Změna kvality vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7bf7e9ac31601b2860c3cf8858fab27dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

však no stress..Smile to se poddá.. já se tu vyznala a našla až po půl roce.. Laughing

jinak pokud máš fakt takový problémy, tak bych se na braní hormonů vykašlala (pokud to tedy nemáš jak já, že nic jinýho nesneseš)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babyte
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 5:06 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
však no stress..Smile to se poddá.. já se tu vyznala a našla až po půl roce.. Laughing

jinak pokud máš fakt takový problémy, tak bych se na braní hormonů vykašlala (pokud to tedy nemáš jak já, že nic jinýho nesneseš)..


Zkusím se tady pročíst nějaký rady atd...Nejradši bych jí vysadila aspoň na nějakou dobu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 6:19 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Taky jsem to zažila. Do začátku puberty jsem měla rovné těžké vlasy. Během puberty silné krepaté a v dospělosti mi zeslábly a narovnaly se. Na velmi dlouhých vlasech, které mi vypadnou, je to dobře vidět. U kořínku jsou mnohem slabší než ty staré v délkách. Podezírám z toho taky HA.
Jinak ale pokud jde o hubnutí, mně se vlasy po zhubnutí téměř 20kg hodně zlepšily.



Shocked Shocked Shocked No ja som schudla presne 18 kil, nebolo to zo dna na den, trvalo mi to zhruba dva roky, ale teda vlasy mi to dosť preriedilo Confused si asi prvá u ktorej počujem, že schudnutie zmenilo vlasy k lepšiemu Shocked Schudla si športom, alebo si zmenila stravovanie ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 6:26 pm    Předmět: Citovat

A čo sa týka témy Smile mne kvalitu vlasov zničila chémia, a potom aj schudnutie...Chémia z nich spravila taký podivný naťahujúci sa chemlon, vlasy boli ako gumené...Nikdy som nemala problém s rastom, musím si zkalopať, ale rastú ako divé...zato jemnosť, kvalita ,hustota.. tam už mám teda dosť velké medzery Rolling Eyes henna napravila tú gumenosť, jemné sú sice stále, ale je to lepšie...a hustotu no to sa sanžím dobehnúť vitamínami, pomáham si lopúchovým výluhom ..myslím že asi ako väčšina z nás... najviac ma hnevá, že celá moja rodina (mamina, sestry) majú krásne husté vlasy, tvrdé pevné...a ja som do vienka geneticky dostala také jemné tenučké vlasy... Crying or Very sad Ale aby som to zhrnula ...myslím si že môžme trošku ovplyvniť kvalitu, a pomáhať vláskom čo to dá ale je až zarážajúce, že vlasy sa dajú zničiť behom pár mesiacov, veľmi rýchlo Evil or Very Mad ale tá naprava , to už trvá aj roky Idea Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:00 pm    Předmět: Citovat

Vetala: zhubla jsem asi během 11ti měsíců úpravou stravy. Cvičila jsem vždycky (aerobní a yoga).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

No ja som tiež schudla úpravou stravy, a nebola ani jednostranne zameraná Shocked priatel mi často krát vraví, že mám až prehnane zdravú stravu ( ale tak ked mi to chutí a lúbim to tak si nepomôžem:D )...ale bohužial patrím k smoliarkam, ktorým to vlasy ovplyvnilo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 11:09 pm    Předmět: Citovat

citace:
Taky to mám podobně...
V dětství jsem měl vlasy husté, od 12let mi vlasy za 2 měsíce rostly 10cm..
Pak jsem měla krásné kudrlinky a těd rovné,hustota nic moc a kde jsou ty časy kdy jsem se ostříhala na mikádo a za 2 měsíce jsem je měla skoro do půlky zad.Těd se bojím ustřihnout pouhý milimetr...aby mi to dorostlo.Smile
Že by antikoncepce měla na to až takový vliv..

Po vysazení HA mi vlasy přestaly okamžitě vypadávat. Konečně mi došlo, kdo je viník toho, že mi na hlavě zbyly tři chlupy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babyte
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 12:04 am    Předmět: Citovat

Judy napsal:
citace:
Taky to mám podobně...
V dětství jsem měl vlasy husté, od 12let mi vlasy za 2 měsíce rostly 10cm..
Pak jsem měla krásné kudrlinky a těd rovné,hustota nic moc a kde jsou ty časy kdy jsem se ostříhala na mikádo a za 2 měsíce jsem je měla skoro do půlky zad.Těd se bojím ustřihnout pouhý milimetr...aby mi to dorostlo.Smile
Že by antikoncepce měla na to až takový vliv..

Po vysazení HA mi vlasy přestaly okamžitě vypadávat. Konečně mi došlo, kdo je viník toho, že mi na hlavě zbyly tři chlupy Confused


Že by HA boly až takový s prominutím svinstvo.
Tak mě napadlo .....
Naše babičky nebo prababičky v době mládí měly krásné a hlavně všechny dlouhé vlasy.Vzpomněla jsem si na film Babička..
V té době nebyla antikoncepce.
A když ještě přidám že nebyly tuny a litry šamponu,kondicionéru,masek,gelu atd...
Vlasky čišily zdravým.A když tak daly si na vlasy něco přírodního po domácku vyrobené nebo utržené na zahradě.
Já už dnes nevěřím slibům bio, přírodní.
Plácáne na sebe zase jen tu chemii s něčím možná přírobním smíchané.
To jsi myslím.To je můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 7:01 am    Předmět: Citovat

Struktura a vzhled vlasů se mění s věkem, od puberty cca do 22 let se vlasy změní skoro každému, je to úplně normální jev, osobně neznám nikoho, kdo by měl stejné vlasy jako v dětství a v útlém věku. Někomu hormonální změny vlasy změní dost podstatně, třeba úplně zkudrnatí, někomu méně. Mně se vlasy začaly měnit teprve kolem dvaceti, první antikoncepce mi vlasy také hodně ovlivnila, tedy spíš vysušila a zničila, po druhé zase padaly, nikdy mi žádná pořádně nesedla. Rolling Eyes Po vysazení se vracejí do "normálu", ale takové jako dřív už nikdy nebudou.
Pokud jste si jisté, že neděláte nic zásadně špatně, víte, že nejsou přímo zničené nesprávnou péčí nebo špatným životním stylem, nepřikládala bych tomu nějak velkou váhu. Wink Vím, že někdy je to k vzteku, pohled na staré fotky mě taky docela mučí Laughing, ale nic s tím neudělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 8:05 am    Předmět: Citovat

Mně se vlasy přestaly vlnit okolo 18 let, jinak ani nevím, protože jsem je barvila, takže kvalita byla vesměs nic moc. Jenom nejhezčí byly černý, teď už to je nic moc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.