Cestování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3421735a2c7f791a7f02d88328edd742Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 9:09 pm    Předmět: Citovat

Já právě vím, že jsme placatá země (škoda, jinak je tu pěkně Smile ), ráda bych objevila právě ty místy náročná místa (to je strašný spojení Embarassed Laughing), chci někam poblíž vyrážet jen na dva tři dny, abych pak nebyla úplně ztracená až přijde něco náročnějšího, a to se mi nevyplatí jet ani na Slovensko Sad Jinak Malou Fatru jsem navštívila na podzim a do Vysokých Tater jsme se chystali tak dlouho, až nám napadl sníh... a to už jsme měli zabaleno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Já právě vím, že jsme placatá země (škoda, jinak je tu pěkně Smile ), ráda bych objevila právě ty místy náročná místa (to je strašný spojení Embarassed Laughing), chci někam poblíž vyrážet jen na dva tři dny, abych pak nebyla úplně ztracená až přijde něco náročnějšího, a to se mi nevyplatí jet ani na Slovensko Sad Jinak Malou Fatru jsem navštívila na podzim a do Vysokých Tater jsme se chystali tak dlouho, až nám napadl sníh... a to už jsme měli zabaleno Very Happy


No, tak osobně vím o pár nehezkých kopcích ve městech, kde MHD neexistuje. Ale to asi není to, co chceš, že jo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 9:15 am    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Tohle vlákno nějak umřelo, že by tady nikdo necestoval? Shocked Doufám, že ano, protože se na vás obracím s prosbou. Na léto se chystám podívat se na pár týdnů do světa (nechci zatím psát kam a jak, abych to nezakřikla), ale potřebuju na to trochu natrénovat nohy (a konečně vyšlapat botky Twisted Evil ). Nemáte pár typů na túry po čechách, nejlépe v nějakém hornatějším prostředí? Zkouším hledat na netu, ale stále nenacházím nic co by mě zaujalo Confused


Ale cestují, ovšem počítám že povětšinou po destinacích, o něž většina příliš nejeví zájem. A hlavně, probůh ne po nějakých hrbech, úplně mi stačí to, kde momentálně pobývám Twisted Evil No a jelikož většinou lidi vzdychají spíš po horách a smrkových monokulturách, tak se ani nenamáhám něco psát Laughing

Ale tedy abych odpověděla na dotaz - myslím, že tu nepadly Bílé Karpaty (samozřejmě to taky nejsou žádné dvoutisícovky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 8:39 am    Předmět: Citovat

Zkusím oživit toto téma otázkami. Smile Navštívil jste někdo Korsiku? Co bych si tam neměla nechat ujít? Případně máte nějaké praktické info ohledně ubytování v kempech, ceny potravin apod.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 9:29 am    Předmět: Citovat

Na Korsice jsem byla, ceny v supermarketu o něco dražší než v česku, kempy nevím (neplatila jsem to tehdy ještě Very Happy ). Jinak krásné hory a přímořská městečka, naopak Ajaccio nic moc, to bych klidně vynechala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 12:36 pm    Předmět: Citovat

Milujem cestovanie, pred dvoma tyždnami sme sa s mojim drahým vrátili z krásnej dovolenky išli sme na veľký zájazd Alspký okruh boli sme pozrieť nádherné Dolomity Talianske, Švajčiarske alpy, Rakúske, bola to nádhera Smile milujem hory a turistiku takže toto bol pre nás užasny zažitok buduci rok zase vymeníme hory za more Smile
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2016 8:48 pm    Předmět: Citovat

Tip na výlet - muzeum kočárů Čechy pod Kosířem

http://www.historickekocary.cz


Doporučuji, je to fakt zajímavé, super výklad... naší předci byli neuvěřitelně šikovní.

Jeden kočár a jeho systém byli omrknout i výrobci kočáru pro film Piráti z Karibiku. ..aspoň to tak tvrdil průvodce.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2016 9:36 pm    Předmět: Citovat

No když už budete v Čechách pod Kosířem, tak doporučuji mrknout se taky do zámeckého parku. Mají tam moc hezky opravenou oranžérii i část okolo. Tuším, že nově se dá nahlédnout i do zámku, o tom blíže poreferovat nemůžu, protože těmto kratochvílím se v posledních letech spíš vyhýbám. Ale zámek se opravoval, tak předpokládám, že to může být fajn. Mají tam nově i nějakou svěrákovskou expozici. Jinak, co jsem se dívala, dělají i celkem zajímavé akce během celého roku, kdyby někoho zajímalo.
A kdo chce, může vylézt aj na Koséř, je to pěkná procházka. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2016 10:46 pm    Předmět: Citovat

rozmýšľam, že si ešte pred letom spravím párdňový výlet, a predbežne mi to vychádza buď na ostravu alebo na olomouc (prípadne prichádza do úvahy ešte naša štiavnica), tak vás chcem poprosiť o "odborné poradenstvo" - ktoré z tých dvoch sa viac oplatí vidieť?
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.