Jak si myjete vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e66f19d9949b1b556688ac5d6109f21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 1:26 pm    Předmět: Citovat

Mně se tady myjí v záklonu dostatečně dobře, naopak je příjemné, když mě šimrají u kolen, aspoň mám pak na chvíli pocit, že jsem u svého vlasového cíle, i když to tak v reálu ještě není. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Tak o mně je už známo, že se mi líp myje v předklonu, ale včera jsem též myla v záklonu a ještě jsem aj výjimečně fénovala... a přidám se ke Klaruse - to šimrání vůbec nebylo špatný. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 2:50 pm    Předmět: Citovat

Já myji obden, a střídám předklon/záklon Very Happy nejdříve použiji teplou vodu, nanesu šampon, napěním, pak ho lehce smyji vodou a ještě promasíruji hlavu zbytky pěny, pořádně vymývám klidně i 5 minut, pak dám kondicioner ( nebo masku, tu nechám 5-7 minut ) který nechám asi minutu působit a ten oplachuji studenou. Nemačkám, nic jen je mokré ze kterých ještě teče proudem voda zabalím do ručníku a jdu si vyčistit zuby, popř. namazat nebo tak Smile Very Happy pak dám na konce olejíček/ bezoplachovou péči, a nechám volně uschnout.. schnou mi asi 3 hodiny a pak je mám ještě trochu vlhké, ale jen trochu Smile a když fénuji, tak dám trochu tužidla na kořínky. Češu až suché.

Jen trochu nechápu ty, kteří si myjí hlavu obden a šamponují 3x .. 2x ještě beru, když sou hodně mastné, ale 3x a obden? Very Happy to je musí mít jak z friťáku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 12:47 am    Předmět: Citovat

...k tomu si je 2x měsíčně odbarvují, barví, navíc kulmují, pak zas žehlí, lakují, tužidlují... a pak se divěj, že nastane období senoseče! stejně se ale divim, zas na druhou stranu i při tomhle stylu někomu pořád ještě visej kolem hlavy obstojné vlasy, já bych jich měla tak centimetr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 8:38 am    Předmět: Citovat

já někdy šampónuju 2-3x. A? Zase si na hlavu nedávám tolik šampónu, abych musela 5 minut vymývat pěnu. Takže když jsou vlasy mastné, musím opakovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 10:16 am    Předmět: Citovat

Myju raději v předklonu, v záklonu se mi vlasy přicucnou k zádům a strašně to tahá Very Happy většinou 1x-2x, podle stavu a konkrétního šamponu (tuhým šamponem dvakrát, když jsou fakt hodně jeté, tak občas i potřetí ještě....). Mytí jsem zredukovala na opakování po třech dnech a jsem neskutečně šťastná... sice průběžně na ofinu a ten třetí den i vlasy kolem obličeje používám suchý šampon nebo ji jsem nucena umýt dříve, ale to se dá přežít Smile tak doufám, že to není jen těhotenstvím a po porodu se nevrátím k mytí celé hlavy každý den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 10:20 am    Předmět: Citovat

Budu držet place, aby to tak zůstalo, mě se po konci šestinedělí vše vrátilo do starých kolejí...

jinak myji v "záklonu". Předklon používám jem když nechci jít celá do vany a vždy si pak několik dní nadávám, moje krční páteř to moc nezvládá... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 4:19 pm    Předmět: Citovat

umývam si ich vlažnou vodou, niekedy si ich na koniec ešte opláchnem studenou, ževraj sa potom viac lesknú
šampon nanesiem na hlavu , poriadne rozmažem, na dĺžku šampón nedávam len trocha peny pretože si ich umývam tak každé tri dni a nechcem aby sa vysušili
po opláchnutí si ich zakrútim do uteráka, chvílu počkám a potom sa predkloním a poriadne s nimi zakrútim, zistila som že tak oveľa rýchlejšie schnú a ani sa nezamocú Wink rozčesávam až ked sú úplne suché
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 3:56 pm    Předmět: Citovat

Dragell napsal:

Jen trochu nechápu ty, kteří si myjí hlavu obden a šamponují 3x .. 2x ještě beru, když sou hodně mastné, ale 3x a obden? Very Happy to je musí mít jak z friťáku Very Happy
Já šampónuju dvakrát, protože jsou vlasy víc nadýchané. A vydrží dýl čistý, když je umyju fakt pořádně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 7:45 pm    Předmět: Citovat

Tak já zase když si je umyju 2x po sobě tak se mi tak vysuší, že mě pokožka celá štípe a zmastí se o hodně rychleji..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.