NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=81f77c06a07f923de3ad31814ee82bd7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

tak rovné by asi stačilo mít zapletené do copu a cop po spaní třeba přeplést ale nečesat? Rolling Eyes (já to tak taky občas dělám, když prostě nestíhám některé dny..)

jinak já střídám česavé a nečesavé období.. občas češu, protože mám sice kudrnaté vlasy, ale jsou jemné a někdy sou bez česání krásné, někdy jsou na prd..

ale obecně jim dělá líp nečesání... žádné poletování, vytahávání.. většinou je češu jen mokré po umytí, používám kondicionéry a masky a po umytí se češou krásně a přitom neelektrizují Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 10:12 am    Předmět: Citovat

Poznatek u mě:
Čím míň češu, tím víc se lámou.. Zajímavé, ale je to tak..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

To já česat musim minimálně jednou denně ať chci nebo ne...
Mam extracuchací vlasy a kdybych to aspoň večer před spaním a před nočním účesem nerozčesala, nazítří bych si toho strašně vytrhala a musela koukat na ulámaný vlasy v umyvadle Rolling Eyes.
Ale nejhorší to je, když spím u přítele nebo když přespávame někde u kamarádů. To si většinou zapomenu udělat noční účes nebo to zapomenu večer učesat a ráno to pak kudlam čtvrt hodiny než je to celý rozčesaný. Když mě takhle viděla poprvý kamarádka, ptala se mě, jestli to takhle češu, protože mě to baví, nebo jestli to mam tak zacuchaný Embarassed Laughing
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 10:26 am    Předmět: Citovat

Tak jsem trochu počítala a zjistila, že letos jsem česala 5x. Ony ty moje vlasy jsou nějaké bezúdržbové...
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

Ja som teraz tiež úplne prestala s česaním,tentoraz kvôli padaniu.Asi by som časom zbesnila z toho čo po každom česaní zostane v umývadle Laughing ťakže česem len po umytí, aby sa mi nerobili chuchvalce.Túto dobu kedy vlasy nosím prevažne vzopnuté mi je aj tak jedno či sú učesané či nie..tak prečo to nevyužiť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:05 am    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Túto dobu kedy vlasy nosím prevažne vzopnuté mi je aj tak jedno či sú učesané či nie..tak prečo to nevyužiť Very Happy


Však jo, když mám vlasy sepnuté tak je češu minimálně, skoro vůbec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:09 am    Předmět: Citovat

Taky tak, když je mám zapletený nebo v jehlicovým drdolu, tak je skoro nečešu... když je mám rozpuštěný, tak musím, ale i tak to stačí 2x-3x denně maximálně. Když se mi konečky necuchají, tak nečešu a jen zapletu, ale to je málokdy, protože se mi vlasy třepí a tím se cuchaj. Většinou nemusím moc česat po silikonový bombě Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 9:46 am    Předmět: Citovat

Nevím jestli je to hennou nebo silou vůle, ale za poslední půlrok se mi vlasy tak narovnaly a "vytužily", že už je marné je česat - po umytí akorát rzopletu zachucance prsty, pěšinka se udělá sama a je zbytečné snažit se dát vlasům jiný tvar, než na pěšinku uprostřed s rovnou ofinou. Ani se nehnou Laughing Natočené nedrží, nabok nedrží, drží jen ten "helmovitý tvar", co jsem vždycky chtěla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

No, tak zde tedy nemám absolutně co dělat, protože češu víc než jen 5x... denně. Když si umyji vlasy, tak se mi pěšinka udělá sama, ale vždy se mi za mokra také vlasy spojují do takových větších pramenů a kdybych je ještě za vlhka nerozčesala, tak za sucha už bych je - jedno zda rukou či hřebenem - musela při pročísnutí škubat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 7:48 pm    Předmět: Citovat

Skoro nečešu a mým vlasům to docela vyhovuje. Občas se objeví nějaký zacuchanec, ale to je stejně lepší rozmotat prstama než rozčesávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.