3:20 pm    Předmět: Citovat

Asi jo Smile Však já neříkám, že mě chtěl zabít a využít, že se nikam nedovolám, jenom to celkově bylo zvláštní, i další věci kolem Very Happy
A vybraný slovník nečekám, ale raději vždy nejdřív vykám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so červen 03, 2017 7:35 pm    Předmět: Citovat

Zalezi to od mnohych veci, tiez som bola zo zaciatku prekvapenia, ked mi niekto automaticky tykal, pricom by mi mal jednoznacne vykat. Vadi mi to od muzov o generaciu starsich, pride mi to neuctive. Uz si to ale neberiem osobne a takej osobe tykam tiez.
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.