Jak si myjete vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c534932bd035f6eb3af42b1d7ca0afd6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Já si myju vlasy po dvou až třech dnech, myju je teplou vodou,splachuju vlažnou.Šampon nanáším dvakrát (podle návodu Fairy Wink poprvé nějaký ten "obyčejnější" a jako druhý Urtekram nebo Baronku.) Potom vlasy opláchnu a nanesu balzám (Baronku) na podporu růstu - marísuje se do pokožky hlavy - nanáším ho zhruba na horní polovinyu vlasů, na tu spodní (přesušené konečky) nanesu Dolivu - kúru. Za pár minutek to všechno spláchnu a zabalím do turbanu....Nechám tak půl hodinky a pak turban sundám a promnu vlasy ručníkem. Když trochu proschnou, nastříkám ke kořínkům Elixír od Baronky a nechám uschnout.Vlasy mokré nečešu, jen když jsou vlhké opatrně je pročesávám prsty.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 1:55 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem si umyla hlavu a ted v noci jdu do koupelny-jsem nemocna, pres den spim a v noci je mi vzdycky lip, tak nemuzu usnout a koukam, ze jak vlasy uschly, na koncich mam jeste zniceny ty vlasy po melirech. Tak jsem vzala nuzky a konce sly dolu, uz to zase mam nekde o centimetr kratsi, ale ja nesnasim, kdyz jsou vlasy zniceny. Chce se mi brecet, kdyz si vzpomenu na svoji hrivu a ted tohle. K tomu myti,
kdyz jsem mela svoje vlasy dlouhe, tak jsem je myla jenom samponem. Pak kdyz jsem je zacala barvit a melirovat, musela jsem nakoupit i kondicionery a kury. Coz je u jemnych vlasu docela katastrofa. Vlasy strasne splihnou. Taky jsem zjistila, ze kdyz ten vlas je zniceny, tak mu zadna kura nepomuze, jedine reseni jsou nuzky. Ja vyzkousela vsechno mozne od nejdrazssi kerastase az po "byci koule". Nic naplat, vlasky musely dolu Sad
jeste chci dodat, ze jsem cetla, ze vlasy by se nemely splachovat moc studenou vodou, ze je to nici. Uz si ale presne nepamatuju proc, takze ja myji zasadne vlaznou.
Ja uz bych tak chtela zase dlouhe vlasky, styska se mi po nich hrozne moc, ten pocit, jak vas simraji na zadech,...
Zavidim vam vsem , kteri jste byly tak chytre, ze jste si sve vlasy neponicily. Tak se o ne strajete, ony se vam odvdeci tim jak budou krasne vypadat Very Happy
A me berte jako odstrasujici pripad, kam az vede lidska blbost a touha po necem, co jsem vlastne ani nechtela.
Jdu spat, uz nejak moc filozofuju. Dobrou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Myju většinou šamponem, mejdlo vlasům jak známo nesvědčí, jakým...jak zrovna mám, střídám obyč šampony a nějaké ty "lepší", vymačkám vodu, smotám do turbanu, abych všude nekapala a když to trocha přioschne, tak to zapletu do copu a jdu spát. MOKRÉ NEČEŠU ANI NÁHODOU, mám dřevěný hřeben, voda mu asi taky nedělá moc doře Smile studenou nesplachuju, jelikož bych zmrzla, asi jsem kapek přecitlivělá na studenou vodu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:51 am    Předmět: Citovat

já si umývám vlasy většinou nějakým šamponem na suché a poničené vlasy, kondicioner používám, protože bez něj bych se mohla rovnou ostříhat. Teď jsem dlouho používala ten od Gliss kur ve spreji. Potom si dám nějakou kůru nebo něco do konečků, buď od Balei nebo co mám po ruce, když zapomenu, tak dávám jojobový olej klidně i do suchých vlasů. Potom vlasy zabalím do ručníku a nechám proschnout, ale ještě trochu vlhké se je snažím rozčesat prsty, protože jinak bych měla hlavu jak po trvalé. Nejhorší chybu dělám tím, že chodívám večer cvičit a když přijedu někdy kolem desáté, tak už mi vlasy neuschnou a musím je trochu dofénovat, protože spát s mokrou hlavou pro mě znamená lupy a ráno bych msuela vstávat aspoň o dvě hodiny dřív, aby to proschlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Tak teď jsem zmatená z té teploty vody, já zase někde četla, že po opláchnutí studenou vodou se vlasy míň mastí a lesknou se. A teď slyším opak, že je to ničí, to jsem si myslela jenom o horké vodě. Nevíte někdo, jak to je? Možná mýt jenom studenou by je ničilo, ale když to jenom nakonec tou studenou opláchnu, myslíte, že je to poškozuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 1:09 pm    Předmět: Péče o dlouhé vlasy... Citovat

