Jak čistit vlasopečovátka?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=079be71a8ca87bc51d92d2f748ab999eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tralala
41-80
41-80


Založen: 26.7.2008
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 11:39 pm    Předmět: Citovat

Mám plastový kartáč s plastovými štětinkami přímo zasazenými do plastu (bez gumy), takže čistím poměrně jednoduše Smile Napustím umyvadlo, zakvedlám kartáčem, většina špíny odplave Smile Pak našamponuji a projíždím řádky štětin prstem, asi 2x, a je jako nový Smile
A jak často? Když se na něj už nedá koukat Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 2:13 pm    Předmět: Citovat

Mám kančák od Redeckeru (taky celodřevěný), tudíž ho nenamáčím moc dlouho. Ale nějak se ke mně dostala taková divná vecička na čištění hřebenů - je to taková malá pacička s dlouhými zahnutými drátky a ty vyčešou z kartáčů všechny usazeniny - vlasy, prach, kousky bavlny z oblečení - no prostě všechno. Je to skvělé. Mám pocit, že to kupovala máti někde v dm Wink)

Dodatek! Na Lavandě ( http://www.lavanda.cz/redecker-cistici-set-pro-kartace-a-hrebeny/d-70221/ ) mají přesně to, o čem jsem mluvila výše. Vypadá to jako moc pěkná sada na čištění! Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

Jinak další hřebeny mají na http://greenwave.cz/vlasy/kartace-a-hrebeny/pg/1/ Smile)

Když jsem si objednávala nějaké dřevěné spony do vlasů, tak tam psali, že k údržbě stačí, když je občas pomažeme krémem na ruce. Tak i s kartáči by to šlo. Aby se pěkně zachovaly Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:
Mám kančák od Redeckeru (taky celodřevěný), tudíž ho nenamáčím moc dlouho. Ale nějak se ke mně dostala taková divná vecička na čištění hřebenů - je to taková malá pacička s dlouhými zahnutými drátky a ty vyčešou z kartáčů všechny usazeniny - vlasy, prach, kousky bavlny z oblečení - no prostě všechno. Je to skvělé. Mám pocit, že to kupovala máti někde v dm Wink)

Dodatek! Na Lavandě ( http://www.lavanda.cz/redecker-cistici-set-pro-kartace-a-hrebeny/d-70221/ ) mají přesně to, o čem jsem mluvila výše. Vypadá to jako moc pěkná sada na čištění! Wink)


Souhlasím, nemůžu si to vynachválit... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paya
21-40
21-40


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 1:42 pm    Předmět: Citovat

Minulý týden jsem byla na plese a druhý den jsem si nejdřív rozčesala vlasy, než jsem je šla umýt. Tudíž se mi na bodlinkách kartáče (celodřevěný) vytvořila hnusná lepkavá vrstva tužidla, laku a prachu.....a teď nevim, jestli tomu namáčení a drhnutí moc neuškodí? Jde to z toho docela dobře oškrábat, jenže zase se mi na tom můžou udělat praskliny a trhalo by mi to pak vlasy....Takže myslíte, že našamponování a vydrhnutí tomu dřevu moc neublíží?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 2:51 pm    Předmět: Citovat

Paya napsal:
Minulý týden jsem byla na plese a druhý den jsem si nejdřív rozčesala vlasy, než jsem je šla umýt. Tudíž se mi na bodlinkách kartáče (celodřevěný) vytvořila hnusná lepkavá vrstva tužidla, laku a prachu.....a teď nevim, jestli tomu namáčení a drhnutí moc neuškodí? Jde to z toho docela dobře oškrábat, jenže zase se mi na tom můžou udělat praskliny a trhalo by mi to pak vlasy....Takže myslíte, že našamponování a vydrhnutí tomu dřevu moc neublíží?

já jsem dřevěný kartáč drbala jarem a kartáčkem na nádobí a vůbec nic se mu nestalo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 3:08 pm    Předmět: Citovat

Jasně že neuškodí, neboj se toho, když jsem ještě měla tento dřevěný kartáč drbala jsem ho houbou a mýdlem každou chvíli, hodně to chytalo nečistoty totiž...a nikdy se dřevu nic nestalo, já jsem ten kartáč nakonec zničila jiným způsobem, ale drhnutí mu nikdy neublížilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 10:08 pm    Předmět: Citovat

Jak tak koukam na tu cistici sadu, asi zainvestuju ... treba se mi podari z kancaku konecne dostat vsechen ten prach Smile a tenky kartacek na vydrbani prostor mezi trsama stetinek (a nebo drevenyma bodlinama) se hodi vzdycky, starym zubnim kartackem jsem je vzdycky hodne pocuchala ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 3:53 pm    Předmět: Citovat

Na čištění kartáče doporučuji zubní kartáček. Jde to s tím dobře. Od prachu a ostatních věcí ho očistí skvěle. Vlasy se musí vyndavat po každém učesání, takhle pak kartáč vydrží v pohodě hodně dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 3:12 pm    Předmět: Citovat

Ja mám kefu na predĺžené vlasy a z nej to ide super iba keď oprotí štetinám a cez ne prejdem obyč plastovým najhustejším hrebeňom (takým tým na cestičky Smile ), Tým vyčesem úplne všetko a potom len našampónujem, prepláchnem a nechám uschnúť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.