Ziaja
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cbf4547c2470a1f9bacdd65b0bd4367cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 4:53 pm    Předmět: Ziaja Citovat

Zkoušel jste někdo tuhle značku kosmetiky?Koupila jsem v rossmannovi krém na ruce s olivou a nestačila jsem zírat.Ihned se vstřebal,neměla jsem mastné ruce,ale skvěle hydratované.Tak jsem koupila ještě s kozím mlékem a ten je taky skvělý....oliva se možná rychleji svtřebává.A tak jsem do třetice koupila tělové máslo s kakaem a to už nedám z ruky.24-hodinová hydratace,krásně voní a na mou citlivou kůži je skvělý...večer se umyju a druhý den večer ještě cítím hebkou hydratovanou kůži...nic lepšího jsem neměla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 5:08 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem měla ten kakaový krém - nejdřív nadšení z vůně, ale pak se mi nějak zprotivil... a nedávno jsem měla krém na ruce s kozou a ten mi teda smrděl úplně hrozně, tak sjem ho dala mámě, který voněl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 5:25 pm    Předmět: Citovat

mě láká kozí krém. ale mám obavu, že je to chemie Confused nechce se vám sem přepsat složení? Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
mě láká kozí krém. ale mám obavu, že je to chemie Confused nechce se vám sem přepsat složení? Embarassed Very Happy


Já měl noční krém, je to chemie,, ale smrděl dost jako koza. Kelímek už nemám, takže složení vypsat bohužel nemůžu.
Ke krému jako takovému můžu říct, že byl dost mastný, nezpůsobil mi alregii, ale také nijak neokouzlil, bylo to takové patláníčko, které dobře promastilo, nic víc Wink

edit:
SLOŽENÍ:
aqua, cetearyl ethylhexanoate, glycerin, diisostearoyl polyglyceryl-3 dimer dilinoleate, hydrogenated palm kerneil oil, lactobacillus ferment, cyclodextrin, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, cera alba (beeswax), hydrogenated castor oil, magnesium sulfate, sodium benzoate, 2-bromo2nitropropane1, 3-diol, parfum, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, geraniol, eugenol, benzyl salicylate, alpha-isomethyl lonone, coumarin, limonene
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 7:40 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem měla ten kozí krém na ruce, ten v bílém balení... myslela jsem, že se uškrábu, měla jsem ruce úplně vysušené a kůže mě dost svědila. Taky mi smrděl. Od té doby nic od této značky nemám...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

Já měla krém na ruce s olivou a můžu taky jen pochválit. Úžasně se hned vstřebal a ruce nebyly mastné Smile teď jsem to prostřídala olivovou indulonou a až ji doplácám, tak možná půjdu zas pro ziaju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

Já mám kakaové máslo v kelímku.
Mám dva druhy - to v celém hnědém obalu, které je asi to pravé, hutné kakaové máslo, a pak v hnědém kelímku s modrým vrškem, které je jakási light verze toho hutného másla, a právě to odlehčené s modrým víčkem mi hrozně sedí.
Nádherně voní po kakau, je skvělé na celé tělo. Promastí tak akorát, hned se vsákne a zůstane po něm jemná hebká kůže. Jsem s tím dost spokojená.

A ještě bych chtěla od nich vyzkoušet vanilkové máslo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 7:27 am    Předmět: Citovat

A jsou ty másla spíš "máslová" nebo "krémová"? Jako jestli je to tuhé jak bambucké máslo nebo spíš hustější krém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 8:09 am    Předmět: Citovat

Je to spíš krém Smile
To v tmavohnědém kelímku je teda hodně, hodně mastný krém, který prostě voní jako kakao, ale přírodní to není, je to směs všeho možného.
A ten "light" s modrým víčkem je takový lehčí krém na tělo a ten je báječný, hned se vsákne, nejlepší je po sprše Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

My jsme asi před 6ti měsíci dostali do daru krabici výrobků téhle značky. Kozí řada, olivová, kakaová. Pleťové krémy se tedy neodvažujeme dát na obličej, ale tělové věci jsou obecně fajn. Mléka a sprcháče (hlavně ty krémové) a taky tělová másla. Nemastí jako blázen, ale pěkně hydratují. Ještě tu jsou neotevřené věci. Teď mě nadchlo olivové máslo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.