Změna kvality vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fee4aa2af07c24b31b543acb16dab5fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 8:58 am    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Struktura a vzhled vlasů se mění s věkem, od puberty cca do 22 let se vlasy změní skoro každému, je to úplně normální jev, osobně neznám nikoho, kdo by měl stejné vlasy jako v dětství a v útlém věku. .


Já znám - minimálně samu sebe Laughing A ještě několik dalších lidí.

Ale pravda, znám i takové, kterým se razantně změnily Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

Mně se mění vlasy v jednom kuse Laughing
Do cca 5 let andílek s blonďatýma prstýnkama, od 5 do 16 hnědé rovné hřebíky, od 16 dosud tmavé vlnité (ale s čas od času se měnící jemností x hrubostí a vlnitostí).

Hormony mají na vlasy vliv - jeho "velikost" se asi bude individuálně lišit. Jedna kamarádka měla vlnité krepaté vlasy, které skoro připomínaly afro, a s každým těhotenstvím se jí víc a víc rovnají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 9:17 am    Předmět: Citovat

Moj drahy ma taku teoriu, ze okolo 18 roku sa vlasy proste zmenia do finalnej podoby, a ak ich clovek neznici mechanicky , tak ostanu uz take...Ako priklad uvadza seba sameho...do 18 tky mal vlasy huste tak ze neomotal gumicku na dva krat ( to viem aj ja potvrdit Very Happy )..v 18tke z nicoho nic, behom polroka mu vlasy preriedilo o polovicku... po pol roku sa to zas ustalilo a vlasy prestali padat, pricom nebolo to obdobie nicim ine ako tie predosle... Confused aj sa mu zmenila kvalita trosku..ale teda pointa kam mierim je ta , ze strasne vela spravi prave to samotne dospievanie ,vsetky tie hormonalne zmeny a pod. A to bohuzial my ovplyvnit nevieme. Aj ked toto sa tyka tych, ktorye nemali HA, operacie a nejake zavaznejsie choroby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Vetala napsal:
Moj drahy ma taku teoriu, ze okolo 18 roku sa vlasy proste zmenia do finalnej podoby, a ak ich clovek neznici mechanicky , tak ostanu uz take...Ako priklad uvadza seba sameho...do 18 tky mal vlasy huste tak ze neomotal gumicku na dva krat ( to viem aj ja potvrdit Very Happy )..v 18tke z nicoho nic, behom polroka mu vlasy preriedilo o polovicku... po pol roku sa to zas ustalilo a vlasy prestali padat, pricom nebolo to obdobie nicim ine ako tie predosle... Confused aj sa mu zmenila kvalita trosku..ale teda pointa kam mierim je ta , ze strasne vela spravi prave to samotne dospievanie ,vsetky tie hormonalne zmeny a pod. A to bohuzial my ovplyvnit nevieme. Aj ked toto sa tyka tych, ktorye nemali HA, operacie a nejake zavaznejsie choroby


Ta teorie docela sedi Smile
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

esi napsal:
Vetala napsal:
Moj drahy ma taku teoriu, ze okolo 18 roku sa vlasy proste zmenia do finalnej podoby, a ak ich clovek neznici mechanicky , tak ostanu uz take...Ako priklad uvadza seba sameho...do 18 tky mal vlasy huste tak ze neomotal gumicku na dva krat ( to viem aj ja potvrdit Very Happy )..v 18tke z nicoho nic, behom polroka mu vlasy preriedilo o polovicku... po pol roku sa to zas ustalilo a vlasy prestali padat, pricom nebolo to obdobie nicim ine ako tie predosle... Confused aj sa mu zmenila kvalita trosku..ale teda pointa kam mierim je ta , ze strasne vela spravi prave to samotne dospievanie ,vsetky tie hormonalne zmeny a pod. A to bohuzial my ovplyvnit nevieme. Aj ked toto sa tyka tych, ktorye nemali HA, operacie a nejake zavaznejsie choroby


Ta teorie docela sedi Smile


no čím viac nad tým premýšlam, tým viac tomu verím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 11:09 pm    Předmět: Citovat

Ono je to asi vážně fakt. Jako dítě jsem měla jen lehounce vlnité a jemné vlásky, v pubertě strašně zhoustly, ztvrdly, zvlněly, zkrepatěly a seschly Laughing
A pak mi začaly padat... teď mám kvalitně sice trochu lepší (kvůli stříhání a výživě), nicméně už značně prořídlý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabis
8-20
8-20


Založen: 29.3.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 12:23 am    Předmět: Citovat

Mně se struktura vlasů změnila po HA, nejsem z toho úplně nadšená Confused Předtím byly od poloviny lehce a pravidelně vlnité, spíš nepoddajnější a sušší. Díky HA z nich mám hřebíky bez minimálního náznaku objemu, navíc se dost ztenčily. Odbarvovat jsem začala až nějakou dobu po začátku užívání HA, takže vím, že ta změna není kvůli peroxidu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

Gabis napsal:
Mně se struktura vlasů změnila po HA, nejsem z toho úplně nadšená Confused Předtím byly od poloviny lehce a pravidelně vlnité, spíš nepoddajnější a sušší. Díky HA z nich mám hřebíky bez minimálního náznaku objemu, navíc se dost ztenčily. Odbarvovat jsem začala až nějakou dobu po začátku užívání HA, takže vím, že ta změna není kvůli peroxidu Confused

Měla jsem to stejně,ale já zas nadšená byla - dokud jsem užívala HA , měla jsem úplně rovné vlasy ,po vysazení se začaly podivně mírně vlnit a když tyhle náznaky vln rozčešu , mám na hlavě roští Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 3:45 pm    Předmět: v Citovat

mě se vlasy taky hrozně změnily, tak do 15 let jsem měla zdravý, hustý, pevný a mohla jsem je mít čím jsem chtěla a byly furt stejný. A teď když je mi 21, tak vlasy plihnou, jsou děsně háklivý na šampony a je to s nimi bída, taky nejsou tak pružný, jako v dětství. Nechápu, jak se mohly tak rapidně změnit. Ale moje mamka měla taky nějak asi do 20 černý kudrnatý hustý vlasy a teď je má děsně řídký, tenký, má jich hrozně málo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 3:56 pm    Předmět: Citovat

Skarma: Casto za to muzou hormony a jejich boureni v tele. I HA ovlivnuje vlasy docela masakroznim zpusobem ... v mem pripade srovnani hustoty za doby brani HA a pote je neuveritelne. Konce mam proridle v porovnani s nove narostlymi vlasy, a postupne je odstrihavam ... a zahustuje se mi to pred ocima.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.