Kluci a barvení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92311a0810b0f5308b77bf838de76df5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

K blond vlasům náleží obvykle i dost světlá pleť a ono to pak vypadá dosti rušivě: světlá pleť + černé vlasy. Já tomu říkám "igráčkovitý efekt". Very Happy (Pro později narozené: Igráček = Plastová figurka z progukce Igra,n.p., velký to hit 70. a 80.l. která měla nasazovací gumové černé vlasy, které také příliš neladily se zbytkem těla.) Takže taky radím na černo nebarvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 3:37 am    Předmět: Citovat

Přesně jak píše Kathory Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

Woky napsal:
K blond vlasům náleží obvykle i dost světlá pleť a ono to pak vypadá dosti rušivě: světlá pleť + černé vlasy. Já tomu říkám "igráčkovitý efekt". Very Happy (Pro později narozené: Igráček = Plastová figurka z progukce Igra,n.p., velký to hit 70. a 80.l. která měla nasazovací gumové černé vlasy, které také příliš neladily se zbytkem těla.) Takže taky radím na černo nebarvit.


ja som mala igracikov celu zbierku , aj zaciatkom 90 to este bol celkom hit Very Happy a ked ste im dali vlasy dole, tak mali lavorovu hlavu hehe

a teraz k veci. cierny preliv na spinave blond vlasy nieje velmi dobry napad. jednak, nebude sa to dat vymyt, nech na skatulke pisu co chcu, proste to uz dole nezide....vazne.
a po druhe, spinave blond vlasy su tak citlive ze aj ked to nechas odrast, tak sa ti pravdepodobne ich farba zmeni na mysinu.
to su dlhorocne skusenosti a postrehy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojta01
0-7
0-7


Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 11:41 am    Předmět: .. Citovat

Mno, bohužel jste mi jen potvrdili mou doměnku.... díky za rady, raději to teda nechám tak jak to je....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Moje rada zní to nedělat... Černá je hrozně tvrdá a málo kterému muži sluší (no, spíš žádnému, pokud to není jižanský typ). Nehledě na to, že černý přeliv (a klíďo i šampon) se nemusí vůbec vymýt... Chytne a nepustí. Zvlášť na světlejších vlasech pak vypadá skvostně, když ta barva odrůstá (odrosty vypadají jak plešky). Myslím, že špinavá blond je moc fajn barva a byla by škoda to měnit Smile


Podepisuju. Světlé odrosty v černé barvě, to je fakt sranda. A je to opravdu většinou hodně tvrdá barva, nepřirozená, nechápu, proč si to furt někdo leje na hlavu... Špinavá blond je fajn, pokud možno neměnit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 7:10 pm    Předmět: Citovat

Jj, souhlas se všemi. Těch Emánků, co si doma něco plácli na hlavu, špatně to rozetřeli a mají na hlavě tmavě šedou batiku, potkávám v MHD spoustu. Vypadají komicky. Naprosto se zošklivují. Nechápu proč. Ale když někdo musí jít s módou....
A vůbec, co je na středně plavé (špinavě blond) barvě špatného ?

Moji bráchové ji mají (postupně ovšem tmavne) a nikdy s tím problém neměli.
Zkus být radši výrazná osobnost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orsejka
0-7
0-7


Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 8:11 am    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil Orsejka dne pá duben 20, 2018 9:21 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:08 pm    Předmět: Citovat

Orsejko, nemohla bys sem hodit nějaký odkaz na ty připínací pramínky? Kamarádka touží po bílém pramínku vlasů (a pověřila mě úkolem tady zjistit jak toho co nejšetrněji docílit) a bude teď mít narozeniny, tak by mohla dostat ten připínací Smile
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

tie pripinacie pramienky su super, chcela som par farebnych na prilezitosti a tak, ale nejak sa to seklo s tym, ze dlhsie ako 60cm nemaju a to mi je malo...ale ma to aj tesi, ze mam take dlhe vlasy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mulan
0-7
0-7


Založen: 27.1.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 10:46 pm    Předmět: Citovat

Zdravím vás!

Také jsem měla ten bláznivý nápad s bílými vlasy - ale naštěstí jsem to omezila jen na proužek typu Tulačka z X-man. Bohužel jsem experimentovala s barvením a tak jsem v tu dobu měla na vlasech tmavě hnědou barvu a ta moc odbarvit nejde (svoje vlasy jsem měla coby cca 2cm odrost, kde to chytlo skoro do běla). Ten jeden proužek jsem odbarvovala na 4x, ale bylo to spíš zrzavé. Mimoto bílou barvu běžně v kadeřnictví nemají, musí ji nejdříve objednat, aby s ní mohli operovat na zákaznících. Na můj "bílý" proužek jsme pak s kadeřnicí ještě zkoušeli dát popelavě blond (nebo stříbrnou blond, nevím) - prostě tu nejsvětlejší Smile
Ale měla jsem to pořád zrzavé, víc se to neodbarvilo a blond ani nechytla. Bílou neměli a já si zbytečně zničila pramen vlasů a vyhodila několik stovek, abych si to do týdne ostříhala (ofinka pěkně u hlavy Very Happy ) a přebarvila zpět na tmavo.

No, ale pokud máš nebarvené vlasy, odbarvení chytne hned, tolik si vlasy nezničíš a když objednáš předem u kadeřníka i tu bílou, výsledek může být skvělý Smile Ale na dlouho to opravdu nebude, to mi věř Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.