Kýč
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f809fcb79e4697b72cca132438c0f9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Právě mě napadla zvrhle lákavá představa, až budu jednou velká a bohatá a se zahradou, umístit do ní sádrového trpaslíka s (třeba i červenou) přilbou a dvoubřitou sekerou Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 7:42 pm    Předmět: Citovat

Bone: To je výborný nápad, já se pak k tobě na něj budu chodit koukat jo? Laughing

A já mám sádrové trpaslíky ráda. Ale ty staré fakt sádrové, co je lidi na jaře vzali, přemalovali jim barvičky na nevybledlé a měli je někde na zahrádce, aby ji hlídali. Plastoví trpaslíci jsou oškliví Sad

Mimochodem můj drahý teď v Rumunsku viděl celý zástup plastových trpaslíků včetně slonů.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Já trpaslíky zbožňuju od premiéry opery Popelka. Alidorovi, tam režisér připsal jednoho trpaslíka, kterého má s sebou. Když je jinde nuda, vyplatí se dívat na Alidora- povídá si s ním, hádá se sním, dává mu číst knihu, kouřit cigaretu, při bouřce ho umývá..... Laughing s kamarádkou se smějema nikdo nechápe, čemu, protože se všichni koukají jinam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 11:17 am    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Bone: To je výborný nápad, já se pak k tobě na něj budu chodit koukat jo? Laughing

A já mám sádrové trpaslíky ráda. Ale ty staré fakt sádrové, co je lidi na jaře vzali, přemalovali jim barvičky na nevybledlé a měli je někde na zahrádce, aby ji hlídali. Plastoví trpaslíci jsou oškliví Sad

Mimochodem můj drahý teď v Rumunsku viděl celý zástup plastových trpaslíků včetně slonů.


Takového jsme měli a v mém dětství darovali sousedům. Opravdového, poctivého, prvorepublikového, sádrového trpaslíka s červenou čepičkou:)
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Právě mě napadla zvrhle lákavá představa, až budu jednou velká a bohatá a se zahradou, umístit do ní sádrového trpaslíka s (třeba i červenou) přilbou a dvoubřitou sekerou Very Happy


Tak hlavně, abys měla v pořádku septik, jinak Ti bude s tou sekerou běhat domů a stěžovat si: "Smrdí, smrdí, to to smrdí..." Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.