Lingerie
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42742e6ab94820db6e0df8dc3fffe1a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:03 pm    Předmět: Lingerie Citovat

Konkrétně toto téma jsem nikde nenašla (ale neznamená to, že tu není) - jako spodní prádlo obecně... Je tu jen debata o podprsenkách a tam jsem ten dotaz úplně nechtěla dávat, moc se to toho netýká.
Tak, chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás vlastníte a nosíte podvazkový pás Smile A tím nemyslím ty "postelové" se dvěma podvazky, ale normální, fuknční, které by se daly běžně nosit pod sukni. Takže aspoň 4/6 podvazků (i víc). Prostě to, co se nosilo dřív a nahradily to samodržky...
Punčochové kalhoty nemám ráda, je to strašné - pořád někde sjíždějí, jsou až pod prsa apod. a samodržky mi nevyhovují - kloužou, ale hlavně se mi z těch gumových pásků dělá ekzém... a už je jaro, čas vytáhnout kratší sukně, ale bez silonek je zima...
Jen by mě zajímaly názory a zkušenosti Wink (a kdybych si časem pořídila korzet, tak to bude takové stylové Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

Já mám klasický podvazkový pás ze dvěma klipsnama na každou punčochu a nosím ho úplně normálně. Být jich tam víc, tak to vzteky rozstříhám Laughing Víš jak se na tom špatně sedí? Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:09 pm    Předmět: Re: Lingerie Citovat

Lalaith napsal:
Konkrétně toto téma jsem nikde nenašla (ale neznamená to, že tu není) - jako spodní prádlo obecně... Je tu jen debata o podprsenkách a tam jsem ten dotaz úplně nechtěla dávat, moc se to toho netýká.
Tak, chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás vlastníte a nosíte podvazkový pás Smile A tím nemyslím ty "postelové" se dvěma podvazky, ale normální, fuknční, které by se daly běžně nosit pod sukni. Takže aspoň 4/6 podvazků (i víc). Prostě to, co se nosilo dřív a nahradily to samodržky...
Punčochové kalhoty nemám ráda, je to strašné - pořád někde sjíždějí, jsou až pod prsa apod. a samodržky mi nevyhovují - kloužou, ale hlavně se mi z těch gumových pásků dělá ekzém... a už je jaro, čas vytáhnout kratší sukně, ale bez silonek je zima...
Jen by mě zajímaly názory a zkušenosti Wink (a kdybych si časem pořídila korzet, tak to bude takové stylové Wink )


Tak já vlastním podvazkový pás se dvěma podvazky, koupila jsem ho ve slevě asi za 90 Kč a funguje bezvadně...nosím ho hlavně na plesy, ale i normálně pod sukňu a nikdy nezklamal Smile Navíc i když se člověk pak vybalí tak to působí líp než silonky u brady Razz Za sebe teda myslím, že víc podvazků není třeba...
edit: A s korzetem to opravdu vypadá stylově...ale s jiným oblečením taky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:18 pm    Předmět: Citovat

Takový postřeh k samodržkám... nosím je, a taky nesnáším ty gumový silikonový nebo jaký pásky. Asi za 30 kč u nás v galanterce kupuju samodržky s páskem "textilním" - prostě jakoby normální zakončení silonek, trochu ztlustčené. A jsou perfektní,
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:22 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Takový postřeh k samodržkám... nosím je, a taky nesnáším ty gumový silikonový nebo jaký pásky. Asi za 30 kč u nás v galanterce kupuju samodržky s páskem "textilním" - prostě jakoby normální zakončení silonek, trochu ztlustčené. A jsou perfektní,


Ty jsem taky měla, ale rolovaly se mi...Kupovala jsem je jenom když neměli přímo ty na podvazky a nosila s nimi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:27 pm    Předmět: Citovat

Caithlin, no jistě, ony se musí upravovat, ale pořád lepší než mít ekzémy z umělé hmoty. a podvazkový pás... špatně se shání, si myslím. teda já ho vždy viděla jen v sekáčích...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:34 pm    Předmět: Citovat

Heh, s tím sezením mě to nějak nenapadlo Laughing Někde se zkusím potpat... Mohli by mít v normálním spodním prádle? Nebo kde jste je sehnaly?
Soniczka: Takové mám jedny a měla jsem je venku jednou a nakonec jsem je vzteky sundala... asi jsem měla blbou velikost, ale strašně mi padaly... zase kdybych je nahoře nějak založila, tak by se mi strašně zařezávaly do stehen Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:35 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Heh, s tím sezením mě to nějak nenapadlo Laughing Někde se zkusím potpat... Mohli by mít v normálním spodním prádle? Nebo kde jste je sehnaly?
Soniczka: Takové mám jedny a měla jsem je venku jednou a nakonec jsem je vzteky sundala... asi jsem měla blbou velikost, ale strašně mi padaly... zase kdybych je nahoře nějak založila, tak by se mi strašně zařezávaly do stehen Embarassed


Jj, tam kde mají spodní prádlo. Chce to trošku hledat, jestli nechceš, aby byl přeplácaný Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:48 pm    Předmět: Citovat

Ne, přeplácaný být vážně nemusí... Chtěla bych nějaký obyčejný, jakoby hladký, aby nebyl vidět i pod nějakou sukní z lehčího materiálu... kytičky ani rudo-černé vzory nemusím mít Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:56 pm    Předmět: Citovat

Já ho kupovala v Tezenisu, mám jednoduchý černý, nikde se nerýsuje... Ale poslední dobou mi přijde, že je mají skorem všude včetně Aukra nebo Vietnamců...ale ty mívají dost divočinu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.