NEčesání
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7aaab08e9b5eed70feea47540978f76cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 6:52 pm    Předmět: NEčesání Citovat

Našla jsem tu spoustu témat o hřebenech apod. Ale máte zkušenosti s nečesáním? Kdysi jsem se rozhodla, že nebudu česat. Rozčesávala jsem pouze před mytím, jindy nikdy, jen prohrábnout prsty v případě nutnosti. Vlasy jsem v té době měla skvělé, objemné, držely tvar, nemastily se a vypadaly poměrně zdravě. Vůbec nevím, proč jsem s tím přestala - asi další záchvat nespokojenosti a přesedlání na opačný postup - ostatně to mě přivedlo i k nečesání se.
Teď si chci vlasy nechat trochu povyrůst (+ 10 cm, takže místo po lopatky do půli zad), koupila jsem si biohaar (a trochu mi mastí, takže i proto bych to neměla moc kartáčovat, abych nebyla ulepenec), začnu zase zobat biosil a nebudu to škubat hřebenem. Šampon mám chemický, ale bez silikonů, kondicionér bez silikonů alverde (někdy jím i myju, jinak ho dávám na 75% vlasů, mimo kořínky), olejíček na konečky.
Ozkoušely jste to někdy? nebo to tak někdo má stále? nějaké tipy, zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 6:57 pm    Předmět: Citovat

Přítel má vlnité vlasy do půli zad a taky češe jen před mytím. Dělá to tak už hodně dlouho a žádný problém. Vlasy myje tak jednou do týdne, takže možná to nějaký odmašťující efekt opravdu má Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

Když nečešu, tak se mi spodní vlasy strašně zamotávají do takových chuchvalců, které pak nejdou rozčesat, vždycky to odnese několik vlasů, které skončí vyškubnuté. Navíc, jelikož mám vlasy rovné jak hřebíky, (pokud je teda neumývám ráno, to jsou v den umytí kapánek zvlněné) takže když se neučešu vypadám jak čarodějnice (to teda často i učesaná Very Happy ), tím pádem u mě ani pokus o nečesání nepřipadá v úvahu. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

Já mám právě takový divný vlasy - když to vyfénuju jsou rovný. Když to nečešu po umytí tak jsou vlnkatý a když je učešu tak jsou ani den a ani noc - rovný, ale semtam se to pokroutí, většinou tam kde nemá Very Happy
Kdybych si myla vlasy jednou týdně a pořád vypadala ok, to by bylo super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

V momente, kdy si nekolikrat denne neprocisnu vlasy (pokud nemam zrovna zapleteny uces, ktery je drzi na miste), se muzu jit strihat.
Delaji se mi vespod dredy a celkove pak rozcesani trva dvakrat dele.
Necesat je v mem pripade zlo. A z meho okoli se mi potvrdilo, ze necesat se si muzou dovolit jenom vyslovene lidi kudrnati, nebo s vlnitymi vlasy.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 7:24 pm    Předmět: Citovat

Já bych česat moc nemusela, vlasy se mi moc necuchají - za normálních okolností (je-li větrno a mám rozpuštěné, tak se to samozřejmě cuchá). Jenže mně vlasy strašně pramínkujou, takže z toho důvodu se (nemám-li stažené) i přes den pročešu. Navíc tak dva dny před mytím stahuju vlasy do culíku/drdolu/copu a to taky musí člověk učesat, aby to vypadalo k něčemu... Takže s dlouhodobým nečesáním žádné zkušenosti nemám.

A navíc se mi česání jako činost celkem líbí, a ještě lepší je, když šetrně češe někdo jiný.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 7:35 pm    Předmět: Citovat

Nečesanie v mojom prípade nerobí dobrotu. Vlasy sa mi motajú aj keď sú len culíku, konce sú už pomotané Confused o rozpustených múžem len snívať a o nečesaní tiež...
Myslím že to je na tie vlnité a kudrnaté. Kedysi nečesanie fungovalo na krátke vlasy...
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem to a výsledek byl prozření, že vlasy nemám proto, aby mě hyzdily a rozčilovaly, ale proto, abych se v nich cítila dobře. Tím můj pokus nečesat se skončil.
Ale jinak zase uznávám, že první den po umytí, když vlasy byly vlnité a nadýchané (a nerozčesané) to bylo v pohodě. Ale po učesání prostě u mě vypadají vždycky líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Já si ani neumim představit, že bych nečesala - hrozně mě to baví Laughing a hlavně jinak vypadám dost neupraveně, takže za mě nečesání nemá moc význam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nečesala, když jsem je měla trochu víc vlnité než teď. Aby se vlnky zachovaly, jinak to nešlo. Podle mě u většiny vlnitých a kudrnatých lze česat jen před umytím, jinak je místo vlnek krep. Každopádně, pokud ti to vyhovuje a vlasy se nedredovatí, tak klidně nečeš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.