Kluci a barvení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c2b8c0c5a4eeebc03a8aa27f0c904f6fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

Tato barva je veliký risk.

- zničené vlasy téměř na 100%
- výsledná barva je velmi nejistá i se saloníma barvama a dobrou kadeřnicí

Doma bych do toho rozhodně nešel.
Mimochodem, připadá mi, že ta herečka má paruku a taky hodně dělá nasvícení

Já na fotkách také vypadám jako bělohlávek, ale ve skutečnosti je to něco mezi šampaň a platinou.

Odbarvovačem toho nedosáhneš, musela by to být kombinace, odbarvovač, lépe však melír, barva a na to ještě přeliv. Ovšem počítej, že po několika dnech ti to i tak začne jít do šampaňe, takže koupit modrý šampon.

Odrosty začnou být vidět už po 14 dnech, jiné barvy nejsou tak kontrastní, takže u nich odrost opticky zaniká u této by byl vidět hodně.

Pokud chceš vytvořit zdání té bílé je ideální cesta jít do melíru, ideálně nitkového. Tam ten vlas nemusí být tak bílý, kontrast s přírodním vlasem udělá optický klam a bude vypadat bíle, i když to bude jen platina. Odrost u melíru také nevypadá tak brutálně.

I zde platí, kvalitní kadeřnice a salonní přípravky (mám nejlepší zkušenost s Loreal a Matrix, ostatní mi chytají žlutě).

Nevím jak jsi zvyklá pečovat o vlasy, ale připrav se, že i ten melír je drasťák, takže masky, oleje, kondiše po každém mytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LillyAnne
0-7
0-7


Založen: 27.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

Děkuju všem za takto rychlé odpovědi. Prostě jsem doufala, že když nejsem úplně tmavá nemuselo by to být tak drastický jak se říká Embarassed. Přijdu si totiž strašně nedefinovaná. Exotickou krásku ze sebe neudělám, kontrast světlé pleti a očí s tmavými vlasy bych neunesla, tak jsem chtěla aspoň pořádně za ledovou královnu když už k tomu mám našlápnuto. Já bych se vzhledem ke své chladné barevnosti spíš než k přibarvování přikláněla k odstranění těch zbytků nějáké definovatelné barvy a táhla to naplno na šedo... ale nevím jestli to vůbec jde. Melíry se mi příliš nelíbí, mám pocit, že to vypadá moc uměle abych se přiznala - přirozený skoro bílý vlasy na pár lidech najdete, melíry spíš ne.

Mimochodem s tou herečkou - myslím, že ani ty hnědé nejsou přirozené, nemám pocit, že s ní ladí - viděla jsem její fotky s takovou šedavou jakou třeba má teď moje maminka co byla zamlada skoro jako já - teď je to taková jakoby ocelová lehoučce do hněda - a seděly jí líp. Ale když jsem ji viděla v televizi, byla jsem přesvědčena, že tohle je její původní barva a ještě se divila, jak seženou dobrou herečku co splňuje všechno co ta postava má - v takto úzkoprofilovém spektru... jsem naivní. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

Hmm, Hra o trůny je sice super, ale zrovna teda ta barva Emilie Clarke mi přišla úplně šílená, do očí bijící svou nepřirozeností Laughing On papír snese ledasco, ale seriálové ztvárnění Dany a Viseryse mě nutilo říkat si: Bože, za co? - kvůli těm barevně děsně uměle vypadajícím vlasům Twisted Evil

Rozhodně bych do toho nešla, tohle dle mého názoru bude vypadat přirozeně na mikroskopickém procentu lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

tak to zkus na www.taaz.com, tam jde měnit barvu svých vlasů a je tam i taková opravdu hodně světlá blond.
a pokud máš svoje vlasy se světlýma pigmentama, tak to tak odbarvíš i normální barvou, ale nějakou silnější, zesvětlující v podstatě na úrovni melíru a pak dávat silver šampony.
u kadeřnice by ses nedoplatila.

