Preji krasny den ... ehm, dovolte, abych se predstavila

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0724be3435b4fb601cd51892dbe9ac3fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eressiel
8-20
8-20


Založen: 4.3.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 5:25 pm    Předmět: Preji krasny den ... ehm, dovolte, abych se predstavila Citovat

Shodou okolnosti a fajn lidem jsem poznala tento server, a co jsem zatim zbezne zvladla prolistovat a procist, me moc zaujalo, tak hura se pripojit Smile
A proc?
Ja a me vlasy jsme si do ted zily v klidu a nerusene kazdy vlastni zivot. S peci to prilis neprehanim, jsou nenarocne, staci jen umyt, nastrikat kondicionerem a hotovo. Jedina vec, kterou na nich docela hlidam je barva. Mou puvodni uz dlouha leta nikdo nevidel a ja jsem tak spokojena, uz bych jinou nez cernou nechtela. A aby to bylo zajimavejsi, pridala jsem ruzne odstiny modre. Mam stesti, ze jsem po mamince zdedila vlasy pripominajici spis zine, naprosto rovne, tluste a s tendenci drzet se v davu. S kaderniky mam spatne zkusenosti, tak se jim uz cca 6 let vyhybam. Btw, aspon jedna dobra vec, uz mam chro-chro kartac, diky, Laire. Smile No a svete div se, v tomto rezimu mi vlasky dorostly do pasu. Nemam problem s mastenim ani padanim, ale chtela bych je jeste o kousek delsi. Wink Po precteni top temat verim, ze toho pujde docilit peci. Vzhledem k tomu, ze mam priblizne stejnou delku uz nekolik let, rikam si, ze to bude lamanim koncu, a s tim je treba neco udelat Twisted Evil

Tak snad tenhle monolog by mohl pro zacatek stacit. A prosim, nehazejte po me kameni ani shnilou zeleninu, nejsem az takova krkavci matka, jak se z meho uvodu zda, ja uz budu hodna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 7:24 pm    Předmět: Citovat

Neboj, kamení a zelenina nebude Very Happy
Kolikrát je mnohem lepší ubrat než přidat a v případě péče o vlasy to platí taky. Tím líp pro tebe, aspoň se nemusíš stresovat a vymýšlet, co ještě dalšího použít atd. Smile
Vlasy do pasu jsou krásné a věřím, že se určitě ještě pohnou dál. Tak ať se v růstu daří a jsi s nimi spokojená! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

Vítej!
Pokud tě sem natáhla Laire, tak to je záruka kvality Very Happy
A takovej človíček nám tu chybí, správná modro-černá kombinace Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eressiel
8-20
8-20


Založen: 4.3.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 11:15 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Vítej!
Pokud tě sem natáhla Laire, tak to je záruka kvality Very Happy
A takovej človíček nám tu chybí, správná modro-černá kombinace Smile


Diky Smile ale Laire to nebyla, i kdyz ji uz docela dlouho znam Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, vítej mezi námi Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.