Ziaja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=68f6525f3c46850ec655f769878cffbdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stáňa
8-20
8-20


Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 9:57 am    Předmět: ziaja Citovat

nene já jsem normálně objednávala a pak když jsem šla k pokladně tak mě tam nenaskočilo žádné poštovné a všimla jsem si,ža tam mají nula tak jsem čekala,že tobude potom při převzetí a nic takže asi to mají pořád ,ale fakt jsem nic neplatila a mají to přes PPL.Možná když dáš na facebooku ,,to se mi líbí,, tak asi proto nic neplatíš zus to a objednej si něco a když pujdeš k pokladně tak uvidíš vynulovat to můžeš vždycky jo a jsem tam přihlášena tak možná pro přihlášené to mají zdrama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 2:48 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
krém na ruce s kozím mlékem a něčím tak hrozným jsem se snad ještě nemazala

Ten krém je dobrý drek, měla jsem ho taky.
Je to zasilikonovaný hnus, nevsakující se a navíc mě po něm svědily ruce (zezačátku mi nepřišel tak děsný, ale potom!)
Měla jsem i okurkový krém a ten mi taky nesedl.
Jsou tam věci, které mi nevyhovují - každopádně zrovna ten měsíčkový krém, a i ten s kakaem jsou docela slušné a za tu cenu se vyplatí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Meeesha napsal:
krém na ruce s kozím mlékem a něčím tak hrozným jsem se snad ještě nemazala

Ten krém je dobrý drek, měla jsem ho taky.
Je to zasilikonovaný hnus, nevsakující se a navíc mě po něm svědily ruce (zezačátku mi nepřišel tak děsný, ale potom!)
Měla jsem i okurkový krém a ten mi taky nesedl.
Jsou tam věci, které mi nevyhovují - každopádně zrovna ten měsíčkový krém, a i ten s kakaem jsou docela slušné a za tu cenu se vyplatí.



Tak mně zrovna ten okurkový sedl perfektně, je strašně lehoučký. Ze stejné řady je dobré i pleťové mléko-daly se sním odličovat i oči, protože vůbec neštípalo, i pleťová voda.
Z olivové řady mi sedl krém na ruce a krém ve velké, 200ml, piksle. Ten malý pleťový krém byl strááááááášně mastný.
Z kozí řady jsem měla krém na oči a ten je neslaný nemastný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 11:18 am    Předmět: Citovat

Měla jsem ten kakaový pleťový krém, ale pro mne nic moc. Zlaté sádlo!
Mám ještě měsíčkovou pleťovou vodu a ta je fajn.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 8:30 am    Předmět: Citovat

Tak jsem vyzkoušela jejich levandulový šampon (pro mastné vlasy). Nejprve bylo velké zklamání, protože vůbec nevoní levandulově, jak jsem naivně očekávala, ale celkem vlezle sladce. Nicméně po umytí jsem byla nadšená, protože mi prodloužil interval mytí o jeden den, což bylo skvělé a nepamatuji, který šampon tohle naposledy zvládl. Takže za sebe rozhodně stojí za vyzkoušení. Ale upozorňuji, že je to velká chemka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harley
41-80
41-80


Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

Mám doma uhorkový krém a aj pleťovú vodu.
Krém je skvelý, na moju mastnejšiu pleť ideálny a celkom príjemne vonia, ten už asi tak skoro z rúk nepustím. Wink
Pleťová voda nie je zlá, ale mala som už aj lepšie a zrejme si ju už viackrát nekúpim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 4:40 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dala Ziaje po té špatné zkušenosti s krémem na ruce s kozím mlékem ještě jednu šanci, koupila jsem si pleťovou vodu s aloe vera (zelená lahvička), používám ji asi měsíc, možná déle, a zase nejsem spokojená. Sice neškodí, ale zdá se mi, že ani nepomáhá (mám sušší pleť a potřebuju hydratovat), je to jen o trošku lepší, než když si obličej opláchnu čistou vodou. Doplácám jí, ale už si jí nekoupím. A se Ziajou jsem asi skončila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 8:17 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Tak jsem dala Ziaje po té špatné zkušenosti s krémem na ruce s kozím mlékem ještě jednu šanci, koupila jsem si pleťovou vodu s aloe vera (zelená lahvička), používám ji asi měsíc, možná déle, a zase nejsem spokojená. Sice neškodí, ale zdá se mi, že ani nepomáhá (mám sušší pleť a potřebuju hydratovat), je to jen o trošku lepší, než když si obličej opláchnu čistou vodou. Doplácám jí, ale už si jí nekoupím. A se Ziajou jsem asi skončila.


Ne, že bych se chtěla Ziaji zastávat, zkušenost s ní nemám, ale co se týče pleťových vod, žádná není takový zázrak, za který se vydává. Dokonce ani blahoslavená H2O od Biodermy není nic, z čeho by si člověk sednul na zadek. Takže to já jen tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 8:29 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Meeesha napsal:
Tak jsem dala Ziaje po té špatné zkušenosti s krémem na ruce s kozím mlékem ještě jednu šanci, koupila jsem si pleťovou vodu s aloe vera (zelená lahvička), používám ji asi měsíc, možná déle, a zase nejsem spokojená. Sice neškodí, ale zdá se mi, že ani nepomáhá (mám sušší pleť a potřebuju hydratovat), je to jen o trošku lepší, než když si obličej opláchnu čistou vodou. Doplácám jí, ale už si jí nekoupím. A se Ziajou jsem asi skončila.


Ne, že bych se chtěla Ziaji zastávat, zkušenost s ní nemám, ale co se týče pleťových vod, žádná není takový zázrak, za který se vydává. Dokonce ani blahoslavená H2O od Biodermy není nic, z čeho by si člověk sednul na zadek. Takže to já jen tak Smile

Je pravda, že mi vlastně ještě žádná pleťová voda s obličejem nic moc neudělala, krom jedné od L'Oréalu, ale to už je pár let, už zřejmě neexistuje. Poslední dobou jsem z té pleťové kosmetiky ale nějak rozladěná, kromě ylangového oleje a jedné mycí emulze od Vichy mi už dlouho nic opravdu nesedlo. Jen do toho leju peníze a výsledel žádný Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Ne, že bych se chtěla Ziaji zastávat, zkušenost s ní nemám, ale co se týče pleťových vod, žádná není takový zázrak, za který se vydává. Dokonce ani blahoslavená H2O od Biodermy není nic, z čeho by si člověk sednul na zadek. Takže to já jen tak Smile


mně přijde nejjemnější micelární voda,odličuje dobře a pleť je po ní pěkná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.