barvu nejspíš nějakou takovou, toto je superzesvětlující popelavá:


Naposledy upravil jitty dne ne červenec 24, 2011 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 5:30 pm    Předmět: Citovat

Ježiš Shocked, já tu naříkám nad každým bílým vlasem a někdo chce mít celou bílou hlavu dobrovolně, nechápu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LillyAnne
0-7
0-7


Založen: 27.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

No taaz je právě kde jsem na ten nápad úplně původně přišla. Jen tak ze srandy si zkouším tu světlounkou a vypadalo to jaksi dobře. Very Happy Akorát teď cyklicky střídám fáze "chci na světlo ať to stojí co to stojí" a "nestojí mi to za to, nechci si zničit vlasy", takže o tom chci zjistit co nejvíc informací, případně alternativ (jako je právě to odstranění té trošky žluté/hnědé ve vlasech pro zcela chladný vzhled- to by asi udělal právě ten stříbrný přeliv/šampon kdybych nezesvětlila, ne?)

Ivet: Právě si sebe hrozně ráda představuju jako starší, dlouhovlasou, bělovlasou... To bude efektní. Asi jsem divnáLaughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

LillyAnne napsal:
No taaz je právě kde jsem na ten nápad úplně původně přišla. Jen tak ze srandy si zkouším tu světlounkou a vypadalo to jaksi dobře. Very Happy Akorát teď cyklicky střídám fáze "chci na světlo ať to stojí co to stojí" a "nestojí mi to za to, nechci si zničit vlasy", takže o tom chci zjistit co nejvíc informací, případně alternativ (jako je právě to odstranění té trošky žluté/hnědé ve vlasech pro zcela chladný vzhled- to by asi udělal právě ten stříbrný přeliv/šampon kdybych nezesvětlila, ne?)

Ivet: Právě si sebe hrozně ráda představuju jako starší, dlouhovlasou, bělovlasou... To bude efektní. Asi jsem divnáLaughing


No ten šampon ti to jenom tak neudělá. Tady přírdní blondýny jeden čas používaly citron s peroxidem, ale je to na opravdu jemné zesvětlení, ten efekt jak chceš ti to neudělá. a jediná možnost je odbarvit.
A klidně to může být pěkné, viz. Legolas v Pánovi prstenů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 9:32 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušej si v nějaké prodejně takhle světlou paruku, ať to vidíš naživo. Podle mě je ale takovéhle zesvětlení dost velký risk - od toho, že se ti zničí vlasy, přes to, že výsledná barva bude jiná, až po to, že ti to nebude slušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 3:02 pm    Předmět: Citovat

Tak za me se mi kluci s nabarvenyma vlasama nelibi, pusobi to jako pest na oko. A blondaci se mi teda taky moc nelibi, ale Nicole ma pravdu v tom, ze kdyby se takovy blondak nabarvil, vypada to daleko hur Confused
To mi pripomina jednoho meho kamose, ktery mel krasne dlouhe oriskove hnede vlasy a pak se zblaznil a hodil na to nejaky mahagon. Potom vypadal teda jako totalni magor a nevymyvalo se mu to, tak vypadal jako magor s odrostama Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 11:50 pm    Předmět: Citovat

Já mám třeba takovou meh-hnědou barvu která se mi v průběhu roku mění.Není to nic extra, ale ani za nic bych to nevyměnil.
Myslím že my chlapy se nemusíme starat jakou barvu vlasů v týhle sezóně a k jakýmu make-upu a oblečení.Berou mě černovlasý holky, ale pokud má dotyčná slečna dlouhý udržovaný vlasy, tak na barvě taky nezáleží.

Nehledě ta vousy.Ať už úmyslně, nebo pár dní veget, mít vlasy a vousy odlišný dokáže jednoho rozesmát Very Happy
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.