Změna kvality vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83e24e2489a655d852bf6bfd849bf627Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Camelie
0-7
0-7


Založen: 11.4.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 6:57 am    Předmět: Změna kvality vlasů Citovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se změnou struktury a kvality vlasů. Mám teď s vlasy problém, dřív jsem je měla pěkné, vždy jsem měla objem, který mi vydržel až do dalšího mytí, ale pak jsem zhubla asi 9 kg, no a vše se změnilo, teď mám vlasy hned druhý den po mytí takové splihlé, bez objemu, prostě hrůza. Taky se víc mastí, takže uvažuji o koupi nějakého kvalitního šamponu z lékárny, ale nemám s nimi zkušenosti. Které přijdou nejlepší vám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:37 am    Předmět: Citovat

Taky mám takovou zkušenost, dřív jsem měla vlasy bez chybičky, stačilo umýt jednou nebo 2x týdně a pohoda. Teď se mi víc mastí, jsou splihlé, nedrží, jsou takový divný a mýt je musím div ne každý den... Taky mě to docela trápí. U tebe to možná bude tím, že jsi zhubla. Já to zas přisuzuju práškům a přestěhováním se do zasmogovaný Prahy (kde je taky víc chlorovaná voda) Smile A taky se mi tohle dělo, když jsem měla takové jedno "nervové" období, to mi vlasy i začaly hodně padat...

Šampon musíš asi zkusit nějaký sama, já ať se umyju jakýmkoli, tak stále stejný efekt, umyje, ale že by to byl nějaký zázrak, to ne. A přijdou mi všechny stejné, ať jsou z lékárny nebo ne, ať jsou se silikonama nebo bez Sad Ale možná to vůbec nebude chtít nový šampón, ale vitamíny, což by souviselo s tím hubnutím Question
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

Kvalita vlasu, mnozstvi v jakem padaji a plihnuti hodne souvisi i s psychikou. Kdyz se clovek cejti mizerne, tak ma vlasy hned dole den po umyti, kdyz je mu fajn a nema zrovna "spatne obdobi" tak jsou i vlasy v pohode ...

Ale kvalita a mnozstvi vlasu se muze menit i v prubehu zivota, stejne jako kuze, nehty ... je to prirozeny proces (vezmete si takove sediveni)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 9:28 am    Předmět: Citovat

mně se vlasy změnily několikrát... když jsem měla vážný úraz - zhnědly mi... pak mi začaly hrozně kudrnatět (okolo 10 let), v 16 se srovnaly.. do toho se pořád měnila barva... je to prostě přirozené a hormonální změny na tom mají svůj podíl.. mě taky hodně změnila vlasy horm. antikoncepce...

jinak za mě: neřešit to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 2:38 pm    Předmět: Citovat

V dětství jsem měla vlasy hodně světlé, pak mi zhnědly. Tak do dvaceti let jsem měla vlasy vlnité, pak se mi začaly rovnat a teď je mám jak hřebíky. Také se mi začaly hodně mastit - na základce jsem je myla jednou týdně, na střední jednou za tři dny, na VŠ jsem je musela začít mýt obden a nakonec ani to nestačilo a musela jsem je začít mýt každý den Sad I kvalita se změnila. Dřív jsem je měla mohem hustější a silnější, pak mi dost prořídly a zeslábly. Myslím, že na to mělo vliv letité barvení chemickými barvami a dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 2:39 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem to zažila. Do začátku puberty jsem měla rovné těžké vlasy. Během puberty silné krepaté a v dospělosti mi zeslábly a narovnaly se. Na velmi dlouhých vlasech, které mi vypadnou, je to dobře vidět. U kořínku jsou mnohem slabší než ty staré v délkách. Podezírám z toho taky HA.
Jinak ale pokud jde o hubnutí, mně se vlasy po zhubnutí téměř 20kg hodně zlepšily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 2:43 pm    Předmět: Citovat

Judy napsal:
V dětství jsem měla vlasy hodně světlé, pak mi zhnědly. Tak do dvaceti let jsem měla vlasy vlnité, pak se mi začaly rovnat a teď je mám jak hřebíky. Také se mi začaly hodně mastit - na základce jsem je myla jednou týdně, na střední jednou za tři dny, na VŠ jsem je musela začít mýt obden a nakonec ani to nestačilo a musela jsem je začít mýt každý den Sad I kvalita se změnila. Dřív jsem je měla mohem hustější a silnější, pak mi dost prořídly a zeslábly. Myslím, že na to mělo vliv letité barvení chemickými barvami a dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce Mad


Shocked Shocked Ty jsi snad moje druhé já. Do tečky a písmene stejně... Very Happy I s přesným postupem, jak jsi psala i časovým rozvržením - změna barvy, rovnání, maštění... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Babyte
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 2:49 pm    Předmět: Citovat

Taky to mám podobně...
V dětství jsem měl vlasy husté, od 12let mi vlasy za 2 měsíce rostly 10cm..
Pak jsem měla krásné kudrlinky a těd rovné,hustota nic moc a kde jsou ty časy kdy jsem se ostříhala na mikádo a za 2 měsíce jsem je měla skoro do půlky zad.Těd se bojím ustřihnout pouhý milimetr...aby mi to dorostlo.Smile
Že by antikoncepce měla na to až takový vliv..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

Babyte napsal:
Taky to mám podobně...
V dětství jsem měl vlasy husté, od 12let mi vlasy za 2 měsíce rostly 10cm..
Pak jsem měla krásné kudrlinky a těd rovné,hustota nic moc a kde jsou ty časy kdy jsem se ostříhala na mikádo a za 2 měsíce jsem je měla skoro do půlky zad.Těd se bojím ustřihnout pouhý milimetr...aby mi to dorostlo.Smile
Že by antikoncepce měla na to až takový vliv..


to si piš, že má vliv... mně po ní začaly padat tak, že jsem kvůli tomu první měsíce furt bulela.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 3:09 pm    Předmět: Citovat

Já tu asi budu za exota, když řeknu, že se mi na vlasech nezměnilo od mých asi 2 let nic až na to, že trochu ztmavly. Laughing Třeba nějak "zešílí", až budu starší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.