Cestování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=75e000a0419c5f6218f367483cbc25afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:
A vy ostatní nemusíte tolik litovat, že se nikam nepodíváte - vždyť tady je taky krásně, když si jen pomyslím, kde všude bych se chtěla v ČR podívat a kde jsem ještě nebyla, tak mám výletní program na hoooodně dlouho dopředu Wink Razz


Souhlasím s tebou! Jakmile se trochu rozjaří, vyrážíme na výlety po České republice. Je u nás moc krásně, osobně mám moc ráda jižní Čechy, Český Ráj, jižní Moravu...A pořád nám zbývájí hromada míst,které bychom rádi poznali.Já se tááák těším, až bude lepšejší počasí a my zas někam vyjedem Very Happy Cool


No, jasně. Já moc ráda poznávám naši vlast, raději zůstanu tady a budu poznávat ČR a když nemám peníze, tak si udělám pěší túru po okolí....a co všechno neobjevím (třeba kousek za domem máme opuštěnou kapličku zarostlou křovím a nikdo o ní neví!). Moc ráda navštěvuju muzea a hrady a zámky... a skoro mě děsí, kde všude to ještě neznám Smile... třeba Moravu téměř vůbec neznám... já vím, je to ostuda, ale holt jsem na ni ještě neměla štěstí Smile (... tak a teď doufám, že mě Moraváci nezatratí Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 6:55 am    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
ilona napsal:
Klarusa napsal:
A vy ostatní nemusíte tolik litovat, že se nikam nepodíváte - vždyť tady je taky krásně, když si jen pomyslím, kde všude bych se chtěla v ČR podívat a kde jsem ještě nebyla, tak mám výletní program na hoooodně dlouho dopředu Wink Razz


Souhlasím s tebou! Jakmile se trochu rozjaří, vyrážíme na výlety po České republice. Je u nás moc krásně, osobně mám moc ráda jižní Čechy, Český Ráj, jižní Moravu...A pořád nám zbývájí hromada míst,které bychom rádi poznali.Já se tááák těším, až bude lepšejší počasí a my zas někam vyjedem Very Happy Cool


No, jasně. Já moc ráda poznávám naši vlast, raději zůstanu tady a budu poznávat ČR a když nemám peníze, tak si udělám pěší túru po okolí....a co všechno neobjevím (třeba kousek za domem máme opuštěnou kapličku zarostlou křovím a nikdo o ní neví!). Moc ráda navštěvuju muzea a hrady a zámky... a skoro mě děsí, kde všude to ještě neznám Smile... třeba Moravu téměř vůbec neznám... já vím, je to ostuda, ale holt jsem na ni ještě neměla štěstí Smile (... tak a teď doufám, že mě Moraváci nezatratí Laughing )


Kočky, tak to mi mluvíte z duše, mě nějak cizina moc neláká a moře již vůbec ne... u mě to není otázka peněz, ale toho, že vím, že u nás je tak krásně... neznám krásnější probuzení, když mě poránu budí první paprsky slunce, když ležím někde pod stromem a zpěv ptáků... kolikráte se mi stalo, že jsem vytáhl ven do přírody zapřísáhlého odpůrce chození a spaní pod širákek a po první noci , třeba jen kousek od mašeho "města" tak kde on nikdy nebyl, sám konstatoval, že tu je krásně ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

Hm...tak to mě lákají krásy naší vlasti i cizina:-)
Já cestuju ráda- člověka to donutí koukat se pořádně kolem sebe Smile baví mě poznávat nová místa, baví mě potkávat nové lidi, baví mě potkávat se s odlišným životním způsobem, baví mě cizí města, baví mě příroda ve všech podobách....Smile
Svět je barevnej, to je na něm hezký...
Já osobně si myslím, že je dobrý občas se kouknout za hranice (ať už státu či své mysli)- aby se člověk přesvědčil, že se dá žít různě, že žádnej z těch způsobů v podstatě není lepší ani horší, že sou prostě jen jiný....A díky cestování může přemýšlet, co se mu najeho vlastním stylu líbí a co by třeba moh´ převzít od těch druhejch:-)
a taky může vidět různý pěkný věci, co u nás nejsou:)

ale přitom je asi dobrý mít otevřený oči i pro ty krásný věci, co máme za pr.... Twisted Evil humnama a že těch je taky fůra...Smile

Já sama mám teda na dvě vyjímky proježděnou jenom Evropu, ale celkem mě to láká i dál Smile I třeba hodně dálSmile Doufám, že budu mít příležitost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 12:10 am    Předmět: Island Citovat

navštívil někdo odsud mrazivě krásný Island? teď jsem jedním dechem přečetla Burianovu Ságu o cestě na Island a jsem dokonale okouzlená...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharka
21-40
21-40


Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 4:12 pm    Předmět: Citovat

Popravdě sever mě cestovatelsky moc neláká, kromě Švédska, které bych si měla dát povinně pracovně. Asi počkám až mě tam pozvou známí.
Já do zahr. cestuji tak: když mě pozvou zahraniční organizátoři, na historický trh, tak k nim jedu, pár dní strávím ve stánku, něco prodám a vydělám a dalších několik dní trajdám po jejich zemičce a když mi zbudou peníze aspoň na cestu autem zpět, tak jsem ráda a finance mě netrápí.
Takže: jižní Anglie, mnohokrát Francie ( Paříž a Normandie ), Německo všude možně ( hrady, zámky, města), Polsko ( sever u moře), Holandsko, Belgie a kam mě asi nikdo nepozve a co bych chtěla vidět je Austrálie.
Naší zemičku taky miluju, po českých hradech a zámcích jsem cestovala s rodiči jako dítě, po revoluci hrady a zámky a zajímavá města a vesničky při začátcích českých trhů a jarmarků. Na speciální prohlídce Křivoklátu (tam kam normálně turisty nevodí) jsem byla asi 20krát.
A Český Ráj mám doma a chodím po něm na procházky se psem.
Přítel mě teď láká taky do Ruska tak dejte vědět jak se líbilo
Přeji krásné výlety kamkoli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 8:46 pm    Předmět: Citovat

Tohle vlákno nějak umřelo, že by tady nikdo necestoval? Shocked Doufám, že ano, protože se na vás obracím s prosbou. Na léto se chystám podívat se na pár týdnů do světa (nechci zatím psát kam a jak, abych to nezakřikla), ale potřebuju na to trochu natrénovat nohy (a konečně vyšlapat botky Twisted Evil ). Nemáte pár typů na túry po čechách, nejlépe v nějakém hornatějším prostředí? Zkouším hledat na netu, ale stále nenacházím nic co by mě zaujalo Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Tohle vlákno nějak umřelo, že by tady nikdo necestoval? Shocked Doufám, že ano, protože se na vás obracím s prosbou. Na léto se chystám podívat se na pár týdnů do světa (nechci zatím psát kam a jak, abych to nezakřikla), ale potřebuju na to trochu natrénovat nohy (a konečně vyšlapat botky Twisted Evil ). Nemáte pár typů na túry po čechách, nejlépe v nějakém hornatějším prostředí? Zkouším hledat na netu, ale stále nenacházím nic co by mě zaujalo Confused


Cestoval, ale jen po ČR. A už je to dýl.
Lokaci Ti neporadím…bohužel. Ale musí to být hornatější??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

Výraznější terén je dost důležitý, po rovině klidně půjdu téměř celý den a pokud nebudu mít dvacet kilo na zádech tak se skoro neunavim. Proti dvouhodinovému výšlapu nahoooooru je to lehárko Smile (nehledě na sešlap dolů, brrrrr)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juráš
8-20
8-20


Založen: 28.8.2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Tohle vlákno nějak umřelo, že by tady nikdo necestoval? Shocked Doufám, že ano, protože se na vás obracím s prosbou. Na léto se chystám podívat se na pár týdnů do světa (nechci zatím psát kam a jak, abych to nezakřikla), ale potřebuju na to trochu natrénovat nohy (a konečně vyšlapat botky Twisted Evil ). Nemáte pár typů na túry po čechách, nejlépe v nějakém hornatějším prostředí? Zkouším hledat na netu, ale stále nenacházím nic co by mě zaujalo Confused


Po Čechách nejsou hory zas až tak náročný... Jsou sice hezký, ale na nějaký pravý horský tůry moc ne. Jinak nejlepší jsou jednoznačně Krkonoše. Šumava je plochá, Beskydy a Javorníky jsou sice místy náročný, ale těch míst je málo a jsou roztahaný. Stejně tak Jeseníky.

Pokud můžu doporučit pěkné hory v dosahu naší republiky, tak osobně jsem byl v těchto pohořích:

1) Malá Fatra
2) Vysoké Tatry
3) Nízké Tatry
4) Scheeberg

Všechny moc krásné, vysoké kolem 2000 metrů, mohu jen doporučit. Přitom všechno docela blízko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

Já bych ještě dodala Slovenský Ráj, tam nejsou hory sice moc vysoké, zato jsou ale pořádně prudké a člověk se dost nadře. A ta příroda je prostě úžasná Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.