Kudrnaté krepaté vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0eb54e3d1a7fb36f6491f1f48e841c5cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st září 27, 2023 9:38 am    Předmět: Kudrnaté krepaté vlasy Citovat

Ahoj, mám od přírody kudrnaté vlasy, ale poslední dobou je mám takový krepatý. Nebarvila jsem je, aby byly nějak zničený. Máte nějaký vaše oblíbený přípravky, co vám pomohly? Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st září 27, 2023 3:00 pm    Předmět: Re: Kudrnaté krepaté vlasy Citovat

KarinT. napsal:
Ahoj, mám od přírody kudrnaté vlasy, ale poslední dobou je mám takový krepatý. Nebarvila jsem je, aby byly nějak zničený. Máte nějaký vaše oblíbený přípravky, co vám pomohly? Děkuji


Ahoj,
ohledně kudrnatch vlasů tu máme celé top téma s tipy na péči od našich kudrnatých členů: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-vlnite-a-kudrnate-vlasy.html
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atty
8-20
8-20


Založen: 22.4.2023
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá září 29, 2023 10:48 am    Předmět: Citovat

Zdravím Wink Jak se o ně staráš a co používáš? Zažila jsem stresový období a podepsalo se mi to na vlasech a nehtech. Doporučím prvně vitaminy, zajít za odborníkem a mně fungoval Architekt od Tomas Arsov. Jemná maska - vzpruha. ????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fcvxg54
0-7
0-7


Založen: 20.2.2024
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2024 7:50 am    Předmět: Citovat

Visit the website for the ultimate battle royal experience. Download the game https://ff-advanceservers.com/, explore immersive gameplay, and join millions worldwide in intense, fast-paced action. Survive, be the last one standing, and embrace the excitement of Free Fire!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.