2012- FAKT alebo FIKCIA?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=326eee3dbe876ba13eee87ce4220100bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 11:51 am    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Stále nechápu, proč by se v budoucnosti mělo lidstvo ničit.


A já nechápu, proč bychom měli přežít, když se k planetě drtivá většina chová tak, jak se chová. Co jednou vznikne, musí taky zaniknout, aby dalo prostor novému, rozvinutějšímu druhu.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 3:00 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Stále nechápu, proč by se v budoucnosti mělo lidstvo ničit.


A já nechápu, proč bychom měli přežít, když se k planetě drtivá většina chová tak, jak se chová. Co jednou vznikne, musí taky zaniknout, aby dalo prostor novému, rozvinutějšímu druhu.

Tento názor z velké většiny sdílím, lépe bych to neřekla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

mne sa strasne pacil ten americky debil, ktory rozbil celozivotne uspory na plagaty, ktore ohlasovali koniec sveta 21.maja, pred troma dnami.. inac na sestrine a bratove narodky. no, zijeme aj dnes, a segra s bratom kvalitne oslavili svoje "koncosvetove" posledne narodky Laughing
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 1:00 am    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
wolfishness napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Stále nechápu, proč by se v budoucnosti mělo lidstvo ničit.


A já nechápu, proč bychom měli přežít, když se k planetě drtivá většina chová tak, jak se chová. Co jednou vznikne, musí taky zaniknout, aby dalo prostor novému, rozvinutějšímu druhu.

Tento názor z velké většiny sdílím, lépe bych to neřekla Wink


A co myslíš, že tu bude za rozvinutější druh? Pokud se teda zničíme, bude to nejspíš jadernými zbraněmi, a pak tu nezbyde žádný druh, prostě žádný. A pokud se budeme dál chovat k planetě tak, jak se chováme, voda bude toxická a atmosféra nedýchatelné, a tohle dokáže přešít jen strašlivě málo buněk, strašně jednoduchý, takže posuneme evoluci…no, na začátek. Takže ne, nebude tu žádný silnější druh. Než se stihne vyvinou, Slunce se změní v červeného obra a sežehne Zemi, a bude.
Takže za sebe nechápu lidi, co si stále myslí, jak se zničíme. Proč si jako nemyslíte, že to dopadne dobře? Možná naivní, ale sakra, proč si přát to nejhorší? Nebo i pro sebe si přeješ, aby Tě někdo znásilnit a rozřezal na kousíčky? Asi ne, že jo? Tak proč, když už je nějaký významný datum, na který vychází to, že nějaké starověké kultuře prostě došli čísla, všichni plánují zlikvidování lidstva?
Nic proti, ale tohle mi přijde…prostě dementní. A vůbec, co by se mělo stát? Nic se nestane. Jen se nějaká množina lidí probudí s tím, že ten den už fakt musí sehnat dárky pod stromeček. A doufám, že mezi nima nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 9:10 am    Předmět: Citovat

Já si nic nepřeju, jsou to fakta, koloběh života, vesmíru, něco nového se rodí, něco starého zaniká. Je jen na nás, jestli to urychlíme, nebo to necháme plynout svým tempem, což nenecháváme. Živočišný druh na vyšší úrovni už třeba někde žije, třeba se teprve vyvine, každopádně se nemůžeme zaměřit jen na známou oblast vesmíru, protože ten je tak velký, že je jen minimální pravděpodobnost, že jsme v něm sami. Je to dost logické? Nebo tě to zase nějakým způsobem irituje?
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 9:29 am    Předmět: Citovat

No já nevím, ta teorie s tím rozvinutějším druhem mi přijde dost vtipná. Pokud to teda chápu správně jako jakousi naději/přesvědčení, že konečně přijdou nějací hodní, ohleduplní tvorové.
Protože takoví chudáci dinosauříci asi zrovna moc bugru nenaděli - a jak dopadli? A co je nahradilo? Banda totálně vypatlaných dementů, kteří si zaslouží vyhladit, protože se chovají ke všemu špatně (to není můj názor, to jenom odvozuji od mnoha zde uvedených charakteristik lidstva). Takže pokud je má nahradit ještě někdo rozvinutější... hmm, podle těchto historických zkušeností bych si od toho moc neslibovala Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 10:36 am    Předmět: Citovat

Tohle je ta krásná nevyzpytatelnost přírody - i kdybychom se dozvěděli, že na nás něco letí, pochybuju, že bychom to dokázali nějak odklonit, i když věda a technika je vyspělejší než u dinosaurů, že...
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 11:46 am    Předmět: Citovat

Ja Wolfi rozumim. Proste muze se stat ze vyhyneme, mozna taky ne, to je proste prirozenej beh dejin.
Proto mi treba nevadi prisun migrantu do Evropy ... takovy ty reci - za padesta let to tu bude samej islam a zadny belosi .... ja rikam - no a??? Tak to proste je, kdyz si evropskej "narod" nedovede udrzet svoji kulturu a necha se vytlacit, tak je to jedine jeho smula. Proste silnejsi vyhraje, tak to je.
Ale to by bylo na mnohem delsi debatu, nicmene v tomhle duhcu beru i cely lidstvo - kdyz nejsou lidi schopny udrzet si svoji "pozici na planete", tak se muze dost dobre stat, ze to s nima spatne dopadne.

Ale mozna taky ne - a rozhodne neverim, ze se to bude vazat k nakymu datu (kdyz vubec celej kalendar je totalni a maximalne nepresnej vymysl)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

Podívejte se na ten dokument děti Very Happy ..neříkám, že je to pravda nebo že tomu máte věřit, ale je to rozhodně zajímavá teorie.

Jinak sdílím názor wolfi. (Btw neřekla nic o tom že si to tak přeje.) Prostě všechno jednou končí, teď je jedno kdy a jak, ale končí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 1:55 pm    Předmět: Citovat

Ten dokument jsem viděla, už je to nějaký čas zpátky :lol:Je to rozhodně fakt zajímavé, ale nevím, nevěřím tomu Smile A jinak - já si teda rozhodně nepřeju, aby se lidstvo zničilo, nejsem blázen, jen říkám, že je možné, že se to stane.. A vůbec neříkám kdy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.