Fructals

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6e7298df8cb019c000226b04dc6946aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 8:39 am    Předmět: Fructals Citovat

http://www.nel.cz/str/0102fructals.htm Znate někdo....? Pojmy a dojmy...? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Tak tohle vůbec neznám, to se snad ani neprodává nikde v obchodech, ne? Ale obaly to má pěkné, připomíná mi to Freeman...Ale koukala jsem do e-shopu na ceny - šampon 300ml za 55Kč ...no asi to nebude nic převratného, ale vypadá to na pohled pěkně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 8:34 pm    Předmět: Citovat

Jůůů v tý řadě Fructals mají borůvkovou řadu! Miluju borůvky uáááááá Laughing Laughing
Michaela_1: kdepak si jí sehnala prosím? Very Happy v tom eshopu nebo i jinde? A ještě přibližný složený kdyby bylo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 4:04 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Tak tohle vůbec neznám, to se snad ani neprodává nikde v obchodech, ne? Ale obaly to má pěkné, připomíná mi to Freeman...Ale koukala jsem do e-shopu na ceny - šampon 300ml za 55Kč ...no asi to nebude nic převratného, ale vypadá to na pohled pěkně Very Happy


jj, prodávají. Ale u nás za 69korun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 4:11 am    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Jůůů v tý řadě Fructals mají borůvkovou řadu! Miluju borůvky uáááááá Laughing Laughing
Michaela_1: kdepak si jí sehnala prosím? Very Happy v tom eshopu nebo i jinde? A ještě přibližný složený kdyby bylo? Smile


No maj jí u nás v obchodě, v jedné drogerii. Ja ji koupila právě tam...Ale to je klasická drogerka, tedˇka nevim jméno, a maj tam plno druhů šamponů(co jinde nemají)-velký výběr.Netuším jestli to mají i jinde. Není to žádný Rossmann ani nic podobného..ani Vietnamci(to rozhodně ne-tam nikdy nekupovat) Jo jinak je to taková menší drogerie, ale jak říkám maj tam toho dost..Podívam se příśtě na název, ale to tam asi možná nemáte.Podle mě ti to nic neřekne. Tedˇka se nepamatuji. Ale jinak chce to zkoušet hledat, podívat se po drogériích co máte..a třeba to najdeš.A nebo objednat v tom e-shopu.
PS: Jinak po tom složení se ti podívám, ale když tak až zítra. Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.