2012- FAKT alebo FIKCIA?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7fe0476ebc6a1b943d62476ff4d9c3e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:36 pm    Předmět: 2012- FAKT alebo FIKCIA? Citovat

Viem, že táto téma bude pre niekoho čistým bludom, a možno niekto na tento povestný rok verí. Skoro ako otázka, či veríte na duchov.. Ale k veci.

Touto témou chcem začať debaty na tému koniec sveta, či tomu veríte, či nie.. Lebo keď si doma večer pozerám správy a v telke dávaju len samé zemetrasenia, tak ma to núti zamýšľať sa nad tým, či to bude len tak.? Veď posúďte, koľko sa toho stalo.. Zemetrasenie na Haiti, zemetrasenie v Tibete.. Záplavy, najnovšie tá sopka na Islande, pred cca mesiacom alebo dvoma sa odtrhli miliony ton ľadovca..

Je to tým, že sa to už všetko začína?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:44 pm    Předmět: Citovat

A co třeba Pompeje? P8d meteoritu v době dinosaurů atd? A planeta Země je tu pořád. Na konec světa se čekalo už v devadesátých letech a už mě to vážně přestává bavit Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
A co třeba Pompeje? P8d meteoritu v době dinosaurů atd? A planeta Země je tu pořád. Na konec světa se čekalo už v devadesátých letech a už mě to vážně přestává bavit Wink


Very Happy Položila si tu svoj názor.. Very Happy Všade sa o tom rozpráva, tak.. Nech sa aj tu Very Happy A keď to niekomu bude vadiť, tak nemusí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

Já osobně takovým věcem nevěřím, přírodní katastrofy byly, jsou a budou ač pravda za některé si asi trošku můžeme sami. Ale počítat s koncem světa jenom proto, že Májové už to neuměli dál vypočítat mi přijde vtipné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
wensdy napsal:
A co třeba Pompeje? P8d meteoritu v době dinosaurů atd? A planeta Země je tu pořád. Na konec světa se čekalo už v devadesátých letech a už mě to vážně přestává bavit Wink


Very Happy Položila si tu svoj názor.. Very Happy Všade sa o tom rozpráva, tak.. Nech sa aj tu Very Happy A keď to niekomu bude vadiť, tak nemusí Very Happy


Já to nemyslela špatně Very Happy samozřejmě, to že já mám názor utvořený ještě neznamená, že nejsou lidé, kteří si ho teprve utváří Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Já osobně takovým věcem nevěřím, přírodní katastrofy byly, jsou a budou ač pravda za některé si asi trošku můžeme sami. Ale počítat s koncem světa jenom proto, že Májové už to neuměli dál vypočítat mi přijde vtipné Very Happy


A co když to jen nestihli? Teda nevím, kdy byl kalendař "dokončen" ale pochybuju, že po najezdu kolonistů z Evropy, by se našel někdo, kdo by v něm pokračoval.... Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:54 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já to nemyslela špatně Very Happy samozřejmě, to že já mám názor utvořený ještě neznamená, že nejsou lidé, kteří si ho teprve utváří Wink


Dobre weňušSmile však aj ja so taká, že niečo v mojej hlave tomu verí a niečo nie.. Ale viem si predstaviť, že radšej umrem jak stará babizňa v posteli pri milovanom dedulovi jakeby som mala chcipnuť v 22 rokoch Very Happy a bezdetná Razz a slobodná Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:56 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Caithlin napsal:
Já osobně takovým věcem nevěřím, přírodní katastrofy byly, jsou a budou ač pravda za některé si asi trošku můžeme sami. Ale počítat s koncem světa jenom proto, že Májové už to neuměli dál vypočítat mi přijde vtipné Very Happy


A co když to jen nestihli? Teda nevím, kdy byl kalendař "dokončen" ale pochybuju, že po najezdu kolonistů z Evropy, by se našel někdo, kdo by v něm pokračoval.... Smile


Existuje viacero verzií... Sibyla či Nostradamus boli tiež v predpovedaní frajeri.. Ale podla nich sme mali byt mrtví už dávno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 1:00 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
wensdy napsal:
Já to nemyslela špatně Very Happy samozřejmě, to že já mám názor utvořený ještě neznamená, že nejsou lidé, kteří si ho teprve utváří Wink


Dobre weňušSmile však aj ja so taká, že niečo v mojej hlave tomu verí a niečo nie.. Ale viem si predstaviť, že radšej umrem jak stará babizňa v posteli pri milovanom dedulovi jakeby som mala chcipnuť v 22 rokoch Very Happy a bezdetná Razz a slobodná Razz


No, na tom se shodnem Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

A ďalšia vec, že hore by potom všetkým ľuďom bolo tesno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.