Jak čistit vlasopečovátka?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49cbb6dbaf42923bedf5b7e122868102Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já tedy vyberu z hřebenu a kartáče co jde, namočím je do teplé vody s jarem a nechám odmastit. Pak s nimi ve vodě zakvedlám, aby se všechno řádně propralo.
Taky tak nějak Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Tisíceré díky! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Dnes jsem myl kartáč... copak mrtvej pes! Tohle je ještě horší. Smile Ale lepší než napoprvé. Smile


Já očekávala při mytí děsný puch - a nic! Žádný smrádek se nekonal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Feliscatus napsal:
Mám momentálně dva hřebeny, jeden speciálně na rozčesávání(plastový), druhý je malý cestovní(dřevěný). Při každém šamponování vlasů do nich vetřu vytvořenou pěnu a nechám působit. Vlasy se mi v nich ale vůbec nezachytávají... Shocked
Mimochodem, hodí mi sem nějaká dobrá duše link na prodejce kančích hřebenů, prosím? Nějak jsem je nikde nepotkala Razz


http://www.profimed.cz/cs/obchod/?c=85. Tohle je přes net.


Docela drahá legrace... Ten, co se mi líbí, stojí přes tisíc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Já mám teď zrovinka nový dřevěný hřeben, je super na rozčesávání a zrovna přemýšlím,jak ho čistit, aby mi vydržel co nejdéle. Plastové hřebeny každý týden namočím na chvilku do vody s levnějším šamponem a pak propláchnu čistou vodou. Ale ten dřevěný nevím, jestli ta voda bude dobra, na dřevo asi moc ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 4:20 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Já mám teď zrovinka nový dřevěný hřeben, je super na rozčesávání a zrovna přemýšlím,jak ho čistit, aby mi vydržel co nejdéle. Plastové hřebeny každý týden namočím na chvilku do vody s levnějším šamponem a pak propláchnu čistou vodou. Ale ten dřevěný nevím, jestli ta voda bude dobra, na dřevo asi moc ne.

No možná kdybys ho rychle osušila, já (blbec) jsem svůj nový dřevěný hřeben dala do vody a pak na něj zapomněla. Trochu se rozklížil, ale naštěstí se s ním ještě dá česat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Dřevěným hřebenem jen zakvedlejte v horké vodě s jarem a pak ho vydrbte namdleným kartáčkemj. Vemte to po délce zubů, tak, abyste skončli u jejich kořene. Tak dostanete mastnotu i z mezer mezi nimi.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Dřevěným hřebenem jen zakvedlejte v horké vodě s jarem a pak ho vydrbte namdleným kartáčkemj. Vemte to po délce zubů, tak, abyste skončli u jejich kořene. Tak dostanete mastnotu i z mezer mezi nimi.

Dík za radu, jdu to vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Matilda
8-20
8-20


Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 6:54 am    Předmět: Citovat

Na plastové hřebeny mám super tip. Nikdy předtím se mi z nich nepodařilo tak dokonale dostat mastnotu.

Namočím je do roztoku teplé vody a soli na skvrny - ta se dá v domácnosti použít téměř na cokoliv dalšího Smile .

Pak stačí jen proudem vody opláchnout a jsou čisťounké.


Naposledy upravil Matilda dne po srpen 25, 2008 9:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

namocim ich do vody so samponom, ktory bezne pouzivam a potom s malou hustou kefkou vykefujem, najlepsie vytiahne vlasy z tych skar v kefe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.