NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=179cf3b7d42dd689545a711f189f0ce7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 9:12 am    Předmět: Citovat

Lulu Nixe napsal:
Skoro nečešu a mým vlasům to docela vyhovuje. Občas se objeví nějaký zacuchanec, ale to je stejně lepší rozmotat prstama než rozčesávat.

Asi tak, prsty jsou praktičtější na rozmotání Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 10:23 pm    Předmět: Citovat

onehdá ještě za dob dlouhých vlasů jsem měla jedno extrém období - pár měsíců jsem myla jen žloutkem, po umytí přelila pivem a zásadně nečesala. Vlasům to skutečně prospělo - zhrubly a začaly se mírně vlnit (i když se méně leskly), což bylo to, co jsem si přála. Žel, docházela jsem zrovna taneční, takže mé účesy byly většinou "nějak to smotám nahoře a dám do toho pár pérek" případně "spletu postranní vlasy do copů a vzadu sepnu. Předtím jsem dělala účesy hlavně tupírované a doopravdy jsem si vyhrála.
Teď jsem nečesaná už asi tak rok (poté, co jsem zjistila, že kratší vlasy se nemusí česat vůbec), plánuju zůstat při nečesání tak dlouho, dokud to půjde (myslím, že mi tak i rychleji rostou vlasy, ale může to být přelud Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 12:13 pm    Předmět: Citovat

Tak teda nečesání je pro mě naprosto scifi. Mám husté pevné vlasy pod zadek a kdybych je nečesala, mám z toho jeden velký dred. Mr. Green
Přiznávám, že tohle téma mě naprosto udivilo, nikdy by mě nenapadlo, že někdo nemusí vůbec česat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 12:19 pm    Předmět: Citovat

tak já češu obvykle 2x denně - ráno (když si na noc zapomenu zaplést cop) a večer po nanesení RegHaaru, protože to obvykle mívám čarodějnický háro Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 5:36 pm    Předmět: Citovat

ja mám síce rovné vlasy - tak keď ich nemám zmotané, češem furt, ale v poslednej dobe som lenivá, tak môj vlasový cyklus vyzerá asi tak, že si vlasy umyjem, nechám uschnúť a zmocem do drdolocopu, občas premocem, keď treba byť pekná, tak rozpstím a učešem, to mám fajn vlnky a objem a inak umyjem až keď to je hnusné. keď si do nich nesahám, tak vydržia dlhšie v pohode. asi to nie je najestetickejšie, ale konce sa na to, že je zima celkom držia (asi aj tým, že menej umývam). nakoniec mi ten zimný prerod na leňochoda aj k niečomu bude Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:28 pm    Předmět: Citovat

miluju pocit ucesanych vlasu ale dlouho mi to nevydrzi, normalne cesu tak 2-3x za den, nekdy tak 1x po 3 dnech kdyz uz je z toho velkej dred Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 1:24 am    Předmět: Citovat

Rada by som česala menej. Ale moje rozpustené vlasy vyzerajú už pár hodín po učesaní ako keby nevideli hrebeň pol života. Po akojkoľvek akcii ich v bolestiach rozčesávam a už iba ich prudšie prehodenie dozadu spôsobí, že sa úplne zamotajú Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 1:27 am    Předmět: Citovat

Jen by mě zajímalo, jak vypadaly vlasy lidí v pravěku. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 8:19 am    Předmět: Citovat

Když mám navlněné vlasy přes noc z copu, tak se nečešu vůbec. Hřeben ničí vlny. Takže ty dva dny do dalšího mytí to přežije v pohodě.
Patlám teď do vlasů oleje a séra, takže ty vlny vydrží strukturované a nemění se v krep, čili není třeba česat. Vyhovuje mi to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 1:00 pm    Předmět: Citovat

keď si zapletiem francúzsky cop, tak mi vlasy vydržia v pohode aj bez česania... minimálne kým sa mi ten vrkoč nerozpadne Very Happy
ale keď nosím rozpustené stačia také dva dni bez česania a začínajú sa mi robiť dredy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.