Ziaja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d09b316b33c92d867763d670fa9b49fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:56 am    Předmět: Citovat

Já pleťové vody nepoužívám vůbec - přijdou mi k ničemu všechny Embarassed
Možná bych zkusila nějakou od Salusu, tam je jistota, že aspoň něco rostlinného a účinného v nich je - třeba meduňka na akné atd. ale nic jiného asi ne.

A zrovna Ziaja je podle mě ten typ kosmetiky, kterou nazývám "udržovací" - žádné skvělé složení, to znamená člověk nemůže čekat nějaké prokazatelné a skvělé výsledky, ale víceméně normální složení na běžné fungování, nic extra, ale poslouží. Tak beru Ziaju já, nic zázračného se od ní čekat nedá, ale třeba ten měsíčkový krém mi přišel za tu cenu skutečně fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 10:01 am    Předmět: Citovat

Jojo, souhlas - všechny vody, co jsem měla mi přišly dřív nebo později k ničemu... (nejlepší: květinové Saloos, Alverde růžová - zbytek nestál za nic) Včetně opěvované Biodermy, po které jsem si přišla strááášně upatlaná a musela se po ní ještě oplachovat vodou, šla nakonec o dům dál... Ty Saloos květinové ale už taky nepoužívám jako vody, ale jen nastříkám pod olejíček...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

Zcela úplně náhodou jsem natrefila v Rossmannu na výprodejovou akci Ziaji, takže jsem neodola a koupila hydratační krém s mořskými řasami a micelární vodu z téže řady, celkem za necelou pajdu, takže jistě uznáte, že jsem to tam nemohla nechat Embarassed Laughing tělové máslo Rebuild za 75 Kč.
Krémík je krásně světle modrý, pěkně voní, je lehoučky, akorát když je větší vedro, tak si pak připadám ulepená. Micelárka je jemná, ale žádný zárak, takový neutrál. Máselko používám nejčastěji, ale výsledky nemohu posoudit, protože každý den na to není čas Crying or Very sad, ale po použití mám aspoň dobrý pocit, že dělám něco pro sebe.
Celkové hodnocení: za ty peníze stojí určitě za to. Alespoň v době finanční nouze nezruinují kapsu a neuškodí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 2:23 pm    Předmět: Citovat

Koukala jsem na jejich eshop a mají spoustu nových výrobků, včetně šamponů, masážních olejů, nové růžové řady, jasmínové řady, ředy na citlivou pleť (píší že bez parfemace a parabenů), gelů na intimní hygienu... Docela mě nákup z eshopu láká, máte někdo zkušenost s nějakými novými výrobky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 10:15 pm    Předmět: Citovat

Mám měsíčkový gel pro intimní hygienu, už jsem spotřebovala skoro půl té obří lahve a jsem s ním spokojená, akorát mi moc nevoní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magdalena terezie
0-7
0-7


Založen: 16.11.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 2:17 pm    Předmět: ziaja Citovat

Lalaith napsal:
Koukala jsem na jejich eshop a mají spoustu nových výrobků, včetně šamponů, masážních olejů, nové růžové řady, jasmínové řady, ředy na citlivou pleť (píší že bez parfemace a parabenů), gelů na intimní hygienu... Docela mě nákup z eshopu láká, máte někdo zkušenost s nějakými novými výrobky?



Tu řadu na citlivou pokožku jsme zkoušela, koupila jsem si jí v PL, a je výborná, stejně tak i nová řada pro muže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Koukala jsem na jejich eshop a mají spoustu nových výrobků, včetně šamponů, masážních olejů, nové růžové řady, jasmínové řady, ředy na citlivou pleť (píší že bez parfemace a parabenů), gelů na intimní hygienu... Docela mě nákup z eshopu láká, máte někdo zkušenost s nějakými novými výrobky?


Šampónů...? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

Já mám doma micelární vodu s mořskými řasami. Nepoužívám ji každý večer, ale vcelku je dobrá. Ale příště si v obchodě s bylinkami koupím něco jiného. Kde je více té natury...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2013 9:55 am    Předmět: Citovat

Já mám od Ziaji krém na obličej kozí mléko a zatim nemam výhrady. Možná to ale bude lepší krém na jaro léto, je totiž takový lehký. Uvidim, jestli po čase nezčervenám (jako po garnier krémech), ale líbí se mi ta lehkost a rychlá vstřebatelnost krému. Uvidím po vypotřebování Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2013 7:34 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Lalaith napsal:
Koukala jsem na jejich eshop a mají spoustu nových výrobků, včetně šamponů, masážních olejů, nové růžové řady, jasmínové řady, ředy na citlivou pleť (píší že bez parfemace a parabenů), gelů na intimní hygienu... Docela mě nákup z eshopu láká, máte někdo zkušenost s nějakými novými výrobky?


Šampónů...? Twisted Evil


Hariku, ted nechci kecat, ale myslím jsem viděla olivový (ten určitě) a pak jestli kozí mléko, nebo mléčné proteiny v Jasmínu v Brně, v pátek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.