Kluci a barvení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ab82a81f3119bd9d786d543650e0af7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 2:41 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Nejhorší ovšem jsou ti stárnoucí, co se nabarví načerno nebo tak, aby vypadali mladě. Je to pak strašně komické a strašně vidět.



U černých/tmavě hnědých šednoucích vlasů není proč barvit. Vypadá to zajímavě. Vždyť i Aragorn měl "tmavou hřívu prokvetlou šedinami".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 2:52 pm    Předmět: Citovat

no muž už docela začíná ztrácet barvu... k budoucí pleši šedé vlasy ee.. to bych ho asi k nějaké barvě dovrtala.. přecejen v 25 vypadat na 35..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

Mně obarvení kluci nevadí, pokud to je hezky a vkusně, což většinou ale není, což si myslím, že je ten problém. Na hnusně barvené ženy jsou všichni zvyklí, na chlapy ne.

A jinak zrzci i blonďáci se mi moc líbí, zvlášť hnědoocí, anebo pak naopak nejtmavší odstín hnědé (co vypadá většinou spíš černě) a k tomu průzračné tmavě modré oči... Mám ráda kontrasty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

Mě se teda vůbec nelíbí, když se kluci barví. Ale zase je to každého věc a když se chce barvit, tak proč by nemohl, i když kluk? Ale mě je to na dívání hodně proti srsti. Já jsem v tomhle dost staromódní (nezajdeme-li příliš daleko do historie), protože se mi nelíbí ani dlouhé vlasy. Ale což Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 9:06 pm    Předmět: Citovat

No, svoje vlasy bych si teda nebarvil. Přírodní barva má spoustu výhod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 7:04 pm    Předmět: Re: černý přeliv na špinavé blond (muz) Citovat

Vojta01 napsal:
Ahoj, mám na vás otázku. Jsem majitelem dlouhých špinavych blond vlasů a chtěl bych nějakou zásadnější změnu. Rozhodl jsem se pro barvu, ale jelikož často vystupuji ve společnosti nechci příliš riskovat a vypadat jak magor, když něco nevyjde. Tedy jsem si říkal, že bych použil černý přeliv a zde již jasná otázka, jak to je se smyvatelností a chycením na vlasy?


Být tebou tak to nedělám, jak už bylo řečeno ty odrosty jsou fakt jak pěst na oko.
Viděla jsem totiž tenhle víkend v obchodě slečnu co měla černě nabarvené vlasy a asi tak 3 cm byly světlé odrosty a vypadalo to dost divně. A navíc když se ti ta barva nebude líbit, nebo nebude slušet, sednou tak to jen tak dolů nesundáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balidor
0-7
0-7


Založen: 6.1.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 8:22 pm    Předmět: černá Citovat

Very Happy Já sem na svejch svěltejch vlasech měl tmavě černou a byla to paráda. Fakt s emi to líbiloa to sem světlej tip. Byl sem fakt kusanec Very Happy ¨Ovšem nějak se mi to nelibilo po cca pul roce a už nebylo navratu Very Happy takže barvit jen pokud je to trvalé rozhodnutí s ekterym počítáte do budoucna...Mě to zase tak trošku chytáVery Happy Jedina nevyhoda by byla dobarovani a holeni vousu:-D
_________________
&quot;Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.&quot; ?Darth Bane[
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LillyAnne
0-7
0-7


Založen: 27.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 11:12 am    Předmět: Na bílo? Citovat

Ahoj, docel vážně uvažuju o tom, že půjdu do takto světlých vlasů. O změně barvy uvažuju už delší dobu a velmi světlá mi v podstatě vycházela jako ideální možnost, korunu tomu nasadil seriál Game of Thrones, kde herečka co hraje Danaerys je mi barevně úplně šíleně podobná - od očí a pleti po obočí - a v té bílé barvě vypadá úchvatně (viz: http://sharetv.org/shows/game_of_thrones/cast/daenerys_targaryen). Mám ale pochyby.

Teď mám vlasy v takové typické myšoplavé, která na ostrém slunci vypadá téměř bílá. Nyní je mám po pás, jsou jemné, ale natolik husté že objem netrpí. Mám sklony k vysoušení, nepoužívám tedy žádné tepelné úpravy a celkově se podobným věcem vyhýbám.

Nejvíce se bojím několika věcí, protože jsem se v životě nebarvila a nevím, jak to chodí - hlavně mám strach aby mi to vlasy neodnesly, nelibě nesou každé sebemenší "zaškobrtnutí" a začnou se lámat - k tomu už nedochází protože vím, co na ně platí, ale tohle je něco nového...
Také se bojím, aby mi je to moc nezatížilo jak je mám jemné - pamatuji ještě svou éru pantene - zplihlá mastná blond je to nejhorší. Nebo že by u mě stačilo pouze zesvětlit?
Bojím se také odrostů, aby jejich náprava nebyla příliš finančně náročná. Ze svého napjatého studentského rozpočtu obracím každou korunu, na ten první manévr si samozřejmně ušetřím dost, ale nemohu být příliš zatížena trvale.
Konečně mě po přečtení černé listiny jímá jak hrůza z toho si to nechat udělat profesionálně (navíc jsem na každou druhou věc alergická, k tomu mám strašně přecitlivělou kůži a budu potřebovat testovat a testovat...), stejně tak ale i z toho to dělat doma, protože tohle je něco velkého a nemám k ruce asistenta
Ale navíc - co když nakonec budu chtít zpět svou barvu?

Co myslíte, jsou mé obavy zbytečné, nebo si mám nechat svou barvu a těšit se až zešedivím? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 11:23 am    Předmět: Citovat

Přijde mi, žes napsala tolik důvodů proti barvení, že už ani nemá smysl házet další Smile

Nech si svou barvu, zvlášť když, jak sama říkáš, je občas skoro bílá. Já bych to se zesvětlovačem neriskovala.

P.S. herečka na obrázku mi s tou barvou vlasů připadá hodně nepřirozená, s myšecíma by byla zajímavější Wink
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 12:21 pm    Předmět: Citovat

tak ta herečka má normálně hnědé vlasy, jak je vidět na té malé fotce.
já mám asi podobnou barvu jako ty, barvila jsem na blond celkem dlouho a musím říct, že pokud máš citlivou pokožku a vlasy, tak je to celkem risk. Odbarvování hrozně vysušuje. Navíc na takovovu bílo to musí být hodně silné odbarvování, taky by se ti mohlo stát, že místo bílé to budeš mít zářivě žluté.
Za mě buď zkus nějaké přírodní zesvětlovací prostředky, teda spíš tónující, pokud se ti zdá tvoje barva nevýrazná. A nebo pro začátek můžeš udělat pár pramínků světlých kolem obličeje, případně do vlasů (ne klasický melír, ale spíš zespodu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.