Drdol a spol.
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 117, 118, 119  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ab4b5d13478757be11a62f4207572e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 8:04 am    Předmět: Drdol a spol. Citovat

Děvčata (a třeba i chlapci), pomoc Exclamation
Může mi někdo podrobně vysvětlit, jak stvořit na hlavě drdol? Máte na to nějaký "fígl"? Mi to prostě nedrží, i kdybych se na hlavu stavěla (no, při stojce to asi nedrží nikomu, ale chápete Wink )
Na Vánoce jsem si chtěla udělat radost a koupila jsem si jehlici do vlasů. Naprosto zbytečně vyhozené peníze. Jediný způsob, jak ji použít, je udělat si cop na dvě gumičky (nahoře i dole), pak to stočit, nacpat tam padesát tisíc sponek a nakonec tam vetknout jehlici, která ovšem slouží pouze jako ozdoba.
Vážně nevím, co dělám špatně, ale nějaký hezký drdol prostě na hlavě ne a ne vytvořit Crying or Very sad Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

U mě ještě o drdolu nemůže být moc řeč, ale takový mini-drdol zvládám Laughing . Taky si udělá cop na dvě gumičky a pak ho obmotám kolrm horní gumičky a konec přicvaknu skřipečkem někde k (nezapleteným) vlasům - podle toho, kam cop dosáhne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 9:52 am    Předmět: Re: Drdol a spol. Citovat

dana napsal:
Děvčata (a třeba i chlapci), pomoc Exclamation
Může mi někdo podrobně vysvětlit, jak stvořit na hlavě drdol? Máte na to nějaký "fígl"? Mi to prostě nedrží, i kdybych se na hlavu stavěla (no, při stojce to asi nedrží nikomu, ale chápete Wink )
Na Vánoce jsem si chtěla udělat radost a koupila jsem si jehlici do vlasů. Naprosto zbytečně vyhozené peníze. Jediný způsob, jak ji použít, je udělat si cop na dvě gumičky (nahoře i dole), pak to stočit, nacpat tam padesát tisíc sponek a nakonec tam vetknout jehlici, která ovšem slouží pouze jako ozdoba.
Vážně nevím, co dělám špatně, ale nějaký hezký drdol prostě na hlavě ne a ne vytvořit Crying or Very sad Exclamation


Já se s tím nepářu. Dělám to tak, jako když motám lano a pak ten smotaný pruh jen točím pořád dokola kolem.. nebo by sis mohla udělat culík a vlasy omotat kolem dokola gumičky. Tak jsem to dělávala na začátku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Adél Arrow právě tohle se mi vždy rozpadne!!!! S copanovými drdoly to mám stejné jako Dana Sad
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Já udělám cop (u hlavy bez gumičky) a pak ho stočím do takového oválného šneka co nejvíc nahoru a buď to chytnu dlouhým skřipcem (ale musí mít dost silný stisk), nebo mám jednu velkou zacvakávací sponu, kterou to taky jde chytit, nebo takovou vypouklou dřevěnou sponu, do které se dává z každé strany jedna jehlice. Stejně do toho ale vždycky musím nacpat tak tři, čtyři pérka, abych z toho měla stabilní pocit. Někdy se to nepovede a musím to dělat nadvakrát. Ale při troše cviku se to zvládne. Taky se to musí kontrolovat ve "zpětném zrcátku", jestli to není nakřivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Adél Arrow právě tohle se mi vždy rozpadne!!!! S copanovými drdoly to mám stejné jako Dana Sad

No právě, mi se to taky vždycky rozpadne a to to dělám přesně tak, jak popisujete. Dokonce jsem si našla na netu podrobný návod, kam co točit, kam dát ruku...no, co vám mám povídat, bylo to ještě horší než obvykle:(
A teď teda koukám, že na to asi nemáte žádné finty, prostě někomu to drží, někomu ne a já asi patřím do té druhé skupiny Crying or Very sad to není fér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Ale ne, proč by to nemělo držet? S délkou to taky nemá nic společného, když to drží Adél. Až někdy uděláme nějaký sraz, tak rovnou s účesovým workshopem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Ale ne, proč by to nemělo držet? S délkou to taky nemá nic společného, když to drží Adél. Až někdy uděláme nějaký sraz, tak rovnou s účesovým workshopem Cool


Já souhlasím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:51 pm    Předmět: Citovat

S délkou ne, možná třeba s kvalitou vlasů? Mmi to vážně nedrží ať dělám, co dělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy spíš jemné, a že by byly nějak obzvlášť husté, to taky ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 117, 118, 119  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.