Tak se taky podělím o svoje zkušenosti: Mám vlasy už kousek pod kolena a stejně je pořád myju tím způsobem, že je přehodím přes vanu. Je to nejpraktičtější, protože v předklonu mě za chvíli strašně začnou bolet záda a tudíž se s tím moc nepatlám Wink Máme velkou akrylátovou vanu, takže do odpadu mi vlasy zaplujou jen občas. Já se stěmi mými vlasy nijak nepatlám a ani je nešetřím. Používám šampon Garnier a ,,minutovou" masku taky od Garnier, ta se mi osvědčila ze všeho nejvíc. Občas taky nedám dopustit na levné kondicionéry, protože za ně nemusím vyhazovat stovku a vlasy se mi po nich češou naprosto perfektně. Vlasy si myji tak jednou za 5 dní, naštěstí se mi moc nemastí. Myju je takovou vlažnou vodou, zkoušela jsem i ledovou, ale málem mi zmrznul mozek. Laughing
Pokud to není nutný, tak vlasy ani nečešu Very Happy. A když už je češu, tak je děsně rvu. Když jsem měla třeba měla období, když jsem se o ně starala a česala je strašně opatrně, tak mi přišlo, že je mám daleko zničenější než když na ně tak trochu kašlu. No prostě jim dávám svobodu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 4:51 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Tak teď jsem zmatená z té teploty vody, já zase někde četla, že po opláchnutí studenou vodou se vlasy míň mastí a lesknou se. A teď slyším opak, že je to ničí, to jsem si myslela jenom o horké vodě. Nevíte někdo, jak to je? Možná mýt jenom studenou by je ničilo, ale když to jenom nakonec tou studenou opláchnu, myslíte, že je to poškozuje?
Víš jak to je.Ani moc,ani málo.Přiměřeně Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Ja myju v predklonu, spise studenejsi vodou (NENAVIDIM teplou na hlave), samponuju pouze jednou (jinak by mi slezly vlasy Smile ) ted jsem dostala Dolivu - docela slusna a prekvapive se mi po ni nemasti vlasy, pak pouziju kondicioner (ten ve spreji!) a teprve potom vlasy vyzdimam, zabalim do rucniku a priblizne po 10 min do nich vetru kapku jojoboveho oleje. Pak hresim, pac rozcesavam jeste vlhke, v zime dosousim studenym vzduchem - to trva tak 20 min. Drive jsem strasne experimentovala, ted me to prestalo bavit a svoji "rutinu" jsem si co nejvic zjednodusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:11 am    Předmět: Citovat

(v mém případě je to až off-topic odpověď: myju tak, že namířím sprchu nahoru, namířím dolů, našampónuju, šmrdli-šmrdli-šmrdli, namířím sprchu nahoru, šmrdli-šmrdli-šmrdli, vypnu sprchu, a je to. Tohle trvá tak 4 minuty. Sušení zpravidla než vylezu z koupelny je hotové.... nejpozději do odchodu z domu Smile Krátké rychlé efektivní....... ale zato mně zase nikdo nemůže obdivovati Rolling Eyes Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
(v mém případě je to až off-topic odpověď: myju tak, že namířím sprchu nahoru, namířím dolů, našampónuju, šmrdli-šmrdli-šmrdli, namířím sprchu nahoru, šmrdli-šmrdli-šmrdli, vypnu sprchu, a je to. Tohle trvá tak 4 minuty. Sušení zpravidla než vylezu z koupelny je hotové.... nejpozději do odchodu z domu Smile Krátké rychlé efektivní....... ale zato mně zase nikdo nemůže obdivovati Rolling Eyes Smile )


přesně i já Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.