Greenpeace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=75b2c9ddd07d421f5f67f8c08b46e9c4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 6:25 pm    Předmět: Citovat

diskuze a její efekty..Smile to mě docela rozesmálo.. asociace je svině.. Laughing

každopádně pokud se bude stále jen poučovat a nebude se konat, tak efekt veškerý žádný...

jako jeden docent na ekologii... taky nadával a pak jsme se na něj dozvěděli vtipné věci... holt od odříkaného chleba největší krajíc, že..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Plísně a jiné to neduhy se vyvíjejí dost rychle. Vidím to na chalupě na zahrádce. Co se všas nepostříká, to nemáme...


OT, ale tohle mě pobavilo. U rodičů, ani my teď na vlastní zahrádě nic nestříkáme, přesto to není žádná tragédie. Neviděla bych to zase tak černě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:02 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
wensdy napsal:
Plísně a jiné to neduhy se vyvíjejí dost rychle. Vidím to na chalupě na zahrádce. Co se všas nepostříká, to nemáme...


OT, ale tohle mě pobavilo. U rodičů, ani my teď na vlastní zahrádě nic nestříkáme, přesto to není žádná tragédie. Neviděla bych to zase tak černě Very Happy


myslím, že hodně záleží na prostředí...Smile my 20 km od města - v pohodě bez postřiků, 5 km od města - to bez postřiků fakt nejde.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
wensdy napsal:
Plísně a jiné to neduhy se vyvíjejí dost rychle. Vidím to na chalupě na zahrádce. Co se všas nepostříká, to nemáme...


OT, ale tohle mě pobavilo. U rodičů, ani my teď na vlastní zahrádě nic nestříkáme, přesto to není žádná tragédie. Neviděla bych to zase tak černě Very Happy


no ono asi zaleží, co se vám tam šíří nebo nešíří Wink
my loni neošetřili hrušky proti padlí (nebo jak se to jmenuje Twisted Evil ) a neměli sme ani jednu. Ale třeba jahody si zatím dělají co chtějí. Jen je mam občas přihnojí. Ono když to nemá odkud přilézt, tak co by to tam dělalo Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:


myslím, že hodně záleží na prostředí...Smile my 20 km od města - v pohodě bez postřiků, 5 km od města - to bez postřiků fakt nejde.. Laughing


Tak já nevím, co si o tom mám tady v Brně deset minut od centra myslet:)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:12 pm    Předmět: Citovat

Mno, tak rodiče jsou ve městě, takže v tom asi tak úplně nebude Laughing
Taky existují "přírodní" způsoby jak se s různými věcmi vyrovnat. Samozřejmě, že u nějakých vážnějších záležitostí to nikdy asi nezabere 100 %, ale já nepotřebuju mít výstavní jabko plné chemie. Té je už i tak dost kolem Wink
Ale samozřejmě každého věc. Když to někomu nevadí, já mu neberu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Mno, tak rodiče jsou ve městě, takže v tom asi tak úplně nebude Laughing
Taky existují "přírodní" způsoby jak se s různými věcmi vyrovnat. Samozřejmě, že u nějakých vážnějších záležitostí to nikdy asi nezabere 100 %, ale já nepotřebuju mít výstavní jabko plné chemie. Té je už i tak dost kolem Wink
Ale samozřejmě každého věc. Když to někomu nevadí, já mu neberu.


tak mi to taky nepěstujeme na krásu. Ale když ti hrušky schnijí už na stromě, tak to taky není ono Laughing Kdyby si třeba viděla naše "výstavní" mrkve nebo křen Laughing Laughing By sme to mohli dat do soutěže "co vám to připomíná" Laughing A ty rajčata, to je taky spíš pro zabavu, než na jídlo Laughing Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:43 pm    Předmět: Citovat

aha, tak abych uvedla na pravou míru... u nás se říká jiným částem od města blabla, do města blabla.. a to MĚSTO tam zas takovou roli nehraje.. Laughing

jen jsem chtěla poukázat, že je to různě jiné na různých místech... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
wensdy napsal:
Plísně a jiné to neduhy se vyvíjejí dost rychle. Vidím to na chalupě na zahrádce. Co se všas nepostříká, to nemáme...


OT, ale tohle mě pobavilo. U rodičů, ani my teď na vlastní zahrádě nic nestříkáme, přesto to není žádná tragédie. Neviděla bych to zase tak černě Very Happy


Ono taky záleží na tom, kde má člověk zahradu a jaké plodiny pěstuje. Něco je více odolné, něco méně. Moje maminka má zahradu v dolíku, pěstuje vinnou révu a zase, jsou odrůdy, které vydrží bez postřiku a jiná odrůda zplesniví hned. Ale obecně je víno dosti na plísně háklivé. Stříkat se prostě musí, ale když se dodrží ochranná lhůta a použije kvalitní postřik, je to OK. Stejně tak broskve. Kamarád, který zahradničí na Vysočině problémy s plísněma nemá, my opravdu hodně.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

Tohle už je fakt OT, ale my máme třeba super mrkev a jahody, stejně tak meruňky(pokud nezmrznou). Třešně a réva nám ale plesniví hrozně.
Ono nejde o výstavní jablko, ale o to, aby člověk vůbec z té úrody něco měl a konzumovat to naplesnivělé asi taky není dvakrát zdravé Confused

Taky jsme měli loni problém s přemnoženýma slimákama, kteří nám zkonzumovali půlku zahrady.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.