Drdol a spol.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 117, 118, 119  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12303161b1a18f49fde313284a99eb73Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klarry
0-7
0-7


Založen: 6.2.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 4:26 pm    Předmět: drdol Citovat

AHoj holciny,
driv jsem si cesavala takovy hodne "ulizany" drdol, ale zarucene drzel. Vlasy do vysokeho culiku, pak brat male praminky a delat z nich copanky a ty potom motat a motat okolo a nakonec zasponkovat, zapinetkovat. Kdyz se pak da kolem dokola nejaka poradna "okrasna" gumicka, tak ani nejsou videt gumicky z tech malych copanku.
Kdyz se ten maly praminek pred zapletenim trosku promazne gelem a nakonec se cely drdol prelakuje, tak je jak nedobytna pevnost.

Mam rovne vlasy a je jich pomerne hodne, ale tohle opravdu drzi...

Kdyz uz jsem u toho, ted hledam nejakou "plesovou" inspiraci a nemuzu najit zadne obrazky s navodem, abych to trochu obmenila s tim zapletanim, nevite o necem??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Klarry
takovej drdůl jsem si taky dělala, a spíš než pinetkama jsem to přichytla kolem dokola skřipečkama a bylo to taky hezký.
Zkus něco najít na téhle stránce: http://www.bellaonline.com/misc/searcha.asp?term=updos&page=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klarry
0-7
0-7


Založen: 6.2.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 7:17 pm    Předmět: skripecky Citovat

jj, verim, ale ja nemam v dostatecnem mnozstvi zadne stejne, ktere by navic drzely;)
Diky za tip, snad tam neco objevim Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Kolegyně, škoda, že nemáte po ruce tak šikovný obchod s levným zbožím jako já! Tam je celý regál košíčků s nejrůznějšími skřipci, sponkami, gumičkami, pírky a čelenkami, a to za pakatel! Nejdražší stojí snad dvacku.Ideální materiál pro experimentování! A pořád to obměňují. Kolikrát jsem si tam už koupila nějaké originální zkrášlovadlo Very Happy
Návrat nahoru
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 10:47 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Kolegyně, škoda, že nemáte po ruce tak šikovný obchod s levným zbožím jako já! Tam je celý regál košíčků s nejrůznějšími skřipci, sponkami, gumičkami, pírky a čelenkami, a to za pakatel! Nejdražší stojí snad dvacku.Ideální materiál pro experimentování! A pořád to obměňují. Kolikrát jsem si tam už koupila nějaké originální zkrášlovadlo Very Happy


...jo, nedavno to byla mašle Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 10:51 pm    Předmět: Citovat

Já jsem pozorovala,jak mi dělá kadeřnice drdbol,když jsem se nechávala česat na ples...A nedávno jsem to i zkusila na své sestře Wink Udělala mi culík a pak postupně vždycky vzala menší pramen a začala ho kroutit na jednu stranu až se začal jakoby zatáčet...no zkrátka hodně dlouho kroutit na jednu stranu...no a jak se zatáčel tak se sám skládal k hlavě když byl dostatečně stočený,tak ho připevnila pírkem (já to zkoušela i se skšipečky)...hotové to vypadá pěkně,ale je to docela pracné (i když záleží na kolik pramenů ten culík rozdělíte...) Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 11:03 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Kolegyně, škoda, že nemáte po ruce tak šikovný obchod s levným zbožím jako já! Tam je celý regál košíčků s nejrůznějšími skřipci, sponkami, gumičkami, pírky a čelenkami, a to za pakatel! Nejdražší stojí snad dvacku.Ideální materiál pro experimentování! A pořád to obměňují. Kolikrát jsem si tam už koupila nějaké originální zkrášlovadlo Very Happy


Jé...já ci takýýý. Crying or Very sad Ale tady nic takovýho není, jen snad v jedný drogerce mají občas pěkný spončičky a tam kam jezdím do školy jsou zase sice krásný věci, ale drahý. Kde se nachází ten zázračný obchod...třeba někdy pojedu kolem... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klarry
0-7
0-7


Založen: 6.2.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 8:57 am    Předmět: Citovat

u nas taky, kdyz uz je, tak drahy Sad
Ale dlouho jsem nebyla poradne ve meste, tak se tam asi zkusim stavit a treba na me ceka prekvapeni Smile

Ja mam rovny vlasy a jenom zatoceny praminky mi nedrzely, proto jsem je jeste motala do tech copanku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katullus
8-20
8-20


Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

Ahojky Klarry, mám na profilu dva drdoly, ten první byl velmi pevný, ale fakt je, že obé je od odborníka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 12:04 pm    Předmět: Citovat

Amina napsal:
Tak to já mám taky stejný problém Sad prostě za žádnou cenu se mi nepodaří udělat drdol, který se nerozpadne Crying or Very sad zkoušela mi to i kamarádka, která ho nosí pořád a umí to, ale říkala, že na mě to prostě nějak nejde, vůbec mi to nedrželo...tak nevím proč to někomu jde a někomu ne. je to škoda, protože se mi to moc líbí Crying or Very sad



Mě se pěkný drdol taky nedaří . Sad At' dělám co dělám , pořád to vypadá divně a neupraveně. Crying or Very sad Potřebovala bych doma vlasového nadšence , který by mi ho vždy a ochotně vytvořil. Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 117, 118, 119  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.