Jak si myjete vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=29dcf921a6c69b58424d624ed27d81f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 2:24 am    Předmět: Citovat

tý jo to jsem nevěděla, že je tak častý si mejt vlasy v předklonu, navíc jsem si nikdy pak pořádně nevymyla šampon/kondyš, teda pokud jsem to vůbec namočila:? ... navíc já bych se udusila Sad párkrát jsem to zkoušela a dycky my to všecko nateklo do nosu, takže meju ve stoje ve sprše a nebo si krásně sednolehnu do vany Very Happy 2xšampon a pak kondyš a nebo maska spláchnout a zamotat do ručníky a pak nechat volně uschnout pokud se tak dá říct tomu, když si na nich ležím(ráno bejvaj ještě mokrý)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 9:51 am    Předmět: Citovat

no a mne pritom kaderníčka hovorila, že v predklone umývať nemám, že sa tak uvoľňujú korienky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 11:04 am    Předmět: Citovat

No tak já si vždy umývám vlasy v předklonu, včera jsem po dlouhé době myla vlasy normálně ve sprcháči a myslela jsem, že se zblázním....proteklo asi tak třikrát víc vody, vlasy mě šimraly v půlkách a byla jsem celá oslizlá od šamponu a kondiše, takže nikdy víc.....jedině v předklonu Twisted Evil
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

já si dřív (před úrazem páteře) taky myla vlasy v předklonu, ale jen tehdy, když jsem je potřebovala mít umytý rychle Smile Při normálním koupání jsem je myla v záklonu. Obojí má svoje pro a proti, pravda, že občas mi to mytí v předklonu chybí, je to fakt rychlý a můžu u toho zůstat skoro celá oblečená. Ale nejde to no...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:03 pm    Předmět: Citovat

Tak verím, že pri extra dlhých vlasoch to umývanie v záklone moc príjemné byť nemusí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Nejraději si je myji v předklonu, kdy jsem ještě oblečená, pak se odlíčím a jdu se vykoupat. V předklonu si je umím lépe umýt, pak je nechám třeba půl hodiny v turbanu (dle času - někdy déle, někdy méně) a vlasy jsou krásné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:12 pm    Předmět: Citovat

No nějak extra dlouhý je nemám, mě to v záklonu vyhovuje a myslím že to tak budu dělat ještě hooodně dlouho i při hodně dlouhých vlasech. Jen jsem tím chtěla říct, že v předklonu to mělo tu výhodu, že to bylo za chvíli a bez namáčení celýho těla, tj. velmi rychle opravdu jen vlasy. I make-up to vždycky přežil. A že to nejde, mě to nejde kvůli páteři, asi by mi praskla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

Niki, Ty už máš fakt dlhé vlasy Smile ... ja viem, že tu je plno ešte väčších dlhovlások, ale ja mám svoj dlhovlasý cieľ presne takú dlžku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:35 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Niki, Ty už máš fakt dlhé vlasy Smile ... ja viem, že tu je plno ešte väčších dlhovlások, ale ja mám svoj dlhovlasý cieľ presne takú dlžku Smile

No ještě si na nich nesedím Very Happy Mám pocit že jsou furt krátký... každopádně jsem zvědavá, jak se mi budou v tom záklonu mýt až budou až na zadek, teda jestli k tomu někdy dojde, snad jo Smile Jinak ještě jsem si vzpomněla... v záklonu se mi dobře umyjou vrchni vlasy, a ty spodní u krku a za ušima hůř, ale je to o cviku. V předklonu si pamatuju, že se mi blbě myly právě ty vlasy okolo obličeje Very Happy Taky je to ale o cviku. A každýmu vyhovuje jinak no...

fructia: Já to měla takhle podobně, akorát jsem se nejdřív normálně umyla ve vaně, a teprv když jsem vylezla, tak jsem si to rozmyslela a umyla je v předklonu Very Happy čili přesně naopak...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 1:09 pm    Předmět: Citovat

Oblečená a v předklonu nad vanou Very Happy A pokud se dostanu někam, kde to takto praktikovat nejde (například takové ty sprchy, kde nejde sundat hlavice, viz bazén), tak jsem z mytí "v záklonu" neskutečně vzteklá Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.