shikakai jako šampon, amla jako kondicionér
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=376c9cdd6a3b97bc497e6f5e06e78948Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 10:05 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Takové pevnější ale přitom jemné? Takhle napsané to vypadá jako nesmysl... Embarassed
Hladké a takové lehoučké, ale přitom se tvářící, že vydrží všechno? Laughing
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 8:31 am    Předmět: Citovat

Laughing Jo, tak něco... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 8:15 pm    Předmět: Citovat

Tak další reference - po dvou umytích šamponem tónování zmizelo, bílý vlas je zas bílý. Takže se to zas rychle vymývá. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 3:56 pm    Předmět: Citovat

Moc se omlouvám, jestli se to tady někde řešilo, ale já nemám čas číst celé vlákno Embarassed a chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo máte zkušenost konkrétně s tímhle ajurveďákem http://www.prirodashop.cz/detail.php?zbozi=2620590 jestli je fakt třeba umíchat tu pastu, jak se tam píše, protože já tady někde četla, že si někdo ajurveďákem jenom posype vršek hlavy a jede... Smile a taky, když už tam píšou, že umíchat pastu - myslíte, že to třeba můžu dát na noc do ledničky nebo jen tak někde přikryté? Bo já si myju hlavu vždycky ráno, a přes týden vstávám brzo, takže by se mi v pět ráno fakt nechtělo se ještě matlat s šamponem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ten ktorý si poslala nepoznám a ani s ňím nemám skúsenosti, v každom prípade pasta sa može a nemusí miešať, aspoň pri tom eliah ajuveredaku.Ten môžeš nasypať v sprche priamo na vlasy ako púder a pekne vlasy umyť, v každom prípade z vlastnej skúsenosti myslím že tá pasta je lepšia. A tú pastu máš hotovú za minútku, tam ráno podľa mňa nemáš čo rieišť. šupňeš lyžicu do pohárika, prileješ vodu, vymiešaš a dáš priamo na vlasy. Fakt je to otázka minúty, max. dvoch Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvet5
0-7
0-7


Založen: 14.11.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 7:56 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Moc se omlouvám, jestli se to tady někde řešilo, ale já nemám čas číst celé vlákno Embarassed a chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo máte zkušenost konkrétně s tímhle ajurveďákem http://www.prirodashop.cz/detail.php?zbozi=2620590 jestli je fakt třeba umíchat tu pastu, jak se tam píše, protože já tady někde četla, že si někdo ajurveďákem jenom posype vršek hlavy a jede... Smile a taky, když už tam píšou, že umíchat pastu - myslíte, že to třeba můžu dát na noc do ledničky nebo jen tak někde přikryté? Bo já si myju hlavu vždycky ráno, a přes týden vstávám brzo, takže by se mi v pět ráno fakt nechtělo se ještě matlat s šamponem Very Happy


Ahoj,asi chceš úplně čistý, ale koukám,že je tam s shikakai nějaká hotovka http://www.prirodashop.cz/detail.php?zbozi=2737659.
Taky uvažuji v případě časové nouze Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 8:05 am    Předmět: Citovat

Já shikakai občas používám - takový to jenom posypat se mi moc neosvědčilo (ale to mi moc nefungovalo ani s takovým tím drahým ajurvéďákem, kde je shikakai jenom jedna složka). Nicméně s tím mícháním pasty se moc nepiplám, mám ji za půl minutku hotovou, však ona se uleží, než ji donesu do koupelny a pořádně si namočím vlasy. Prostě kydnu lžíci až dvě do misky, dám trošičku teplý vody, párkrát míchnu, až vznikne hustá pasta, přidám ještě trochu vody, aby ta pasta byla hustá/řídká tak akorát a jdu mejt hlavu, samotný to míchání je záležitost na půl minuty. Akorát co se nesmí ošidit, je to působení na hlavě, tam to fakt alespoň ty dvě minutky chce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so leden 29, 2011 12:43 pm    Předmět: Citovat

Tak to jo, mě jenom zmátlo to, že někde psali aby se to zalejvalo vroucí vodou a já jsem tvor lenivý dát vařit vodu Rolling Eyes ale včera mi shikakai přišlo a na krabce zmiňovali, že stačí voda teplá, tak jsem to včera večer před henněním rozředila s teplou vodou, udělala řídkou sračičku a napchala to do piksličky od malého alverde, ale ještě jsem to nezkoušela, ráno jsem smývala hennu a přišlo mi divné smývat bahno bahnem Smile tak zkusím zítra Wink a vážně po tom pozorujete lepší vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 8:33 am    Předmět: Citovat

Hennu tím taky nesmejvám, na tu dávám buď čistou vodu, nebo samotnej kondiš nebo šampon s kondišem, aby ty zrníčka líp klouzaly z vlasů, trochu se bojím, že dalším bahýnkem by se to jenom zkomplikovalo. Wink
Jinak vlasy po tom mám hezký - přijde mi, že to dělá zase jiný věci, než další šampony/bahýnka, co na ty vlasy patlám, takže to střídám. A navíc pro mě je nedocenitelný, že tam nejsou pěnidla, který by mi dráždily pokožku hlavy - kvůli nim si nemůžu umejt hlavu víckrát po sobě šamponem, takže střídám, s čím to jde a shikakai je jeden z mejch oblíbenců. Dost často ho ještě míchám s trochou amly, ale není to vyloženě potřeba (ono se teda většinou radí dát shikakai jako šampon a pak amlu jako kondiš, ale na to už jsem fakt líííínáááá) Rolling Eyes Embarassed Wink . Jo a dělám ho většinou čerstvý - u lávovky jsem vypozorovala, že na vlasy je podstatnej rozdíl, když jde na vlasy čerstvě umíchaná a kdy ne, takže ze zvyku dělám čerstvý i to shikakai a spol. Ale fakt je, že tady ten rozdíl dopředu namíchaná směska versus čerstvá směska ozkoušenej nemám, třeba to bude to samý, nebo to odstátý bude dokonce lepší. Tak pak napiš, jak jsi s bahýnkem dopadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 11:26 am    Předmět: Citovat

Teda nikdy bych nevěřila, že písek může umýt hlavu - sice blbě (ačkoli to bude asi rukama, protože jsem s tím patlala poprvé, tak to ještě nemám vychytané), ale může Wink měla jsem to na hlavě asi sedm minut, než jsem se osprchovala a umyla si obličej, a při splachování jsem se dost lekla, že mi to vlasy neumylo, protože byly na dotyk takové kluzké, ještě víc než po kondiši, a hrozně jemňoučké, tak už jsem se málem začala vztekat, že jsem uvalila skoro dvě kila (bo poštovné) za písek, který nechá lehce mastnou hlavu ještě mastnější Smile ale když jsem je lehce vymačkala v ručníku a učesala, tak se mastně netvářily a po uschnutí taky moc ne, myslím, že na hodně mastnou hlavu by to fakt nezabralo, ale na ten neextrém je to dobrýSmile jsem se právě bála, ať mi to vlasy nevysuší a nezamotá, ale ono ne, rozčesat šly i bez kondiše moooc dobře a i konce jsou takové hebké Razz což je fajn, protože jinak bojuju se zdravýma, ale suchýma koncema na pravé půlce hlavy Laughing jen škoda, že v poslední době mám vlasy tvarově na pytel po všem, ani henna nezabírá, tak snad je to jen obdobím a zlepší se to Embarassed jinak shikakai má u mě plus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.